25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Pompa Common Rail 0445010537

Autor: Wiktor Janowski
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.89

Zregeneruj swoją, kup zregenerowaną lub zamów nową pompę Common Rail 0445010537 Bosch!

 

Oferujemy:

  • regenerację pomp (wyłącznie na oryginalnych częściach Bosch, certyfikat Quality Scan),
  • sprzedaż pomp (po regeneracji i nowych).

 

Pompa Common Rail 0445010537 na sprzedaż i regenerację
Pompa Common Rail 0445010537

 

Jeśli złożysz zamówienie przed 11:00, pompę do regeneracji odbierzemy od Ciebie jeszcze tego samego dnia!

 

Zarówno zregenerowane przez nas na sprzedaż, jak i pompy wtryskowe Klientów po regeneracji są sprawdzane i spełniają najbardziej rygorystyczne normy oraz objęte są dwuletnią gwarancją autoryzowanego serwisu ASO Bosch Service bez limitu kilometrów.

 

Po regeneracji w naszym serwisie pompa gotowa jest do odbioru już na drugi dzień, a Ty pozbędziesz się kłopotliwej i niebezpiecznej usterki i uzyskasz gwarancję komfortowej, bezawaryjnej jazdy przez tysiące kilometrów.

 

Przy odbiorze pompy otrzymasz także:

 ✔    Wydruk protokołu z parametrami potwierdzający jej pełną sprawność,
 ✔    Dodatkowy oryginalny oring uszczelniający.

 


   Nie trać czasu, zadzwoń do nas już teraz i zamów pompę CR do Twojego samochodu!   

 

Pompa wtryskowa 0445010537 dla wybranych silników Audi Seat VW występuje także pod innymi numerami katalogowymi:

»   04L130755D,
»   04L130755E,

 

i wymienia się na pompę Bosch o numerze:

»   0445010570.

 

Mechanik stwierdził awarię pompy i zastanawiasz się, co zrobić? Czy nadaje się ona do regeneracji, czy tylko do wymiany? Ile będzie kosztowała Cię ta awaria i czy da się na niej zaoszczędzić? Nie musisz się tym więcej martwić – po prostu skontaktuj się z nami i wyślij do nas uszkodzoną pompę, a po określeniu jej stanu technicznego dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie!

 Pompa wtryskowa 0 445 010 537 – szybka i skuteczna naprawa

Pompa wtryskowa 0 445 010 537 po skutecznej naprawie
Pompa wtryskowa 0 445 010 537 – szybka i skuteczna naprawa

 

Naprawę pomp wtryskowych w naszym serwisie przeprowadzamy w kilku krokach. Po wstępnym oczyszczeniu podzespołu dokładnie sprawdzamy jej ogólny stan techniczny. Następnie pompę Common Rail poddajemy gruntownemu czyszczeniu metodą termo-chemiczną oraz wymieniamy wszystkie zużyte elementy. Zregenerowaną pompę jeszcze raz testujemy na specjalistycznych maszynach EPS 708, aby potwierdzić pełną sprawność pompy, w tym zaworów, elektrozaworów oraz jej szczelność. Dzięki naszemu doświadczeniu i najnowocześniejszemu zapleczu technicznemu uszkodzone pompy CR naprawiamy już w 1-2 dni robocze od ich przyjęcia.

 

Dowody skuteczności naprawy w naszym serwisie

Po naprawie jesteśmy w stanie przywrócić fabryczne wartości testowe podzespołu, na dowód czego do każdego zamówienia dołączamy wydruk protokołu diagnostycznego. Dla dodatkowej pewności, na życzenie Klienta oferujemy także regenerację i sprzedaż pomp oznaczonych certyfikatem Bosch Quality Scan, który gwarantuje, że proces naprawy przebiega z zachowaniem najwyższych standardów jakości określanych przez producenta. Można go także sprawdzić i skontrolować w internetowej bazie danych producenta.

 

Istnieje kilka głównych przyczyn uszkodzenia pompy wysokiego ciśnienia, opiłki z pompy wstępnej są zaś ich bardzo powszechnym powodem. Oprócz tego, różnego rodzaju nieszczelności czy zatarcia pompy wtryskowej wynikają często z tankowania złej jakości paliwa o obniżonych właściwościach smarnych. Tak zatarta pompa wtryskowa objawy daje dość łatwo zauważalne – są nimi między innymi kłopoty z rozruchem, częste gaśnięcie pojazdu, nawet przy rozgrzanym silniku, nierówne, falujące obroty czy też wyraźny spadek osiągów i kultury pracy.

 

W wyniku uszkodzenia pompy wtryskowej może także dochodzić do niebezpiecznego spalania stukowego – to z kolei oznacza przegrzewanie się silnika oraz wypalanie tłoków, a w krótkim czasie prowadzi do kompletnego zniszczenia jednostki napędowej i konieczności jej kosztownej naprawy bądź wymiany. Dlatego też jeśli masz podejrzenia, że i w Twoim samochodzie ciśnienie paliwa Common Rail przy rozruchu jest zbyt niskie, nie czekaj – działaj!

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO