25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Pawlik | REGENERACJA POMPOWTRYSKIWACZY PODKARPACIE

Autor: Tomasz Wojtak
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.68

REGENERACJA POMPOWTRYSKIWACZY PODKARPACIE | naprawa pompowytrysków na Podkarpaciu – Bosch Diesel Service w Podkarpackim województwie

Województwo podkarpackie jest jednym z 16 powstałych na wskutek reformy administracyjnej województw w Polsce, jest także najmniej zurbanizowanym województwem w tym kraju.

Jest to najbardziej wysunięte na południe województwo w kraju, graniczące na długości 239km z Ukrainą od wschodu, od południa ze Słowacją na długości 134 kilometrów, a także z trzema województwami: lubelskim na północnym wschodzie(granica 320km), małopolskim na zachodzie(182km) oraz świętokrzyskim na północnym zachodzie, z którym posiada najkrótszą granicę wynoszącą 81,6km. Ze względu na swoje położenie oraz ukształtowanie granic Polski, województwo Podkarpacie zajmuje obszar Podkarpacia Północnego, w którego skład wchodzi wschodnia część Kotliny Sandomierskiej. Województwo rozciąga się na powierzchni 17 845,76 kilometrów kwadratowych, na której żyje około 2 130 000 mieszkańców.

Przez województwo podkarpackie przepływają trzy duże rzeki: San, Wisłoka oraz jeden z dopływów Sanu – Wisłok. Na południu Podkarpacia znajdują się Bieszczady Zachodnie oraz zachodni odcinek Beskidów Wschodnich, zaś na zachodzie województwa jest Beskid Niski. W północnej części znajduje się skrawek Roztocza. Powoduje to duże zróżnicowanie terenu w województwie podkarpacki, którego najwyższym punktem jest Tarnica – najwyższa góra w polskich Bieszczadach, sięgająca 1346m.n.p.m. Zurbanizowane tereny zajmują 41,56% obszaru województwa, co jest najniższym wynikiem w Polsce.

W województwie podkarpackim funkcjonuje wiele firm z przemysłu maszynowego, spożywczego i branży IT. W jego obszarze znajdują się dwie Specjalne Strefy Ekonomiczne: SSE Euro-Park Mielec oraz SSE Euro-Park Wisłosan, funkcjonuje tu także Dolina Lotnicza – największe skupisko firm przemysłu lotniczego i ośrodków naukowo-badawczych w Polsce, której zakłady mieszczą się w Mielcu, Rzeszowie, Krośnie, Dębicy, Stalowej Woli i Sędziszowie Małopolskim, ponadto Huta Stalowa Wola jest największym w Polsce producentem sprzętu ciężkiego dla Wojska Polskiego, zaś w Sanoku produkowane są wysokiej klasy autokary marki Autosan.

Przez województwo przebiega 13 linii kolejowych(25, 66, 68, 70, 71, 74, 78, 91, 101, 102, 106, 107, 108), jedna autostrada(A4/E40), dwie trasy ekspresowe(S19, S74) oraz 8 dróg o znaczeniu krajowym(94, 4/E40, 9/E371, 19/E371, 28, 73, 77, 84), ponadto w Rzeszowie znajduje się międzynarodowy port lotniczy Rzeszów-Jasionka, dzięki czemu na Podkarpaciu znajduje się kilka znaczących węzłów komunikacyjnych, które codziennie goszczą wiele samochodów napędzanych jednostkami z zapłonem samoczynnym, często zasilanymi pompowtryskiwaczami Boscha. Dzięki temu rodzajowi zasilania samochody dostawcze i ciężarowe przemieszczające się po obszarze województwa podkarpackiego zużywają mniej paliwa, a ich silniki pracują wydajniej.

W przypadku, gdy należący do najtrwalszych układ zasilania pompowtryskiwaczami zacznie szwankować, warto zainteresować się ofertą profesjonalnych zakładów zajmujących się regeneracją pompowtryskiwaczy Bosch Diesel Service i Bosch Service w województwie podkarpackim. Regeneracja lub naprawa pompowtryskiwaczy Bosch zapewnia takie same parametry jak wymiana tych urządzeń na nowe egzemplarze, jednocześnie kosztując ułamek potrzebnej do ich zakupu kwoty i tym samym mniej obciążając portfele kierowców z Podkarpacia.

Komentarze

Rysiek 2020-03-06 10:04:24

Ja już regenerowałem w tej firmie wtryskiwacze siemens i bardzo polecam.

Pluto 2019-08-29 08:59:37

Mam własnie pompowtryski do regeneracji i mieszkam na Podkarpaciu :)

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO