25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Pompowtryskiwacze 0414720015

Autor: Monika Stopyra
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.88

Zregeneruj lub kup zregenerowane pompowtryskiwacze 0414720015!

 

Nasza oferta obejmuje:

sprzedaż zregenerowanych pompowtryskiwaczy (z możliwością zwrotu zużytych pompowtrysków w rozliczeniu)

regenerację pompowtryskiwaczy (diagnostyka, wymiana zużytych końcówek, wydruk ze stołu probierczego).

 

zdjęcie przedstawia pompowtryskiwacze 0414720015
Pompowtryskiwacze 0414720015

 

Korzystając z regeneracji w naszym serwisie, masz możliwość zostawić swój pompowtrysk w rozliczeniu.

 

Jeśli złożysz zamówienie do godziny 1100, odbierzemy od Ciebie pompowtryskiwacz do regeneracji jeszcze tego samego dnia!

 

Regeneracja trwa u nas tylko 1-2 dni robocze, dlatego nie zwlekaj z przywróceniem swojemu pojazdowi dawnej sprawności - ciesz się bezawaryjną i komfortową jazdą!

 

W naszej pracowni stosujemy tylko nowoczesne technologie napraw, spełniając przy tym wszelkie standardy i wymogi związane z autoryzacją Bosch.

 

Pompowtryski 0414720015 można znaleźć także pod numerem: 038130073J.

 

Wraz z odbiorem zregenerowanej części otrzymasz od nas:

Protokół potwierdzający uzyskane parametry i 100% sprawność pompowtryskiwacza.

 

2-letni okres gwarancyjny bez limitu kilometrów.

 

Na życzenie Klienta do zamówienia dokładamy zestaw naprawczy, zawierający wyłącznie oryginalne elementy.

 

» Skontaktuj się z nami! Specjaliści naszego serwisu odpowiedzą na wszelkie pytania «

  Naprawa pompowtrysku 0414720015 – na co zwrócić uwagę?

Naprawa i regeneracja pompowtrysków
Naprawa pompowtrysku 0414720015 – na co zwrócić uwagę?

 

Bardzo ważne są właściwe narzędzia do naprawy pompowtrysków. Profesjonalny serwis samochodowy powinien dysponować zarówno stołem probierczym, jak i nowoczesnymi urządzeniami myjącymi. W innym przypadku regeneracja pompowtrysków nie przyniesie oczekiwanych i satysfakcjonujących rezultatów.

 

Wielu właścicieli wysokoprężnych silników Diesla próbuje samodzielnie wyczyścić lub naprawić pompowtryski. Porad szukają na forach internetowych, niestety nie wszystkie informacje znalezione w Internecie są rzetelne i sprawdzone. Często trafiają do nas pompowtryski potraktowane ogólnodostępnymi środkami myjącymi. Jednak z części tych zabrudzenia zostały usunięte niedokładnie, dlatego wielu kierowców w efekcie decyduje się na oddanie pompowtrysków na kompleksową regenerację. Uszkodzone pompowtryski warto więc powierzyć doświadczonym fachowcom, którzy przede wszystkim znają się na swojej pracy.
Odpowiednie ciśnienie w końcówkach rozpylaczy, wiedza na temat tego, jak ustawić pompowtryski, czy umiejętna wymiana zużytych uszczelniaczy, to czynności, które decydują o powodzeniu regeneracji, jak i prawidłowo funkcjonującym pompowtrysku.

 

Jak wygląda regeneracja pompowtrysków 0414720015 w naszej pracowni?

 

Na wstępie pompowtryskiwacz jest dokładnie analizowany pod kątem uszkodzeń i ogólnego stanu technicznego. Na tym etapie sprawdza się też poziom osadów i zabrudzeń zarówno zewnątrz, jak i wewnątrz pompowtrysku.
Kolejną czynnością jest umiejscowienie pompowtrysków w specjalistycznej maszynie myjącej, która w języku branżowym nazywana się myjką ultradźwiękową. Wszelkie inne osady można usunąć także za pomocą wysokiej temperatury, jak i odpowiednich detergentów. Jest to jedna z najbardziej skutecznych metod czyszczenia pompowtryskiwaczy, która fachowo nosi nazwę termiczno-chemicznej.

 

Następnie ustawiane jest odpowiednie ciśnienie na końcówkach wtrysków (rozpylaczy) oraz wymieniane są wszystkie sparciałe i nieszczelne oringi.
Tak przygotowany pompowtrysk trafia na stół probierczy, gdzie testuje się jego prawidłowe funkcjonowanie. Potwierdzeniem parametrów uzyskanych w procesie regeneracji, jest wydruk ze stołu probierczego. Jeśli pompowtrysk wykazuje stuprocentową sprawność, trafia z powrotem do Klienta wraz z indywidualną specyfikacją.

 

Jeśli więc chodzi o popularność usługi regeneracji pompowtryskiwaczy, opinie wśród naszych Klientów są bardzo pozytywne. Powodem tego jest nie tylko cena, ale i efekt, jaki udaje nam się uzyskać.

 

Zadbaj o bezpieczeństwo i komfort jazdy – wymień zużyte wtryski już dzisiaj!

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO