25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Pompowtryskiwacze 0414720039

Autor: Monika Stopyra
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.86

Zregeneruj lub kup zregenerowane pompowtryskiwacze 0414720039!

 

Nasza oferta obejmuje:

sprzedaż zregenerowanych pompowtryskiwaczy (z możliwością zwrotu zużytych pompowtrysków w rozliczeniu)

regenerację pompowtryskiwaczy (diagnostyka, wymiana zużytych końcówek, wydruk ze stołu probierczego).

  

Fotografia pompowtryskiwacza 0414720039
Pompowtryskiwacze 0414720039

 

Korzystając z regeneracji w naszym serwisie, masz możliwość zostawić swój pompowtrysk w rozliczeniu.

Jeśli złożysz zamówienie do godziny 1100, odbierzemy od Ciebie pompowtryskiwacz do regeneracji jeszcze tego samego dnia!

 

Regeneracja trwa u nas tylko 1-2 dni robocze, dlatego nie zwlekaj z przywróceniem swojemu pojazdowi dawnej sprawności - ciesz się bezawaryjną i komfortową jazdą!

 

W naszej pracowni stosujemy tylko nowoczesne technologie napraw, spełniając przy tym wszelkie standardy i wymogi związane z autoryzacją Bosch.

 

 Pompowtryski 0414720039 można znaleźć także pod numerem: 038130073AL

 

Wraz z odbiorem zregenerowanej części otrzymasz od nas:

Protokół potwierdzający uzyskane parametry i 100% sprawność pompowtryskiwacza.

 

2-letni okres gwarancyjny bez limitu kilometrów.

 

Na życzenie Klienta do zamówienia dokładamy zestaw naprawczy, zawierający wyłącznie oryginalne elementy.

 

>> Skontaktuj się z nami! Specjaliści naszego serwisu odpowiedzą na wszelkie pytania <<

 Co warto wiedzieć o pompowtrysku 0414720039?

Informacje o pompowtrysku 0414720039
Co warto wiedzieć o pompowtrysku 0414720039?

 

Pompowtryski możemy spotkać jeszcze w wielu samochodach osobowych, wyprodukowanych przed wprowadzeniem norm emisji spalin – tzw. dyrektywy Euro. Technologia pompowtrysków niestety nie była w stanie emitować odpowiedniej ilości spalin i właśnie z tego powodu zaprzestano ich instalacji w układach paliwowych pojazdów. W każdym razie pompowtryski są największym rywalem dla układu Common Rail i mimo wszystko cieszą się dużym uznaniem. Według motomaniaków największą zaletą tego mechanizmu jest możliwość wytworzenia się wewnątrz komory pompowtrysku bardzo dużego ciśnienia, sięgającego nawet 2400 barów. Dzięki temu olej napędowy w szybkim tempie miesza się z powietrzem, a następnie bardzo szybko spala się w silniku.

 

Regeneracja pompowtryskiwaczy – opinie kierowców

Zacznijmy od tego, że w przypadku uszkodzenia pompowtrysku bardzo opłacalne jest skorzystanie z usługi regeneracji, ze względu na to, że za tego typu usługę zapłacimy dużo mniej niż za zakup nowego podzespołu.
Szukając zregenerowanego pompowtrysku w sprzedaży internetowej, trzeba wiedzieć, że możemy go też znaleźć pod numerem 038130073AL. Natomiast jeśli chcemy zregenerować swoje pompowtryski, powinniśmy wybrać taki warsztat mechaniczny, który posiada odpowiednie urządzenia diagnostyczne, nowoczesny stół probierczy i przede wszystkim doświadczonych fachowców. Usługa regeneracji trwa przeważnie około 2 dni, dlatego nie musimy się martwić, że nasz samochód zostanie unieruchomiony na dłuższy czas.

 

Według kierowców niezaprzeczalnym elementem przemawiającym za regeneracją jest to, że parametry pompowtryskiwaczy 1.9 TDI po regeneracji odpowiadają fabrycznie nowym. Profesjonalne warsztaty mechaniczne są wstanie oczywiście potwierdzić ten fakt indywidualnym wydrukiem ze stołu probierczego. Jednak bardzo łatwo skusić się na niższe ceny, aczkolwiek niedokładnie wykonana diagnostyka, czy np. wymiana uszczelnień szybko da się nam we znaki. Nie warto więc oszczędzać na tego typu usłudze, tym bardziej, jeśli zależy nam na prawidłowym funkcjonowaniu pompowtrysków 0414720039.

 

Reasumując, regeneracja i wymiana pompowtryskiwaczy 1.9 TDI – koszt tych usług jest uzależniony od oferty danej pracowni samochodowej, ale w głównej mierze zależy od stanu technicznego wszystkich elementów i dostępności części.

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO