Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Pompowtryskiwacze 0414720086

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Zregeneruj lub kup zregenerowane pompowtryskiwacze 0414720086!

 

CENA od: 190 zł

Zdjęcie pompowtryskiwacza 0414720086
Pompowtryskiwacze 0414720086

Nasza oferta obejmuje:

sprzedaż zregenerowanych pompowtryskiwaczy (z możliwością zwrotu zużytych pompowtrysków w rozliczeniu)

regenerację pompowtryskiwaczy (diagnostyka, wymiana zużytych końcówek, wydruk ze stołu probierczego).

Korzystając z regeneracji w naszym serwisie, masz możliwość zostawić swój pompowtrysk w rozliczeniu.

Jeśli złożysz zamówienie do godziny 1100, odbierzemy od Ciebie pompowtryskiwacz do regeneracji jeszcze tego samego dnia!

Regeneracja trwa u nas tylko 1-2 dni robocze, dlatego nie zwlekaj z przywróceniem swojemu pojazdowi dawnej sprawności - ciesz się bezawaryjną i komfortową jazdą!

W naszej pracowni stosujemy tylko nowoczesne technologie napraw, spełniając przy tym wszelkie standardy i wymogi związane z autoryzacją Bosch.

Pompowtryski 0414720086 można znaleźć także pod numerem: 038130073AH.

Wraz z odbiorem zregenerowanej części otrzymasz od nas:

Protokół potwierdzający uzyskane parametry i 100% sprawność pompowtryskiwacza.

2-letni okres gwarancyjny bez limitu kilometrów.

Na życzenie Klienta do zamówienia dokładamy zestaw naprawczy, zawierający wyłącznie oryginalne elementy.

» Skontaktuj się z nami! Specjaliści naszego serwisu odpowiedzą na wszelkie pytania «

 Uszkodzone pompowtryski 0414720086 – objawy

Objawy uszkodzonych pompowtrysków 0414720086
Uszkodzone pompowtryski 0414720086 – objawy

 

Jeśli mamy do czynienia z uszkodzonymi pompowtryskami, a co za tym idzie – dysfunkcją układu paliwowego, powinniśmy wiedzieć, czym się to objawia, by móc w odpowiednim momencie zareagować. Jednym z najczęściej wymienianych przez posiadaczy aut z wysokoprężnym silnikiem Diesla objawów jest niespodziewanie gasnący silnik. Samochód wówczas nagle staje, przy czym jego ponowne uruchomienie również sprawi a trudność. Równie częstym problemem jest odpalenie auta na zimnym silniku z samego rana, czyli zazwyczaj wtedy, gdy najbardziej się spieszymy. Szczególną uwagę kierowców zwraca także ilość dymu, wychodzącego z rury wydechowej. Jest go nie tylko zauważalnie więcej, ale zależnie od przyczyny usterki przyjmuje czarną bądź białą barwę.

 

Na branżowych forach internetowych często można spotkać się z pytaniem, czy można jeździć z uszkodzonym pompowtryskiem. Otóż zawsze informujemy Klientów naszego warsztatu samochodowego, że jazda z uszkodzonym pompowtryskiem, jest równoznaczna ze zdecydowanym obniżeniem komfortu jazdy, ponieważ zaczynamy odczuwać dziwne i nietypowe szarpania. Ponadto praca jednostki napędowej jest nierówna i niestabilna. Możemy także zauważyć, że paliwo zużywa się szybciej niż zazwyczaj, jednak co dziwne, moc silnika spada.

 

Co przyczynia się do uszkodzenia pompowtrysku?

 

Znając już charakterystyczne objawy towarzyszące uszkodzonemu pompowtryskowi, warto też wiedzieć, co przyczynia się i wpływa na nieprawidłowe funkcjonowanie tego podzespołu. Otóż pierwszym czynnikiem jest kiepska jakość oleju napędowego. Niewłaściwy skład mieszanki paliwowej oraz liczne zanieczyszczenia w niej występujące, mogą zdecydowanie skrócić żywotność pompowtrysków. Niedrożne, a nawet uszkodzone końcówki rozpylaczy to właśnie skutek tankowania nieodpowiedniego paliwa.

 

Kolejną przyczyną różnego typu uszkodzeń są tzw. mocniejsze pompowtryski, czyli nic innego, jak wszelakie tuningi mające na celu zwiększenie mocy jednostki napędowej.
Częstym przypadkiem jest także naruszenie konstrukcji pompowtrysku przy użyciu niewłaściwych narzędzi oraz po prostu nieumiejętny montaż/demontaż. Tym sposobem można doprowadzić do zniszczenia o-ringów lub np. do pęknięcia tzw. grzybka. Ponadto może się zdarzyć, że samochód wracający z serwisu nadal nie pracuje tak, jak powinien. Wówczas zwróćmy uwagę na to, czy przyczyną nie są źle wyregulowane pompowtryskiwacze. Warto wtedy poprosić o ponowne skontrolowanie układu paliwowego.

 

Trzeba pamiętać, że ignorowanie usterek pompowtrysków powoduje szybsze zużywanie się pozostałych elementów w jego obrębie, a może także przyczynić się do pogłębiania uszkodzeń już powstałych. Nie przyczyniaj się do skracania żywotności swojego samochodu, zamów pompowtryski 0414720086 i korzystaj w pełni sprawnego auta.

Udostępnij wpis

Komentarze

Norbert

Wystawiono 2 miesiące temu

Uszkodzone pompowtryskiwacze 0414720086 mogą objawiać się następującymi oznakami: 1. Słabe osiągi silnika: Uszkodzone pompowtryskiwacze mogą prowadzić do spadku mocy silnika i ogólnie słabszych osiągów. 2. Problemy z uruchomieniem silnika: Pompowtryskiwacze odpowiadają za wtrysk paliwa do silnika, dlatego uszkodzenie tych części może powodować trudności z uruchomieniem silnika. 3. Nierównomierne działanie silnika: Uszkodzone pompowtryskiwacze mogą prowadzić do nierównomiernego działania silnika, co objawia się drganiami i niestabilnym obrotom. 4. Wzrost zużycia paliwa: Uszkodzone pompowtryskiwacze mogą prowadzić do nieprawidłowego wtrysku paliwa, co skutkuje wzrostem zużycia paliwa. 5. Check Engine: Uszkodzone pompowtryskiwacze mogą powodować błędy w układzie zasilania silnika, co może skutkować pojawieniem się kontrolki Check Engine. 6. Dymienie: Uszkodzone pompowtryskiwacze mogą prowadzić do nieprawidłowego wtrysku paliwa, co skutkuje powstawaniem niebieskiego lub czarnego dymu z rury wydechowej. 7. Słychać hałas: Uszkodzone pompowtryskiwacze mogą również generować hałas podczas pracy silnika.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki