Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Naprawa i regeneracja - Pompowtryskiwacze Bosch | DIESEL SERWIS pewny i sprawdzony sposób na twój pompowtrysk

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych pompowtryskiwaczy Bosch
Cena Gotowe pompowtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja pompowtrysków - od 100 zł
Wysyłka 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Naprawa i regeneracja - Pompowtryskiwacze Bosch | DIESEL SERWIS pewny i sprawdzony sposób na twój pompowtrysk

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Regeneracja pompowtrysków to proces naprawy i odnowy zużytych, uszkodzonych lub wyeksploatowanych pompowtrysków stosowanych w silnikach diesla. Polega ona na całkowitym rozebraniu pompowtrysków, dokładnym ich oczyszczeniu i wymianie uszkodzonych lub zużytych elementów na nowe lub zregenerowane.

- Podczas procesu regeneracji pompowtrysków wykonywane są m.in. następujące czynności:
- Diagnostyka - w celu ustalenia przyczyny awarii oraz stopnia zużycia poszczególnych elementów.
- Czyszczenie - w celu usunięcia zanieczyszczeń, osadów oraz kamienia, które mogą powodować uszkodzenia.
- Wymiana uszkodzonych części - w celu przywrócenia pompowtrysków do pełnej sprawności.
- Testy jakości - przeprowadzenie testów w celu sprawdzenia funkcjonowania wtryskiwaczy i dokładności wtrysku.

1. Producent pompowtryskiwaczy Bosch

Bosch to jeden z głównych producentów pompowtryskiwaczy, jednego z najwydajniejszych układów bezpośredniego wtrysku paliwa do silników z zapłonem samoczynnym.

„Warsztat mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki” założony został przez Roberta Boscha w Stuttgarcie 15 listopada 1866 roku, na przestrzeni lat stając się jedną z największych korporacji na świecie, zatrudniającą około 360 tysięcy pracowników i oferującą swoje produkty i usługi w niemal każdym kraju na Ziemi. Obecnie Bosch zajmuje się wieloma gałęziami przemysłu, głównie w dziedzinach związanych z motoryzacją i elektrotechniką, w tym produkcją niezwykle wydajnego układu zasilania wysokoprężnych jednostek napędowych, Pumpe Düse. Jest to układ, który w momencie pojawienia się jego pierwszej generacji w silnikach grupy VAG osiągał najwyższe ciśnienie sprężanej dawki paliwa, wynoszące nawet do 2000bar. Dzięki temu silniki wyposażone w pompowtryskiwacze pracowały z lepszą wydajnością, co przekładało się na lepsze osiągi i niższe zużycie oleju napędowego.

2. Ciekawostki na temat pompowtrysków

Oprócz powyższych cech, niewątpliwą zaletą pompowtryskiwaczy jest trwałość tego układu, pozwalająca na bezobsługowe pokonywanie setek tysięcy kilometrów przed pojawieniem się pierwszych oznak wyeksploatowania, nawet jeśli silnik pracuje na wątpliwej jakości paliwie. Nie są to jednak urządzenia doskonałe, ich zaawansowana konstrukcja oparta jest o wiele ruchomych elementów, co tyczy się także ich napędu. Największa wada układu PD to zmiany zachodzące w zaadaptowanej do wykorzystywania pompowtryskiwaczy głowicy silnika, która zwiększa swój rozmiar i utrudnia właściwe dla bezpieczeństwa pieszych wyprofilowanie, a także obciążenie układu rozrządu, spowodowane osadzonymi na wałkach krzywkami służącymi do przekazywania poprzez dźwignię rolkową energii potrzebnej do sprężania oleju napędowego wewnątrz urządzenia. Wprowadzenie na rynek pompowtryskiwaczy piezoelektrycznych poprawiło wydajność układu, który dzięki nim był w stanie pracować czterokrotnie szybciej, jednakże pogorszyło jednocześnie jego trwałość w pierwszych latach produkcji tych urządzeń.
Zwiększona ilość elementów w pompowtryskiwaczu skutkuje jego wysoką ceną na rynku detalicznym, osiągającą w zależności od modelu nawet do kilku tysięcy złotych. Chcąc uniknąć tak wysokich kosztów serwisu użytkownicy pojazdów z pompowtryskiwaczami firmy Bosch powinni skontaktować się z autoryzowanym diesel serwisem, który może przeprowadzić akcję naprawczą urządzenia polegającą na jego regeneracji. Taka regeneracja pompowtryskiwacza w autoryzowanym serwisie firmy Bosch zaczyna się od sprawdzenia parametrów urządzenia przy odtworzeniu warunków pracy danego modelu, co jest możliwe do osiągnięcia tylko i wyłącznie w warsztatach posiadających stoły probiercze. Następnie pompowtryskiwacz jest rozbierany na części, które zostają dokładnie przeczyszczone i poddane kolejnym badaniom w celu wykrycia jakichkolwiek wad, także tych mikroskopijnych. Wadliwe elementy zostają wymienione, a urządzenie jest ponownie składane i sprawdzane, są jego parametry – jeżeli te są zgodne z danymi producenta, urządzenie jest gotowe do ponownego użycia.

Obsługa wysyłkowa Klientów Bosch Service 

Zasięg miast Kraków, Rzeszów, Łódź, Wrocław, Lublin, Gdynia, Białystok, Suchedniów, Tuchola, Białystok, Częstochowa, Gdynia, Szczecin, Oława, Piła, Olsztyn, Starachowice, Mielec, Pisarzowice, Sobótka, Zamość, Stare Iganie, Krosno, Trzemeśnia, Bełk, Krotoszyn, Sandomierz, Zakrzewo, Iława, Piekary Śląskie, Świebodzin, Pniewy, Poznań, Nysa, Kielce, Gdański, Reda, Stargard, Bochnia, Siedlce, Opole, Dzierżoniów, Jordanów Śląski, Wojaszówka, Sochaczew, Bestwina, Kalisz, Pszczyna, Jaworzno, Maćkowice, Radomyśl Wielki, Nawojowa, Słubice, Nadarzyn, Gliwice, Świerzawa Polska, Milczany, Kobylnica, Korzękwice, Legnica, Zielona Góra, Ćwiklice, Krasnystaw, Starogard Gdański, Słupsk to tylko kilka przykładów miast z których mamy naszych klientów.

Udostępnij wpis

Komentarze

Tatkowski

Wystawiono Rok temu

Naprawa i regeneracja pompowtryskiwaczy Bosch to skuteczny sposób na przywrócenie ich do pierwotnej sprawności. Diesel Serwis, jako specjalistyczny serwis pompowtryskiwaczy Bosch, posiada odpowiednią wiedzę, doświadczenie oraz specjalistyczne narzędzia, aby skutecznie przeprowadzić naprawę lub regenerację pompowtryskiwaczy. W trakcie procesu naprawy lub regeneracji, specjaliści Diesel Serwis mogą wymienić uszkodzone części takie jak elektromagnes, wałek rozpylający, uszczelki itp. w celu przywrócenia pompowtryskiwaczy do pierwotnej sprawności. Diesel Serwis to również pewny i sprawdzony sposób na twoje pompowtryski, ponieważ oferują gwarancję na wykonaną pracę, co daje pewność, że twoje pompowtryski zostaną naprawione lub zregenerowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Ponadto, specjaliści Diesel Serwis posiadają doświadczenie w naprawie i regeneracji różnych typów pompowtryskiwaczy Bosch, co oznacza, że są w stanie skutecznie naprawić lub zregenerować pompowtryskiwacze różnych modeli i marek pojazdów.

Czy ta opinia była pomocna?

Adrian Dec

Wystawiono 4 lata temu

Macie imponujący zakres miast. Teraz to można regenerować z każdej części kraju:)

Czy ta opinia była pomocna?

Patryk

Wystawiono 5 lat temu

Ja jestem z Rzeszowa, to gdzieś tu jest serwis co robi wtryski?

Czy ta opinia była pomocna?

bogus

Wystawiono 5 lat temu

Regenerowałem u was swoje pompowtryski, działają do tej pory, a auto jak nowe

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki