25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Pompowtryskiwacze 0414720028

Autor: Monika Stopyra
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.85

Zregeneruj lub kup zregenerowane pompowtryskiwacze 0414720028!

 

Nasza oferta obejmuje:

sprzedaż zregenerowanych pompowtryskiwaczy (z możliwością zwrotu zużytych pompowtrysków w rozliczeniu)

regenerację pompowtryskiwaczy (diagnostyka, wymiana zużytych końcówek, wydruk ze stołu probierczego).

 

Zdjęcie pompowtryskiwacze 0414720028
Pompowtryskiwacze 0414720028

 

Korzystając z regeneracji w naszym serwisie, masz możliwość zostawić swój pompowtrysk w rozliczeniu.

 

Jeśli złożysz zamówienie do godziny 1100, odbierzemy od Ciebie pompowtryskiwacz do regeneracji jeszcze tego samego dnia!

 

Regeneracja trwa u nas tylko 1-2 dni robocze, dlatego nie zwlekaj z przywróceniem swojemu pojazdowi dawnej sprawności - ciesz się bezawaryjną i komfortową jazdą!

 

W naszej pracowni stosujemy tylko nowoczesne technologie napraw, spełniając przy tym wszelkie standardy i wymogi związane z autoryzacją Bosch.

 

Pompowtryski 0414720028 można znaleźć także pod numerem: 038130073AA.

 

Wraz z odbiorem zregenerowanej części otrzymasz od nas:

Protokół potwierdzający uzyskane parametry i 100% sprawność pompowtryskiwacza.

 

2-letni okres gwarancyjny bez limitu kilometrów.

 

Na życzenie Klienta do zamówienia dokładamy zestaw naprawczy, zawierający wyłącznie oryginalne elementy.

 

» Skontaktuj się z nami! Specjaliści naszego serwisu odpowiedzą na wszelkie pytania «

  Regeneracja pompowtryskiwaczy 0414720028 - czy warto zdecydować się na tego typu usługę?

Zalety regeneracji pompowtrysków
Regeneracja pompowtryskiwaczy 0414720028 - czy warto zdecydować się na tego typu usługę?

 

Regeneracja pompowtrysków cieszy się bardzo dużym powodzeniem. Jest to korzystniejsza cenowo alternatywa dla zakupu nowych części, dlatego tak wiele kierowców się na nią decyduje. Jednak sama cena regeneracji to nie wszystko. Główną zaletą tej usługi jest to, że jesteśmy w stanie przywrócić pompowtryskowi parametry odpowiadające fabrycznie nowym, a co za tym idzie - stuprocentową sprawność. Wielu Klientów naszego serwisu samochodowego zadaje nam pytanie: ile wytrzymują regenerowane pompowtryskiwacze? Otóż ich żywotność jest na takim samym poziomie, jak tych elementów ze sklepowej półki. Klient nie musi więc wierzyć na słowo pracownikom warsztatu, ponieważ pompotryskiwacze, zanim trafią do Klienta, są uprzednio poddane restrykcyjnym testom. Ponadto potwierdzeniem uzyskanych właściwości jest indywidualna specyfikacja, wydrukowana na profesjonalnym stole probierczym.

 

Czy pompowtryski 0414720028 można wyczyścić samodzielnie?

 

Na forach motoryzacyjnych posiadacze wysokoprężnych silników Diesla często zadają tego typu pytania. To zrozumiałe, że większość kierowców, zanim odda samochód do warsztatu samochodowego, próbuje naprawiać go na własną rękę. Jednak nie wszystkie usterki można zażegnać domowymi sposobami. Tak właśnie jest w przypadku czyszczenia pompowtrysków nieprzeznaczonymi do tej czynności środkami myjącymi. Używanie niewłaściwych detergentów jest jedną z przyczyn uszkodzenia pompowtryskiwaczy. Po pierwsze rezultaty takiego mycia nie będą zadowalające, ponieważ ogólnodostępne środki czyszczące nie są w stanie dokładnie usunąć wszystkich osadów i zabrudzeń z powierzchni pompowtrysku. Po drugie – nie mając odpowiednich narzędzi, w bardzo łatwy sposób można uszkodzić elementy pompowtryskiwacza. Tym sposobem nie tylko stracimy czas, ale i pieniądze na kolejne naprawy, czy zakup nowego pompowtrysku. Jeśli więc pompowtryski nie pracują prawidłowo, radzimy powierzyć je doświadczonej i sprawdzonej pracowni samochodowej. Dzięki dokładnym oględzinom wiadome będzie, które elementy wymagają wymiany. Co więcej, pracownie te posiadają właściwe narzędzia, ale i mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt (stoły probiercze, myjki ultradźwiękowe), dzięki czemu kompleksowa regeneracja zostanie wykonana prawidłowo i skutecznie.

 

Zadbaj o właściwe funkcjonowanie pompowtryskiwaczy. Zignorowanie tego typu usterki, wpływa na krótszą żywotność pozostałych elementów układu paliwowego. Poza tym uszkodzone pompowtryski będą dawały objawy, które z pewnością utrudnią jazdę samochodem.
Wymień więc zużyte pompowtryski i podróżuj bez żadnych problemów.

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO