Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy Common Rail

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

To na czym polega regeneracja wtryskiwaczy Common Rail, można wyszczególnić, przedstawiając przebieg procesu. Starannie przeprowadzona regeneracja wtrysków CR to kolejno podejmowane czynności:

 1. Demontaż/rozbiórka wtryskiwacza na elementy.
 2. Weryfikacja wszystkich części rozebranego wtryskiwacza:
  a) kontrola wzrokowa,
  b) kontrola mikroskopowa,
  c) w nielicznych przypadkach kontrola kompletności całego zespołu, ustalenie braków w częściach i nieprawidłowym ułożeniu elementów,
  d) ocena uszkodzeń i właściwa ich interpretacja w celu ustalenia przyczyny niesprawności wtryskiwacza.
 3.  Ustalenie zakresu naprawy i tego jakie części są do wymiany.
 4. Dokładne mycie oraz czyszczenie każdej części z osobna
 5. Montaż/złożenie wtryskiwacza z użyciem nowych niezbędnych części.
 6. Kompleksowa regulacja wtryskiwacza, przeprowadzana na etapie składania wtryskiwacza.
 7. Test wtryskiwacza – zakończony i potwierdzony protokołem z badania przedstawionym w formie wydruku parametrów i nowych kodów IMA.

Można przez to rozumieć, że to na czym polega regeneracja wtryskiwaczy Common Rail to takie wyczyszczenie tego zespołu, które pozwoli, by wtrysk odzyskał w pełni efektywne działanie i fabryczną żywotność.

Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy Common Rail
Na czym polega regeneracja wtryskiwaczy Common Rail

Regeneracja wtryskiwaczy | Śląsk

W tym zagłębiu górniczym wiele serwisów specjalizuje się w regeneracji wtryskiwaczy, ale z uwagi na duży popyt usługi, ceny zabiegu przeprowadzanego w placówkach na Śląsku bywają wysokie. Zwłaszcza względem wysyłkowych form wykonywania tej usługi, które są mniej znane, a obecnie przodują pod względem bezpieczeństwa, fachowości, szybkości i korzystnej cenie wykonywanych usług. Ponadto w takim wypadku regeneracja wtryskiwaczy koszt przewiduje równie atrakcyjny, co forma wykonania usługi. Wiedząc, na czym polega regeneracja wtryskiwaczy Common Rail i ich transport za pośrednictwem kuriera, uzyskujemy ponadto pełne bezpieczeństwo. Perspektywa bezpiecznego i fachowego wykonania usługi w korzystnej cenie to nie jedyne zalety tego procesu, ponieważ to, ile trwa regeneracja wtryskiwaczy w taki sposób, to tylko jeden dzień. Oznacza to, że doliczając nawet czas wysyłki kurierskiej, już w kilka dni uzyskujemy w pełni zregenerowane wtryskiwacze z gwarancją na 2 lata. Bardzo krótki czas wykonania czynności naprawczych to również zachęta to wyboru tej dostępnej w naszym autoryzowanym serwisie formy regeneracji wtryskiwaczy.

Regeneracja wtryskiwaczy | Śląsk
Regeneracja wtryskiwaczy | Śląsk
Udostępnij wpis

Komentarze

Janusz

Wystawiono Ponad 2 tygodnie temu

Regeneracja wtryskiwaczy Common Rail polega na naprawie lub przywróceniu wtryskiwaczy do pełnej sprawności. Proces ten jest wykonywany przez specjalistyczne warsztaty i obejmuje kilka etapów: Demontaż wtryskiwacza - Wtryskiwacz jest zdemontowany z silnika i przygotowany do dalszych czynności. Czyszczenie - Wtryskiwacze są czyszczone z zanieczyszczeń i osadów, które mogą powodować jego nieprawidłowe działanie Diagnostyka - Wtryskiwacz jest poddany testom i diagnozie, aby określić jego stan i potrzebę naprawy Naprawa - Wtryskiwacz jest naprawiany lub regenerowany, w zależności od stopnia uszkodzenia. Próby - Wtryskiwacz jest poddawany próbom, aby upewnić się, że jego parametry są właściwe.

Czy ta opinia była pomocna?

Zadowolony Klient

Wystawiono 2 lata temu

Dzwoniłem do serwisu bo nie wiedziałem ile trwa regeneracja wtryskiwaczy i miła Pani powiedziała, że zajmie to tylko dwa dni. No i faktycznie na drugi dzień mogli montować gotowy wtrysk spowrotem do samochodu. Także polecam i pozdrawiam.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki