Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Lejące wtryski - objawy | Diesel

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

Objawy lejących wtrysków Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

 • nowe
 • regenerowane na wymianę
 • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Lejące wtryskiwacze to sytuacja, w której wtryskiwacze paliwa przeciekają i pozostają otwarte, nawet gdy nie powinny. Objawy lejących wtrysków są zazwyczaj łatwe do zauważenia i mogą obejmować spadek wydajności silnika, nieprawidłowy poziom emisji, nieprawidłowe spalanie paliwa, wycieki paliwa i problemy z rozruchem silnika. Jeśli podejrzewasz, że twoje wtryskiwacze są lejące, należy jak najszybciej skonsultować się z mechanikiem lub serwisem samochodowym, aby sprawdzić i naprawić wtryskiwacze. Problemy z wtryskiwaczami, takie jak przecieki, mogą prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika, dlatego należy działać natychmiast, aby uniknąć kosztownych napraw.

Lejące wtryski - objawy | Diesel
Lejące wtryski - objawy | Diesel

Najczęściej spotykanymi objawami uszkodzonych, a przez to lejących wtryskiwaczy są:

 • długie uruchamianie silnika
 • zaburzona równowaga pracy zimnego silnika
 • zmieniające się w sposób falowy obroty
 • wyraźne spadki mocy w czasie jazdy
 • zapalające się kontrolki
 • zmieniający się kolor dymu z wydechu
 • dziwne dźwięki w obrębie silnika
 • stałe przybywanie oleju
 • brak możliwości zapalenia silnika

Oczywiście nie wszystkie te objawy będą występować jednocześnie. Jednak jeżeli choć jeden z nich, jak przykładowo stukające wtryski diesel nie daje nam od jakiegoś czasu spokoju, należy wdrożyć pewne działania.

Sposób na lejące wtryski

Najskuteczniejszym sposobem, żeby wyeliminować objawy lejących wtrysków w samochodach diesla jest ich regeneracja w profesjonalnym serwisie. Ponadto dokładna diagnostyka, która zostanie od razu przeprowadzona w takiej placówce pozwala na sprecyzowanie uszkodzeń. To z kolei zapewnia, że naprawa przebiega bezpiecznie i skutecznie. Regeneracja pozwala efektywnie odzyskać pełną sprawność wtryskiwaczy. Dodatkowo cena zabiegu jest atrakcyjna, dlatego nie warto zastanawiać się nad tym, czy można jeździć z uszkodzonym wtryskiem. Chociaż owszem pewien czas można, ale zbyt długie ignorowanie problemu może prowadzić nawet do unieruchomienia silnika, a wydatki związane z jego zniszczeniami wielokrotnie przewyższają koszt renowacji wtryskiwaczy w autoryzowanym serwisie.

Sposób na lejące wtryski
Sposób na lejące wtryski
Udostępnij wpis

Komentarze

Janek

Wystawiono Rok temu

Lejące wtryskiwacze w silnikach diesla mogą powodować szereg objawów, takich jak: Nierówna praca silnika: Lejące wtryskiwacze mogą powodować nieprawidłowy wtrysk paliwa, co może prowadzić do nierównomiernej pracy silnika. Spadek mocy silnika: W przypadku uszkodzenia wtryskiwaczy, mogą one nie dostarczać wystarczającej ilości paliwa do silnika, co może prowadzić do spadku mocy. Wzrost zużycia paliwa: Lejące wtryskiwacze mogą prowadzić do nieprawidłowego wtrysku paliwa, co może powodować wzrost zużycia paliwa. Dymienie silnika: W przypadku uszkodzenia wtryskiwaczy, paliwo może dostawać się do komory spalania w nieprawidłowych ilościach, co może prowadzić do dymienia silnika. Błąd komputera silnika: Lejące wtryskiwacze mogą powodować błąd w sygnalizacji, co może być sygnalizowane przez komputer silnika Wysoka temperatura silnika: Lejące wtryskiwacze mogą prowadzić do nieprawidłowego działania silnika, co może powodować wzrost temperatury silnika. Ważne jest aby jak najszybciej naprawić lejące wtryskiwacze, ponieważ mogą one powodować poważne uszkodzenia silnika

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki