Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Koszt regulacji pompowtryskiwaczy

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych pompowtryskiwaczy
Cena
Gotowe pompowtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja pompowtrysków - od 100 zł
Wysyłka 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Regulacja pompowtryskiwaczy

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Zwykle cena samej regulacji pompowtryskiwaczy to koszt rzędu kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Trudno jest podać konkretną cenę samej regulacji pompowtryskiwaczy, ponieważ ogólny koszt może się różnić w zależności od rodzaju pojazdu, liczby pompowtryskiwaczy do regulacji i indywidualnych cen za usługę w danym warsztacie. Ponadto należy pamiętać, że usługę regulacji pompowtryskiwaczy zwykle wykonuje się z innymi czynnościami, jak czyszczenie, test oraz naprawa na specjalistycznych maszynach. Po zakończonej regeneracji otrzymujemy wydruk parametrów, określających pracę pompowtrysków. To wszystko składa się na regenerację pompowtryskiwaczy, która zazwyczaj wiąże się z regulacją. W wypadku usługi, jaką jest regeneracja pompowtryskiwaczy, koszt jest uzależniony od serwisu. Profesjonalnie przeprowadzona usługa regulacji pompowtryskiwaczy to całkiem atrakcyjny, bo stosunkowo niewysoki koszt.

Koszt regulacji pompowtryskiwaczy
Koszt regulacji pompowtryskiwaczy

Regeneracja pompowtryskiwaczy - cena | forum

Niestety wiele placówek w ogóle nie podejmuje się ani regulacji, ani regeneracji pomopowtrysków i z tego powodu jest dużo dyskusji na forach. Jednak w naszym autoryzowanym serwisie przeprowadzamy takie działania naprawcze w skuteczny i bezpieczny sposób. Usprawniamy pracę tych elementów za niewielką cenę, którą dokładnie możecie poznać zaglądając do naszego cennika. Uzyskujemy w ten sposób w pełni sprawne elementy, a wszystkie negatywne w wypadku gdy mamy uszkodzone pompowtryskiwacze objawy zostają skutecznie wyeliminowane poprzez naprawę. Wynika to z tego, że mamy do przeprowadzenia tej usługi wszystkie niezbędne narzędzia i profesjonalne maszyny oraz dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, która czuwa nad prawidłowym przebiegiem procesu. Zalety płynące z usprawnienia pracy pompowtrysków w profesjonalnej pracowni to nie wszystkie możliwości, jakie daje regeneracja, a w tym regulacja pompowtryskiwaczy - cena też jest bowiem bardzo zachęcająca, mimo dużego zaangażowania serwisu. Zwłaszcza, że nie powinno się jeździć z uszkodzonym pompowtryskiem, ponieważ w końcu doprowadzi to do całkowitego zużycia, a tym samym do zachwianej pracy silnika, a nawet jego uszkodzenia, co wielokrotnie przekracza koszty regulacji pompowtryskiwaczy. W tym wypadku opłaca się ona jeszcze bardziej.

Regeneracja pompowtryskiwaczy - cena | Forum
Regeneracja pompowtryskiwaczy - cena | Forum
Udostępnij wpis

Komentarze

Maciek

Wystawiono Rok temu

Koszt regulacji pompowtryskiwaczy może się różnić w zależności od rodzaju pojazdu, rodzaju silnika i stopnia skomplikowania procesu regulacji. W przypadku prostych regulacji, koszt może wynosić od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Natomiast w przypadku bardziej skomplikowanych regulacji, koszt może sięgać nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Koszt regulacji pompowtryskiwaczy może również zależeć od tego, czy regulacja jest wykonywana w autoryzowanym serwisie czy w zewnętrznym warsztacie. Koszt regulacji w autoryzowanym serwisie będzie zwykle wyższy niż w zewnętrznym warsztacie.

Czy ta opinia była pomocna?

kwiaatek13456

Wystawiono 3 lata temu

Trzeba regenerowac wtryskwiacze, aby uniknac potencjalnie wystepujacych usterek zarowno wtryskow, jak i innych podzespolow!

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki