25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Pompowtryskiwacze 0414720087

Autor: Monika Stopyra
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.88

Zregeneruj lub kup zregenerowane pompowtryskiwacze 0414720087!

 

Nasza oferta obejmuje:

sprzedaż zregenerowanych pompowtryskiwaczy (z możliwością zwrotu zużytych pompowtrysków w rozliczeniu)

regenerację pompowtryskiwaczy (diagnostyka, wymiana zużytych końcówek, wydruk ze stołu probierczego).

 

Zdjęcie pompowtryskiwacza 0414720087
Pompowtryskiwacze 0414720087

 

Korzystając z regeneracji w naszym serwisie, masz możliwość zostawić swój pompowtrysk w rozliczeniu.

 

Jeśli złożysz zamówienie do godziny 1100, odbierzemy od Ciebie pompowtryskiwacz do regeneracji jeszcze tego samego dnia!

 

Regeneracja trwa u nas tylko 1-2 dni robocze, dlatego nie zwlekaj z przywróceniem swojemu pojazdowi dawnej sprawności - ciesz się bezawaryjną i komfortową jazdą!

 

W naszej pracowni stosujemy tylko nowoczesne technologie napraw, spełniając przy tym wszelkie standardy i wymogi związane z autoryzacją Bosch.

 

Pompowtryski 0414720087 można znaleźć także pod numerem: 038130073AJ.

 

Wraz z odbiorem zregenerowanej części otrzymasz od nas:

Protokół potwierdzający uzyskane parametry i 100% sprawność pompowtryskiwacza.

 

2-letni okres gwarancyjny bez limitu kilometrów.

 

Na życzenie Klienta do zamówienia dokładamy zestaw naprawczy, zawierający wyłącznie oryginalne elementy.

 

» Skontaktuj się z nami! Specjaliści naszego serwisu odpowiedzą na wszelkie pytania «

 Objawy uszkodzonych pompowtryskiwaczy 1.9 TDI 0414720087

Typowe objawy uszkodzonych pompowtryskiwaczy
Objawy uszkodzonych pompowtryskiwaczy 1.9 TDI 0414720087

 

Gdy pompowtryski w naszym pojeździe ulegną uszkodzeniu, z pewnością dadzą nam o tym znać, wykazując kilka charakterystycznych objawów. Posiadacze silników Diesla najczęściej wskazują na problem z uruchomieniem pojazdu przy pierwszej próbie. Co prawda silnik samochodu jest jeszcze zimny, jednak odpalenie go na rozgrzanym jest także problematyczne. Ponadto pojazd często i niespodziewanie gaśnie i jest to o tyle stresująca sytuacja, że ciężko sobie poradzić z unieruchomionym autem, stojącym na środku skrzyżowania. Niedrożne i uszkodzone końcówki rozpylaczy nie będą w stanie właściwie dostarczać paliwa, skutkuje to nierówną, jak i niestabilną pracą silnika, a my będziemy to odczuwać w postaci specyficznych szarpnięć. Można więc stwierdzić, iż spadek komfortu jazdy jest równoznaczny z awarią w obrębie układu paliwowego.

 

Warto też wiedzieć, że ilość dymu wychodzącego z wydechu będzie znacznie większa niż standardowo, ponadto będzie miał biały lub czarny kolor – w zależności od przyczyny usterki.
Jeśli pompowtryski są mocno wyeksploatowane, może się okazać, że potrzebna będzie wymiana pompowtryskiwaczy 1.9 TDI. Jednak, by móc określić poziom zużycia i uszkodzeń, pompowtryski powinny być poddane dokładnej analizie w profesjonalnym serwisie samochodowym. Wówczas będzie można ustalić także przyczynę tego stanu rzeczy.

 

Regeneracja pompowtryskiwaczy – koszt | opinie | czas trwania

 

Pozytywna wiadomość jest taka, że przed zakupem nowych, drogich pompowtrysków uchroni nas jeszcze kompleksowa regeneracja. Polega ona na dokładnym czyszczeniu pompowtrysku oraz wymianie wszystkich zużytych, sparciałych i uszkodzonych elementów. Wszystkie czynności wchodzące w zakres regeneracji pozwalają przywrócić pompowtryskom stuprocentową sprawność.
Zdecydowanym atutem jest także czas trwania regeneracji. Nie musisz martwić się o to, że Twój samochód utkwi w garażu na dłuższy czas, ponieważ naprawa pompowtryskiwacza trwa u nas maksymalnie dwa dni robocze.

 

Reasumując – Klienci naszego serwisu samochodowego polecają tego typu usługę nie tylko drogą pantoflową, ale i za pomocą komentarzy na forach internetowych. Najlepszym potwierdzeniem jest fakt, iż każdego dnia wpływają do nas zlecenia z każdej miejscowości w Polsce.

 

Mamy nadzieje, że argumenty wymienione wyżej, przekonały Cię do skorzystania z usługi regeneracji. Nie zwlekaj z diagnozą układu paliwowego, jeśli zaobserwujesz typowe objawy niewłaściwie pracujących pompowtrysków. Zamów pompowtryski 0414720087 i już dzisiaj zadbaj o bezpieczną, komfortową i bezawaryjną jazdę.

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO