25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Pompa Common Rail 0445010704

Autor: Wiktor Janowski
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.90

Zregeneruj swoją, kup zregenerowaną lub zamów nową pompę Common Rail 0445010704 Bosch!

 

Oferujemy:

  • regenerację pomp (wyłącznie na oryginalnych częściach Bosch, certyfikat Quality Scan),
  • sprzedaż pomp (po regeneracji i nowych).

 

Pompa Common Rail 0445010704 na sprzedaż i regenerację
Pompa Common Rail 0445010704

 

Jeśli złożysz zamówienie przed 11:00, pompę do regeneracji odbierzemy od Ciebie jeszcze tego samego dnia!

 

Zarówno zregenerowane przez nas na sprzedaż, jak i pompy wtryskowe Klientów po regeneracji są sprawdzane i spełniają najbardziej rygorystyczne normy oraz objęte są dwuletnią gwarancją autoryzowanego serwisu ASO Bosch Service bez limitu kilometrów.

 

Po regeneracji w naszym serwisie pompa gotowa jest do odbioru już na drugi dzień, a Ty pozbędziesz się kłopotliwej i niebezpiecznej usterki i uzyskasz gwarancję komfortowej, bezawaryjnej jazdy przez tysiące kilometrów.

 

Przy odbiorze pompy otrzymasz także:

 ✔    Wydruk protokołu z parametrami potwierdzający jej pełną sprawność,
 ✔    Dodatkowy oryginalny oring uszczelniający.

 


   Nie trać czasu, zadzwoń do nas już teraz i zamów pompę CR do Twojego samochodu!   

 

Pompa wtryskowa 0445010704 dla wybranych modeli silników Jaguar, Renault, Dacia i Land Rover występuje także pod innymi numerami katalogowymi:

»   167004323R,
»   1670073058R,
»   167007358R,
»   986437442,
»   R010704.

 

Mechanik stwierdził awarię pompy i zastanawiasz się, co zrobić? Czy nadaje się ona do regeneracji, czy tylko do wymiany? Ile będzie kosztowała Cię ta awaria i czy da się na niej zaoszczędzić? Nie musisz się tym więcej martwić – po prostu skontaktuj się z nami i wyślij do nas uszkodzoną pompę, a po określeniu jej stanu technicznego dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie!

 Naprawa pomp wtryskowych 0 445 010 704 Bosch

Pompa wtryskowa 0 445 010 704 Bosch po naprawie
Naprawa pomp wtryskowych 0 445 010 704 Bosch

 

W naszym serwisie naprawę uszkodzonych pomp CR przeprowadzamy z wykorzystaniem specjalistycznych technologii naprawy oraz tylko i wyłącznie na certyfikowanych urządzeniach i oryginalnych częściach Bosch. Co więcej, dzięki posiadanej przez nas autoryzacji masz pewność, że proces regeneracji przebiega z zachowaniem rygorystycznych wytycznych określanych przez producenta. Na dowód najwyższej jakości i niezawodności naprawianych przez nas podzespołów oferujemy pompy wtryskowe oznaczone certyfikatem jakości Quality Scan.

 

Pompa wtryskowa a ciśnienie w układzie Common Rail

Uszkodzona pompa wtryskowa działa nieprawidłowo i nie jest w stanie wytwarzać odpowiedniego poziomu ciśnienia, od którego zależy właściwa praca całego układu paliwowego. Za niskie ciśnienie na listwie wtryskowej może skutkować niewystarczającym dopływem paliwa, a w efekcie przerwami w zapłonie, nierównymi obrotami, czy też gaśnięciem pojazdu, nawet po rozgrzaniu. Z kolei za wysokie ciśnienie Common Rail będzie oznaczało marnowanie paliwa, zwiększoną emisję spalin oraz pogorszy ogólne funkcjonowanie silnika. Winę za ten stan rzeczy ponoszą zazwyczaj zatarcie się pompy lub jej nieszczelności powstałe w wyniku stosowania słabej jakości paliwa czy też zanieczyszczenia opiłkami.

 

Pompa wysokiego ciśnienia, objawy której są widoczne także w postaci zwiększonego dymienia, spadków mocy czy zupełnego braku możliwości uruchomienia samochodu, stanowi poważny problem, którego nie powinno się lekceważyć. Wpływa ona bardzo negatywnie na żywotność pozostałych elementów układu, zwłaszcza wtryskiwaczy, i w krótkim czasie może skutkować ich przedwczesnym zużyciem.

 

Mając to wszystko na uwadze, nie warto jest odkładać działań naprawczych na później. Im wcześniej wadliwą pompę podda się regeneracji, tym naprawa przebiegnie szybciej i skuteczniej. Pozwala to też na spore oszczędności, gdyż unikniemy przy tym sytuacji, w której z powodu większego uszkodzenia możliwa jest tylko wymiana podzespołu na nowy. Dlatego też nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz i zadbaj o dobrą kondycję swojego samochodu!

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO