25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Pompa Common Rail 0445010043

Autor: Wiktor Janowski
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.91

Zregeneruj swoją, kup zregenerowaną lub zamów nową pompę Common Rail 0445010043 Bosch!

 

Oferujemy:

  • regenerację pomp (wyłącznie na oryginalnych częściach Bosch, certyfikat Quality Scan),
  • sprzedaż pomp (po regeneracji i nowych).

 

Pompa Common Rail 0445010043 na sprzedaż i regenerację
Pompa Common Rail 0445010043

 

Jeśli złożysz zamówienie przed 11:00, pompę do regeneracji odbierzemy od Ciebie jeszcze tego samego dnia!

 

Zarówno zregenerowane przez nas na sprzedaż, jak i pompy wtryskowe Klientów po regeneracji są sprawdzane i spełniają najbardziej rygorystyczne normy oraz objęte są dwuletnią gwarancją autoryzowanego serwisu ASO Bosch Service bez limitu kilometrów.

 

Po regeneracji w naszym serwisie pompa gotowa jest do odbioru już na drugi dzień, a Ty pozbędziesz się kłopotliwej i niebezpiecznej usterki i uzyskasz gwarancję komfortowej, bezawaryjnej jazdy przez tysiące kilometrów.

 

Przy odbiorze pompy otrzymasz także: 

 ✔   Wydruk protokołu z parametrami potwierdzający jej pełną sprawność,
 ✔   Dodatkowy oryginalny oring uszczelniający.

 


   Nie trać czasu, zadzwoń do nas już teraz i zamów pompę CR do Twojego samochodu!   

 

Pompa wtryskowa 0445010043 dla silników Volvo 2.4 występuje także pod innymi numerami katalogowymi:

»   8642778,
»   8251785,
»   8689590,
»   8689591.

 

Mechanik stwierdził awarię pompy i zastanawiasz się, co zrobić? Czy nadaje się ona do regeneracji, czy tylko do wymiany? Ile będzie kosztowała Cię ta awaria i czy da się na niej zaoszczędzić? Nie musisz się tym więcej martwić – po prostu skontaktuj się z nami i wyślij do nas uszkodzoną pompę, a po określeniu jej stanu technicznego dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie!

 Naprawa lub wymiana pompy wtryskowej 0 445 010 043 – gwarancja jakości

Pompa wtryskowa 0 445 010 043 po naprawie
Naprawa lub wymiana pompy wtryskowej 0 445 010 043 – gwarancja jakości

 

Dzięki posiadanej przez nas autoryzacji Bosch mamy dostęp zarówno do oryginalnych części, jak i specjalistycznej technologii naprawy udostępnianej przez producenta. Po przeprowadzonej regeneracji do każdego zamówienia dołączamy wydruk protokołu diagnostycznego, który zaświadcza o pełnej sprawności podzespołu. W celu zagwarantowania naszym Klientom najwyższej jakości i niezawodności oferowane przez nas pompy CR oznaczone są również certyfikatem Bosch Quality Scan. Daje Ci on dodatkową pewność, że w procesie naprawy pomp wtryskowych stosujemy się do rygorystycznych, ściśle określonych procedur oraz używamy wyłącznie certyfikowane urządzenia testujące.

 

Wykorzystanie nowoczesnych maszyn, takich jak na przykład EPS 708, jest najszybszym i najpewniejszym sposobem na to, jak sprawdzić, czy pompa opiłkuje, czy jest nieszczelna lub, czy posiada sprawne zawory. To wszystko sprawia, że uszkodzoną pompę wtryskową jesteśmy w stanie zregenerować już w ciągu 1-2 dni od jej przyjęcia, a Ty nie musisz tracić czasu na wizyty w serwisie – całą realizacją zamówienia i przesyłką zajmujemy się za Ciebie.

 

Awaria pompy wysokiego ciśnienia – co zrobić?

W przypadku awarii pompy wysokiego ciśnienia często dochodzi do sytuacji, że w układzie będzie panowało niskie ciśnienie paliwa, objawy czego będą widoczne w postaci przerw w zapłonie, spadków mocy pojazdu, nieregularnej pracy silnika i jego gaśnięcia. Dzieje się tak dlatego, że uszkodzona pompa nie jest w stanie przekazywać wystarczającej ilość paliwa do silnika. Najczęstszym zaś typem usterki pompy, który jest odpowiedzialny za te oznaki, jest jej nieszczelność, zatarcie lub uszkodzenie jej elementów. Jej przyśpieszone zużycie jest zazwyczaj spowodowane tankowaniem nieodpowiedniego, czy też niskiej jakości paliwa oraz opiłkowaniem pompy wstępnej (niskiego ciśnienia).

 

Warto pamiętać, że właściwie każdy problem z zasilaniem silnika w paliwo może być spowodowany uszkodzeniem pompy, ale powinno się to najpierw dokładnie sprawdzić. Najlepiej więc jest oddać pompę na sprawdzenie i ewentualną regenerację, zanim od razu zadecydujemy o zakupie nowego podzespołu. Dlatego też postaw na specjalistów – skontaktuj się z nami, a wkrótce zapomnisz o problemie.

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO