Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Pompowtryskiwacze 0414720034

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Zregeneruj lub kup zregenerowane pompowtryskiwacze 0414720034!

 

CENA od: 190 zł

Zdjęci pompowtryskiwacza 0414720034
Pompowtryskiwacze 0414720034

Nasza oferta obejmuje:

sprzedaż zregenerowanych pompowtryskiwaczy (z możliwością zwrotu zużytych pompowtrysków w rozliczeniu)

regenerację pompowtryskiwaczy (diagnostyka, wymiana zużytych końcówek, wydruk ze stołu probierczego).

Korzystając z regeneracji w naszym serwisie, masz możliwość zostawić swój pompowtrysk w rozliczeniu.

Jeśli złożysz zamówienie do godziny 1100, odbierzemy od Ciebie pompowtryskiwacz do regeneracji jeszcze tego samego dnia!

Regeneracja trwa u nas tylko 1-2 dni robocze, dlatego nie zwlekaj z przywróceniem swojemu pojazdowi dawnej sprawności - ciesz się bezawaryjną i komfortową jazdą!

W naszej pracowni stosujemy tylko nowoczesne technologie napraw, spełniając przy tym wszelkie standardy i wymogi związane z autoryzacją Bosch.

Pompowtryski 0414720034 można znaleźć także pod numerem: 038130073AA.

Wraz z odbiorem zregenerowanej części otrzymasz od nas:

Protokół potwierdzający uzyskane parametry i 100% sprawność pompowtryskiwacza.

2-letni okres gwarancyjny bez limitu kilometrów.

Na życzenie Klienta do zamówienia dokładamy zestaw naprawczy, zawierający wyłącznie oryginalne elementy.

» Skontaktuj się z nami! Specjaliści naszego serwisu odpowiedzą na wszelkie pytania «

 Co warto wiedzieć o regeneracji pompowtryskiwaczy 0414720034?

Regeneracja pompowtrysków 0414720034
Co warto wiedzieć o regeneracji pompowtryskiwaczy 0414720034?

Kompleksową regeneracją pompowtryskiwaczy zajmujemy się na co dzień, więc w krótkich zdaniach, postaramy się przedstawić, jak wygląda ten proces w naszej pracowni samochodowej.

Pierwszym etapem są dokładne oględziny stanu technicznego pompowtrysku. Zewnętrzne, jak i wewnętrzne elementy, z których składa się pompowtrysk, są dokładne analizowane pod kątem zabrudzeń, zużycia i uszkodzeń.
Kolejną czynnością jest usunięcie z pompowtrysku wszelkich zabrudzeń. W tym celu umieszcza się go w nowoczesnej maszynie myjącej tzw. myjce ultradźwiękowej.

Jedną z najbardziej skutecznych metod czyszczenia pompowtrysków, jest też metoda termiczno-chemiczna. Odpowiednio dobrane detergenty i wysoka temperatura umożliwiają pozbycie się z powierzchni pompowtryskiwaczy wszystkich nieczystości.
Następnym etapem jest ustawienie prawidłowego ciśnienia w końcówkach rozpylaczy. Jest to bardzo istotne dla równomiernej i stabilnej pracy całego układu paliwowego.

Na sam koniec sprawdza się, czy pompowtrysk w stu procentach odzyskał swoje właściwości. Jeśli tak, to fakt ten jest potwierdzany indywidualnym wydrukiem specyfikacji na stole probierczym. Wówczas można mieć pewność, że do Klienta trafiają prawidłowo zregenerowane pompowtryski, których parametry można porównać do całkowicie nowych części.

Gdzie regenerować pompowtryski 0414720034 ?

Korzystając z usługi regeneracji pompowtryskiwaczy, warto wybrać sprawdzony warsztat samochodowy. Pod uwagę warto wziąć to, jakimi narzędziami i maszynami dysponuje dany serwis. Profesjonalna maszyna myjąca, nowoczesny stół probierczy i odpowiednie narzędzia to podstawowe czynniki decydujące o prawidłowo wykonanej regeneracji. Oczywiście poza osprzętem warsztatu bardzo ważna jest wiedza i doświadczenie pracowników. Jednak to będziemy mogli zweryfikować dopiero po wykonanej pracy. Jeśli chodzi o cenę regeneracji pompowtryskiwaczy – koszt tej usługi będzie się nieznacznie różnił w zależności od oferty handlowej danego warsztatu. Jednak stawkę otwiera koszt około 300 zł. Wszystko oczywiście uzależnione jest od stopnia uszkodzeń i dostępności części dedykowanych konkretnemu pompowtryskiwaczowi.

Świadomość tego, że nie można jeździć z uszkodzonymi pompowtryskami, to już pierwszy krok do sukcesu. Warto wiedzieć, że zaniedbanie tego typu awarii, może przyczynić się do szybszego zużycia się innych podzespołów układu paliwowego. Ponadto uszkodzenia, które już wystąpiły, mogą się jeszcze bardziej pogłębić, a wtedy naprawa usterki będzie wymagała poświęcenia dłuższego czasu fachowców, a naszych pieniędzy.

Nie dopuść więc do tego, by jazda Twoim samochodem była niemożliwa. Już dzisiaj zamów pompowtryskwiacze 0414720034 i ciesz się bezproblemową i bezawaryjną podróżą.

Udostępnij wpis

Komentarze

Fifi

Wystawiono Ponad 2 tygodnie temu

Pompowtryskiwacze 0414720034 to elementy układu wtryskowego, które odpowiedzialne są za dostarczanie paliwa do silnika w Audi A2 3L 1.2 TDI 61 KM. Regeneracja pompowtryskiwaczy polega na naprawie istniejących elementów, a jest to alternatywa dla ich wymiany na nowe. Regeneracja pompowtryskiwaczy jest często tańszym rozwiązaniem niż ich wymiana, jednakże nie zawsze jest skuteczna. Warto pamiętać, że regeneracja powinna być przeprowadzana tylko przez specjalistów posiadających odpowiedni sprzęt i doświadczenie, ponieważ nieprawidłowo przeprowadzona regeneracja może prowadzić do kolejnych problemów z pompowtryskiwaczami. Przed przeprowadzeniem regeneracji, warto wykonać diagnostykę i sprawdzenie stanu pompowtryskiwaczy, aby upewnić się czy na pewno kwalifikują się one do regeneracji, a nie wymagają wymiany. Należy pamiętać, że regeneracja pompowtryskiwaczy nie jest trwałym rozwiązaniem i po pewnym czasie mogą wymagać kolejnej regeneracji lub wymiany na nowe.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki