Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Koszt wymiany wtryskiwaczy w dieslu

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Wymiana wtryskiwaczy na nowe

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Koszt wymiany pojedynczych wtryskiwaczy w dieslu to zwykle wydatek rzędu kilkuset do kilku tysięcy złotych. Wymiana całego kompletu wtryskiwaczy to natomiast koszt liczony w tysiącach złotych. Wysokie koszty wymiany wtryskiwaczy determinuje fakt, że ceny rynkowe za nowe wtryski są wysokie, a najczęściej konieczna jest wymiana całego kompletu, co powoduje, że wydatki wzrastają nawet kilkukrotnie. Można jednak zaoszczędzić sobie tak wysokich kosztów, decydując się na regenerację uszkodzonych podzespołów w jednym z autoryzowanych serwisów. Podczas tego następuje wymiana wtryskiwaczy diesel na zregenerowane części, które działają zupełnie jak fabrycznie nowe wtryskiwacze. W wypadku gdy przeprowadzana jest regeneracja wtryskiwaczy Denso cena jest wyjątkowo atrakcyjna, ponieważ zakup nowych części tej marki to duży wydatek.

Koszt wymiany wtryskiwaczy w dieslu
Koszt wymiany wtryskiwaczy w dieslu

Wymiana wtryskiwaczy Common Rail

Oczywiście wymiana wtryskiwaczy Common Rail na zregenerowane podzespoły opłaca się znacznie bardziej. Wpływa to na wysoką popularność usługi, w której specjalizują się profesjonalne serwisy, które skupiają się na poprawności procesu, do tego stopnia, że zregenerowany wtrysk nierzadko nie dość, że przypomina nowy, to dodatkowo spełnia identyczne funkcje. Dodatkowo to ile kosztuje regeneracja wtryskiwaczy, jest szczególnie atrakcyjna względem wymiany i sprawia, że specjalistyczne pracownie mają nad czym pracować. Obecnie wtryski można zregenerować, nie ruszając się nawet z kanapy, ponieważ świadczone są usługi wysyłkowe. Przy tym to ile trwa wymiana wtryskiwaczy na zregenerowane podzespoły, też nie jest szczególnie wydłużona. Przeciętny czas potrzebny na regenerację wtrysku to jeden dzień roboczy, biorąc przy tym pod uwagę wysyłkę kurierską, po kilku dniach zyskujemy w pełni sprawne wtryskiwacze, a wysoka jakość działania zregenerowanych podzespołów wpływa na polepszenie się osiągów silnika, eliminując wszelkie objawy usterek.

Wymiana wtryskiwaczy Common Rail
Wymiana wtryskiwaczy Common Rail
Udostępnij wpis

Komentarze

Janusz

Wystawiono Rok temu

Koszt wymiany wtryskiwaczy w silniku diesla może się różnić w zależności od rodzaju pojazdu, rodzaju silnika oraz rodzaju wtryskiwaczy. W przypadku wtryskiwaczy mechanicznych koszt wymiany może wynosić od kilkuset do kilku tysięcy złotych, natomiast w przypadku wtryskiwaczy piezoelektrycznych, koszt może być znacznie wyższy i sięgać nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych za jeden wtryskiwacz. Koszt wymiany wtryskiwaczy może również zależeć od tego, czy wymiana jest wykonywana w autoryzowanym serwisie czy w zewnętrznym warsztacie. Koszt wymiany w autoryzowanym serwisie będzie zwykle wyższy niż w zewnętrznym warsztacie.

Czy ta opinia była pomocna?

leo

Wystawiono 3 lata temu

Porownujac koszt regeneracji wtryskiwaczy z wymiana wtryskow na nowe, to jest on kilka razy mniejszy jak przymusowe kupno i wymiana wtryskow! Kompletnie sie nie oplaca doprowadzac do takiego uszkodzenia i lepiej od razu udac sie na regeneracje, gdy tylko wystapia jakies niepokojace objawy.

Czy ta opinia była pomocna?

DonTadeo

Wystawiono 3 lata temu

Zastanawiałem się czy wymianiać wtryskiwacze jeden czy wszystkie. Miałem nadzieje, że naprawa skończy się na jednym wtrysku ale czytam na formum, że lepiej wymienić wszystkie. jak mus to mus..

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki