25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Naprawa wtryskiwaczy

Autor: Paulina Markowiak
Czas przeczytania tekstu: 2 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Wszystko przemawia za tym, że naprawa wtryskiwaczy jest jedyną słuszną opcją odzyskania przez układ zasilania pełnej sprawności. To rozsądne rozwiązanie nie tylko jest atrakcyjne cenowo, ale zapewnia efektywny powrót wtryskiwaczy do stanu fabrycznego, a tylko za sprawą tego i wymiany możemy odzyskać pełną sprawność silnika. Niestety wymiana wtryskiwaczy na nowe jest bardzo kosztowna, a efekty daje takie same, jak regeneracja wtryskiwaczy cena, której jest z kolei przystępna. Właśnie taką metodę naprawy wtryskiwaczy, poleca się najczęściej, a to za zasługą wysokiej skuteczności w stosunku do dobrej ceny usługi.

 

Naprawa wtryskiwaczy
Naprawa wtryskiwaczy

 

Regeneracja wtryskiwaczy Common Rail

 

To na czym polega regeneracja wtryskiwaczy, możemy śmiało określić jako zabieg przywracania ich sprawności, poprzez wykonanie określonych czynności takich jak:

 

  1. Rozebranie wtryskiwacza Common Rail na części.
  2. Poddanie dokładnemu wyczyszczeniu wszystkich elementów.
  3. Usunięcie zniszczonych podzespołów.
  4. Zastąpienie zużytych podzespołów nowymi.
  5. Złożenie wtryskiwacza.
  6. Kodowanie.
  7. Realizacja licznych testów sprawdzających wydajność.

 

Większość z tych czynności wymaga dużej precyzji, pewnego doświadczenia oraz niezbędnych narzędzi. Z uwagi na to taką naprawę wtryskiwaczy przeprowadza się w wyspecjalizowanych pracowniach, gdzie dodatkowo nad prawidłowością procesu czuwa wykwalifikowana kadra pracownicza. Tylko tak rzetelnie przeprowadzona regeneracja wtryskiwaczy Bosch, Denso i innych daje pełną gwarancję jakości oraz zapewnia wysoką skuteczność wykonanych zabiegów. Zachęca też fakt, jakim jest, to ile trwa regeneracja przeprowadzana w autoryzowanym serwisie, ponieważ wykonuję się go u nas w zaledwie jeden dzień. Natomiast samodzielne działania mogą nie tylko nie dać oczekiwanych efektów, ale dodatkowo wpłynąć na rozregulowanie wtryskiwaczy, co całkowicie zaburzy funkcjonowanie układu zasilania i wpłynie niekorzystnie na silnik. Naprawa w autoryzowanym serwisie pozbawia ryzyka i skutkuję zwiększonymi osiągami silnika oraz ogólnym poprawieniem wydajności samochodu.

 

Regeneracja wtryskiwaczy Common Rail
Regeneracja wtryskiwaczy Common Rail

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO