Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Pompowtryski RMYM219A543AA

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Zregeneruj lub kup zregenerowane pompowtryski RMYM219A543AA!

 

CENA od: 190 zł

Zdjęcie pompowtrysku RM YM21 9A543 AA
Pompowtryski RM YM21 9A543 AA

Nasza oferta obejmuje:

sprzedaż zregenerowanych pompowtryskiwaczy (z możliwością zwrotu zużytych pompowtrysków w rozliczeniu)

regenerację pompowtryskiwaczy (diagnostyka, wymiana zużytych końcówek, wydruk ze stołu probierczego).

Korzystając z regeneracji w naszym serwisie, masz możliwość zostawić swój pompowtrysk w rozliczeniu.

Jeśli złożysz zamówienie do godziny 1100, odbierzemy od Ciebie pompowtryskiwacz do regeneracji jeszcze tego samego dnia!

Regeneracja trwa u nas tylko 1-2 dni robocze, dlatego nie zwlekaj z przywróceniem swojemu pojazdowi dawnej sprawności - ciesz się bezawaryjną i komfortową jazdą!

W naszej pracowni stosujemy tylko nowoczesne technologie napraw, spełniając przy tym wszelkie standardy i wymogi związane z autoryzacją Bosch.

Pompowtryski RM YM21 9A543 AA można znaleźć także pod numerem: 0414720088.

Wraz z odbiorem zregenerowanej części otrzymasz od nas:

Protokół potwierdzający uzyskane parametry i 100% sprawność pompowtryskiwacza.

2-letni okres gwarancyjny bez limitu kilometrów.

Na życzenie Klienta do zamówienia dokładamy zestaw naprawczy, zawierający wyłącznie oryginalne elementy.

» Skontaktuj się z nami! Specjaliści naszego serwisu odpowiedzą na wszelkie pytania «

  Jak wyczyścić pompowtryskiwacze RM YM21 9A543 AA?

Sposoby mycia pompowtrysków RM YM21 9A543 AA
Jak wyczyścić pompowtryskiwacze RM YM21 9A543 AA?

Duża część kierowców próbuje samodzielnie wyczyścić pompowtryski, zanim konieczne będzie oddanie ich do serwisu samochodowego. Na rynku dostępnych jest wiele detergentów służących do czyszczenia pompowtryskiwaczy w warunkach przydomowych warsztatów. Na forach internetowych dla właścicieli Diesli często polecane są preparaty takie, jak Liqui Moly Diesel Spulung 1.9 TDI, TECH 2000 czy preparat do czyszczenia pompowtryskiwaczy STP.

☛ Warto wiedzieć, że tankując złej jakości olej napędowy, przyczyniamy się do stworzenia pompowtryskom niewłaściwych warunków pracy. Zanieczyszczenia znajdujące się w paliwie mogą utrudnić poprawne działanie pompowtrysku, a nawet uszkodzić jego strukturę.

Dobrą praktyką jest więc dolewanie do paliwa specjalnego dodatku do czyszczenia pompowtryskiwaczy, który pomaga w eliminowaniu osadów, zanim potrzebny będzie demontaż części.

Jednak, gdy nie wiemy, jak wyczyścić pompowtryskiwacze najlepiej będzie powierzyć to doświadczonym fachowcom, którzy dysponują odpowiednim sprzętem i środkami chemicznymi. Bardzo popularnym w serwisach samochodowych sposobem jest czyszczenie termiczno-chemiczne, gdzie jak sama nazwa wskazuje, główną rolę odgrywa wysoka temperatura i specjalistyczny detergent.
Dlatego, gdy objawy usterki w Twoim samochodzie wskazują na uszkodzone i zabrudzone pompowtryskiwacze, udaj się do serwisu samochodowego, by zdiagnozować i wyeliminować główną przyczynę awarii. Zadbaj o prawidłową pracę pompowtrysków RM YM21 9A543 AA i ciesz się sprawnym, bezawaryjnym pojazdem.

Udostępnij wpis

Komentarze

Dan

Wystawiono 2 miesiące temu

Wyczyszczenie pompowtryskiwaczy RMYM219A543AA może obejmować kilka kroków: 1. Demontaż: Pompowtryskiwacze są demontowane z silnika. 2. Czyszczenie mechaniczne: Wtryski są czyszczone mechanicznie za pomocą specjalnych narzędzi, takich jak szczotki i patyczki. 3. Czyszczenie chemiczne: Wtryski są czyszczone specjalnymi środkami chemicznymi, które rozpuszczają osady i zanieczyszczenia. 4. Mycie ultradźwiękowe: Wtryski są myte ultradźwiękowo w specjalnym roztworze, który usuwa resztki osadów i zanieczyszczeń. 5. Suszenie: Wtryski są suszone przed montażem. 6. Montaż: Po wyczyszczeniu pompowtryskiwacze są montowane z powrotem do silnika. 7. Testowanie: Na końcu przeprowadza się testy, aby upewnić się, że wtryski działają prawidłowo. Wyczyszczenie pompowtryskiwaczy jest skomplikowanym procesem, który wymaga specjalistycznej wiedzy i odpowiedniego sprzętu.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki