Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

NAPRAWA POMP WTRYSKOWYCH – Bosch, REGENERACJA POMPY WTRYSKOWEJ - Delphi

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 1000 dostępnych pomp Common Rail
Cena Gotowe pompy Common Rail - od 350 zł
Regeneracja pomp Common Rail - 285 zł (netto) + części
Wysyłka 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

NAPRAWA POMP WTRYSKOWYCH – Bosch, REGENERACJA POMPY WTRYSKOWEJ - Delphi

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Regeneracja pompy wtryskowej jest procesem, który pozwala na przywrócenie jej pełnej sprawności. Na regenerację możesz zdecydować się kiedy zauważysz pierwsze objawy, do których należą np. spadek wydajności silnika, mniejsza moc czy podwyższone spalanie. Proces regeneracji pompy wtryskowej zaczyna się od jej demontażu. Następnie, wszystkie jej elementy są dokładnie czyszczone, a zużyte lub uszkodzone części są wymieniane na nowe. W przypadku pomp Common Rail często wymienia się m.in. tłoki, pierścienie tłokowe, zawory zwrotne, membrany, sprężyny i uszczelki. Po wymianie uszkodzonych elementów, następuje sprawdzenie i kalibracja pompy wtryskowej. Proces ten polega na dokładnym wyregulowaniu ciśnienia wtrysku i odpowiednim dobraniu czasu wtrysku. W przypadku pomp Common Rail kalibracja polega także na ustawieniu parametrów elektronicznych zgodnie z zaleceniami producenta. Na końcu procesu, regenerowana pompa wtryskowa jest ponownie montowana w silniku i poddawana testom w celu sprawdzenia jej wydajności i poprawności pracy. Regeneracja pompy wtryskowej może być wykonana w specjalistycznych zakładach zajmujących się naprawą i regeneracją elementów układu wtryskowego.

Nie ma na świecie, jeszcze, niezawodnego urządzenia, fizyka udowadnia, że nie istnieje „wieczyste ruchadło” znane jako perpetuum mobile, wszystko, koniec końców, zużyje się i zepsuje. Nie inaczej jest z pompami wysokiego ciśnienia zasilającymi układy Common Rail w silniku. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że zużycie pompy paliwa nastąpi dużo szybciej, niż byśmy tego oczekiwali, jednakowoż akurat w tym wypadku, mamy wpływ na prędkość, z jaką zużycie pompy paliwa następuje i kiedy niezbędna będzie naprawa pompy wtryskowej w naszym samochodzie.
Podstawowym elementem, na jaki trzeba zwrócić uwagę, by nie musieć uwagi zwracać na układ zasilania jest paliwo. Im wyższej jakości, tym lepiej, te gorsze bogate są w kwasy, parafinę, a nawet wodę. Wśród usuwanych w autoryzowanych BOSCH DIESEL SERVICE Boscha zanieczyszczeń z pompy, były między innymi rdza, opiłki, zestalona parafina. Wśród zanieczyszczeń, których gołym okiem nie widać można znaleźć np. kwas siarkowy, który bardzo sukcesywnie wypala tłoczki nastawiacza wtrysku do sekcji tłoczących, co z kolei owocuje wzrostem siły tarcia, temperatury i podawanego sterownikiem prądu, co w prostej drodze prowadzi do jego uszkodzenia. Z uszkodzeń mechanicznych prócz wymienionych już tłoczków, mamy całą paletę najróżniejszego rodzaju usterek, które mogą nas dotknąć tj. uszkodzenie głowiczki, uszkodzenie sterownika halla, uszkodzenie przestawiacza kąta wtrysku, uszkodzenie zaworka sterującego poziomem ciśnienia, zaworu ZME, uszkodzenie zaworu EMV, DRV. Warto dodać, że każda z wymienionych usterek przyczynić się możne do unieruchomienia auta, czy to na parkingu uniemożliwić jego odpalenie czy już w trasie powodować np. samoistne zgaśnięcie auta na niskich obrotach. Wymiana kosztuje nie mało, czy pompę wtrysku paliwa można naprawić? Ależ, oczywiście! Należy jednak pamiętać, by takie zlecenie przyjął specjalista, a nie najtańszy z możliwych. Naprawa, z samej definicji słowa, wskazuje, iż jej zadaniem jest wyeliminowanie usterki. Czy jeśli mam problem z tłoczkami ustawiającymi kąt wtrysku, i spalił się sterujący nimi tranzystor, to wymiana tranzystora będzie naprawą? Oczywiście tak, i to w pełnym słowa znaczeniu. Usterka usunięta, podzespół działa, niestety tylko na parę dni, gdyż znów pojawia się ten sam problem. Naprawione było, a usterki nie usunięto, coś jak przyjmować jeden z tych wszędzie reklamowanych leków objawowych, na bazie paracetamolu i ibuprofenu, chory jestem dalej, zarażam i grożą mi powikłania, ale za to świetnie się czuję i nie mam gorączki, ten A**P to wspaniały lek. Dokładna analogia z analizowaną przez nas wcześniej sytuacją z tłoczkami. Sposób leczenia ten sam i zagrożenia te same, bo warto wspomnieć, że „nieleczony” układ zasilania silnika może zmusić do wymiany całej jednostki napędowej, więc jeśli ktoś nie ma ochoty na tuning niespodziankę, warto o niego zadbać. Co jednak jeśli usterka już ma miejsce, ba nawet pojawiają się pierwsze „powikłania”?
Najważniejsze to nie panikować, nie wymyślać coraz to gorszych scenariuszy. Tak jak przeciętny Kowalski nie zabiera się sam za naprawę samochodu, tak przeciętny mechanik nie zabierze się za układ zasilania silnika, możecie mi Państwo wierzyć, dlaczego więc przeciętny Kowalski miałby się brać za zasilanie np. Common Rail? Polećmy naszą sprawę specjalistom, panorama firm odeszła już w zapomnienie, ale jej funkcje, ze świetnym efektem przejął Internet. Siądźmy na spokojnie i skontaktujmy się z serwisem „pompiarzy”, specjalistów od układów zasilania silnika. Łatwo ich poznać, bo różnią się znacząco od innych mechaników. Po pierwsze: warsztat przypomina laboratorium, po drugie w ofercie mają regenerację pomp, wtrysków i ewentualnie (jeśli zakład jest naprawdę profesjonalny) turbosprężarek, po trzecie i ostatnie: najczęściej są autoryzowanym serwisem jakiegoś potężnego międzynarodowego koncernu Delphi, Bosch, Siemens, Denso. Dlaczego? Ponieważ, sprzęt potrzebny do takich badań jest nieziemsko drogi, ponieważ wprawa w regeneracji wymienionego osprzętu wymaga lat praktyki i nauki, ponieważ tylko gwarancja profesjonalnie wykonanej usługi w tej dziedzinie zagwarantuje  renomę, a jak mawiał Robert Bosch: „Wolę stracić pieniądze niż zaufanie klienta”. Ta sama idea przyświeca nam, jako autoryzowanemu serwisowi Bosch dlatego wprowadzamy kontrole jakości Quality Scan, ponadto w regeneracji pomp i całych układów zasilania silników wysokoprężnych odnosimy sukcesy i spełniamy najwyższe standardy, ponieważ dla większości z nas motoryzacja to pasja, w którą wkładamy całe serce i umiejętności. Niemiecka technologia i polscy inżynierowie, czyli śmietanka motoryzacyjna jest w zasięgu Państwa ręki, ponieważ świadczymy usługi również za pomocą kurierów czy jesteście Państwo z Białegostoku, Mielca, Tarnowskich Gór, Suchedniowa, Mielca, Rzeszowa, Jaworzna, Radomia, Krakowa, Łodzi, Wrocławia, Poznania, Katowic, Warszawy (mazowieckie), Szczecina, Gdańska, Iławy, Piły, Kalisza, Lublina, Redy, Gdańska, Kielc, Krosna, Jarosławia, Katowic (Śląsk), Bielska-Białej, Krotoszyna, Gryfic, Nowej Huty, Bochni i wielu innych miast i województw z naszego kraju.

Udostępnij wpis

Komentarze

Adam

Wystawiono 8 miesiecy temu

@Grzegorz Dzień dobry, prosimy o kontakt telefoniczny w celu doprecyzowania rodzaju wtrysków w Pana samochodzie. Numer telefonu znajdzie Pan w zakładce kontakt. Nasi specjaliści dopasują odpowiednią pompę wtryskową do Pana samochodu i podadzą dostępne opcje cenowe.

Czy ta opinia była pomocna?

Grzegorz

Wystawiono 8 miesiecy temu

Witam. Czy pompa wtryskowa do Renault Master 2,5 o numerach 0445010140 jest dostępna u Państwa? Pozdrawiam i oczekuje na odpowiedź.

Czy ta opinia była pomocna?

Tadek

Wystawiono Rok temu

Naprawa pomp wtryskowych Bosch i Delphi polega na diagnostyce, naprawie i przywróceniu sprawności tych elementów układu wtryskowego. Pompy wtryskowe Bosch i Delphi są skomplikowanym i delikatnym elementem układu, który wymaga specjalistycznej wiedzy i narzędzi do naprawy i konserwacji. Naprawa pompy wtryskowej Bosch polega na demontażu, czyszczeniu, wymianie uszkodzonych części, a następnie ponownym złożeniu i przetestowaniu elementów z zastosowaniem specjalistycznych narzędzi i urządzeń. Podobnie jak w przypadku Delphi, po naprawie pompy wtryskowej powinny pracować tak samo dobrze, jak nowe. Ważne jest, aby usługę naprawy pomp wtryskowych Bosch i Delphi wykonywał doświadczony i autoryzowany serwis, który posiada specjalistyczne narzędzia i wiedzę potrzebną do prawidłowego wykonania tego procesu.

Czy ta opinia była pomocna?

Marek

Wystawiono 4 lata temu

Jak to wygląda czasowo, ile trwa taka regeneracja pompy wtryskowej?

Czy ta opinia była pomocna?

Bogumił Ziętek

Wystawiono 5 lat temu

Witam czy regeneracja pomp diesla to to samo co regeneracja pomp wtryskowych do ciągników rolniczych? Wysiadła mi pompa wtryskowa LUCAS. Regeneracja potrzebna na już!

Czy ta opinia była pomocna?

dyziu23454

Wystawiono 5 lat temu

Naprawa pomp wtryskowych do ciągników rolniczych polega na tym samym co w autach osobowych? Czy może jest to proces trudniejszy?

Czy ta opinia była pomocna?

Remek5789

Wystawiono 5 lat temu

@paczino ciężkie czasy dla wtrysków i innych podzespołów to się dopiero zaczynają.

Czy ta opinia była pomocna?

paczino

Wystawiono 5 lat temu

Chrzczone paliwko nawet teraz na stacji? Myślałam że te ciężkie czasy dla wtrysków mamy już za sobą

Czy ta opinia była pomocna?

Michel

Wystawiono 6 lat temu

Pamela Anderson has been probably the most down loaded person online.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki