25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Pompowtryskiwacze 0414720003

Autor: Monika Stopyra
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.87

Zregeneruj lub kup zregenerowane pompowtryskiwacze 0414720003!

 

Nasza oferta obejmuje:

sprzedaż zregenerowanych pompowtryskiwaczy (z możliwością zwrotu zużytych pompowtrysków w rozliczeniu)

regenerację pompowtryskiwaczy (diagnostyka, wymiana zużytych końcówek, wydruk ze stołu probierczego).

  

Zdjęcie pompowtryskiwacza 0414720003
Pompowtryskiwacze 0414720003

 

Korzystając z regeneracji w naszym serwisie, masz możliwość zostawić swój pompowtrysk w rozliczeniu.

 

Jeśli złożysz zamówienie do godziny 1100, odbierzemy od Ciebie pompowtryskiwacz do regeneracji jeszcze tego samego dnia!

 

Regeneracja trwa u nas tylko 1-2 dni robocze, dlatego nie zwlekaj z przywróceniem swojemu pojazdowi dawnej sprawności - ciesz się bezawaryjną i komfortową jazdą!

 

W naszej pracowni stosujemy tylko nowoczesne technologie napraw, spełniając przy tym wszelkie standardy i wymogi związane z autoryzacją Bosch.

 

Pompowtryski 0414720003 można znaleźć także pod numerem: 038130073.

 

Wraz z odbiorem zregenerowanej części otrzymasz od nas:

Protokół potwierdzający uzyskane parametry i 100% sprawność pompowtryskiwacza.

 

2-letni okres gwarancyjny bez limitu kilometrów.

 

Na życzenie Klienta do zamówienia dokładamy zestaw naprawczy, zawierający wyłącznie oryginalne elementy.

 

» Skontaktuj się z nami! Specjaliści naszego serwisu odpowiedzą na wszelkie pytania «

 


 
Regeneracja pompowtryskiwaczy 0414720003 - czy warto skorzystać?

Kompleksowa regeneracja pompowtrysku 0414720003
Regeneracja pompowtryskiwaczy 0414720003 - czy warto skorzystać?

Zanim konieczne będzie zakupienie nowych pompowtryskiwaczy warto skorzystać z usługi kompleksowej regeneracji. Przynosi nie tylko zadowalające efekty, ale i cena jest zdecydowanie korzystniejsza niż koszt nowej części.

 

Zacznijmy jednak od początku – gdy objawy przesyłane przez samochód, wskazują na problem z pompowtryskami, powinniśmy jak najszybciej udać się do sprawdzonego warsztatu samochodowego na diagnostykę układu paliwowego. Analiza stanu technicznego pozwoli określić poziom zużycia poszczególnych elementów, jak również wskazać konkretną przyczynę awarii. Bardzo dobrym sposobem na przywrócenie pompowtryskom stuprocentowej użyteczności jest właśnie kompleksowa regeneracja. W zakres tego typu usługi wchodzi dokładne oczyszczenie pompowtrysków z wszelkich zanieczyszczeń i osadów. W tej kwestii świetnie sprawdza się czyszczenie pompowtryskiwaczy ultradźwiękami. Metoda ta polega na myciu części w tzw. urządzeniu ultradźwiękowym, w którym dochodzi do zjawiska kawitacji. Wówczas wprawione w drgania pęcherzyki powietrza, jak i naprzemienne wysokie i niskie ciśnienie pozwalają oderwać od powierzchni pompowtrysku wszystkie zabrudzenia. Fale dźwiękowe są w stanie dotrzeć do każdego nawet najmniejszego zakamarka pompowtrysku, dlatego też dzięki tej metodzie uzyskamy bardzo dobre rezultaty.

 

Poza czyszczeniem pompowtryskiwacza standardem jest też wymiana wszystkich zużytych elementów uniemożliwiających prawidłową pracę pompowtrysku. Na koniec pracy pompowtryski poddawane są restrykcyjnym testom, które mają sprawdzić, czy regeneracja została przeprowadzona prawidłowo. Potwierdzeniem uzyskanych parametrów jest wydruk ze stołu probierczego indywidualnej specyfikacji zregenerowanego pompowtrysku. Mając pewność, że części są w pełni użyteczne, można je oddać Klietnowi. 
O jakości usługi regeneracji wykonywanej w naszej pracowni świadczy fakt, iż każdego dnia przyjmujemy mnóstwo zleceń nie tylko z okolicy, ale z obszaru całego kraju.

 

Czy pompowtrysk 0414720003 można wyczyścić samodzielnie?

 

Oczywiście można, jednak stosowanie ogólnodostępnych środków czyszczących, określamy mianem mycia wstępnego. Na rynku znajdziemy dosyć popularne preparaty, takie jak TEC 2000 czy LIQUI MOLY. Co prawda dobrze sprawdzają się w doraźnym usuwaniu zabrudzeń, ale z mocno zanieczyszczonymi pompowtryskami już sobie nie poradzą. Dobrą praktyką stosowaną przez posiadaczy wysokoprężnych silników Diesla, jest dolewanie do paliwa środka do czyszczenia pompowtryskiwaczy. Warto być jednak świadomym, że czyszczenie pompowtrysków domowymi sposobami może naruszyć precyzyjną konstrukcję tych części.

 

Jeśli więc nie dysponujemy odpowiednimi narzędziami, detergentami i urządzeniami myjącymi warto powierzyć czyszczenie pompowtryskiwaczy doświadczonym specjalistom.
Zdiagnozuj elementy układu paliwowego, zanim Twój samochód będzie całkowicie unieruchomiony. Zamów pompowtryski 0414720003 i uniknij problematycznej usterki.

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO