Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Kod wtryskiwacza Delphi

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

Kod wtryskiwacza Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Kod wtryskiwacza Delphi to numer seryjny, który identyfikuje konkretny wtryskiwacz produkcji firmy Delphi Technologies. Kod ten składa się z kombinacji cyfr i liter, które określają różne cechy wtryskiwacza, takie jak numer modelu, typ wtryskiwacza, parametry techniczne i datę produkcji. Wiadomo, że kod wtryskiwacza Delphi, przewiduje większą ilość informacji sterującej niż wtryskiwacze innych marek. Jest to spowodowane jego nieco odmienną budową, która przewidziała więcej udoskonaleń. Ogólnie kody charakteryzujące elementy wtryskowe są opisywane mianem IMA, a jest to skrót od Injektor Mengen Abgleich, co w wolnym tłumaczeniu oznacza regulację objętości wtryskiwacza. Zarówno kody IMA wtryskiwaczy Bosch, jak i Delphi to indywidualnie nadawane oznaczenie precyzujące korekty dawek paliwa. Jednak budowa wtryskiwaczy Delphi nie uwzględnia regulacji, więc nie ma innej możliwości określenia ich parametrów, jak tylko za pomocą kodowania. Na potrzeby obecnie obowiązujących norm emisji spalin, dla wtryskiwaczy Delphi wprowadzono kodowanie C3 składające się z 20 znaków. Przewiduje to zatem większą ilość zmiennych niż kod wtryskiwacza Bosch, który w zależności od rodzaju zawiera kod IMA rozwinięty o kod ISA.

Kod wtryskiwacza Delphi
Kod wtryskiwacza Delphi

Numery wtryskiwaczy Delphi

Wtryskiwacze marki Delphi są skonstruowane z czterech podstawowych części, a są nimi obudowa, cewka, zaworek sterujący oraz rozpylacz i wszystkie pełnią ważne funkcje. W przypadku tych podzespołów numer seryjny wtryskiwacza jest umiejscowiony na jego obudowie. Zwykle jest wyraźnie widoczny, przynajmniej w wypadku nowych części i składa się z szeregu cyfr i liter. Z kolei kod wtryskiwacza Delphi zwykle zlokalizowany jest na jego cewce. Kody precyzują pracę wtryskiwaczy i pozwalają na ich bezawaryjność. Niezakodowane wtryskiwacze mogą dawać objawy, związane z uszkodzeniem tych elementów. Zauważalna staje się wtedy utrudniona jazda samochodem oraz zmniejszona moc silnika. Dodatkowo występuje przy tym zwiększona emisja spalin, co jest bardzo niekorzystne dla otaczającego nas środowiska. Ważne jest, więc kodowanie wtryskiwaczy, które jest wykonywane podczas ich naprawy w jednym z autoryzowanych serwisów.

Numery wtryskiwaczy Delphi
Numery wtryskiwaczy Delphi
Udostępnij wpis

Komentarze

Adam

Wystawiono Rok temu

Wtryskiwacze Delphi są oznaczone kodami, które pozwalają na identyfikację specyfikacji produktu oraz jego aplikacji. Kod produktu Delphi składa się z kilku części, które odpowiadają za różne cechy wtryskiwacza. Dokładne informacje o kodzie wtryskiwacza Delphi można znaleźć na stronie internetowej producenta lub u dostawcy części zamiennych.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki