Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Jaki płyn do czyszczenia wtryskiwaczy w myjce?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Płyn do czyszczenia wtryskiwaczy

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Jaki płyn do czyszczenia wtryskiwaczy w myjce?
Jaki płyn do czyszczenia wtryskiwaczy w myjce?

W autoryzowanych serwisach samochodowych do czyszczenia wtryskiwaczy CR w myjkach ultradźwiękowych stosuje się specjalistyczne preparaty do obróbki metali w sposób zanurzeniowy. Ponadto specyfik ten umożliwia bezpieczne i skuteczne wyczyszczenie elementów tego podzespołu. Warto wiedzieć również, że profesjonalne warsztaty stosują w myjkach środki wysokiej jakości, które nie niosą za sobą ryzyka uszkodzenia elementów wtryskiwacza. Natomiast w przypadku samodzielnego zakupu takiego preparatu możemy pogorszyć stan tego podzespołu lub nie przyniesie on żadnych pożądanych efektów. Oczywiście w sklepach internetowych lub motoryzacyjnych znajdziemy dostęp do szerokiej gamy takich produktów w różnym zakresie cenowym. Jednak należy pamiętać, że najlepszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem będzie zlecenie usługi czyszczenia wtrysków profesjonalnemu serwisowi.

Czyszczenie wtryskiwaczy CR w myjce ultradźwiękowej - Mycie wtryskiwaczy w myjce ultradźwiękowej

Podczas czyszczenia wtryskiwaczy Common Rail w myjce ultradźwiękowej dochodzi do usunięcia z nich zanieczyszczeń, które powstały podczas eksploatowania samochodu. Za pomocą tej metody wykonywana jest naprawa oraz regeneracja elementów układu wtryskowego. Natomiast, jeśli chodzi o urządzenia czyszczące, które znajdują się na wyposażeniu specjalistycznych serwisów, są to zazwyczaj wysokiej klasy sprzęty. Ponadto użyte w myjkach środki chemiczne mają najlepszą skuteczność w usuwaniu nagromadzonych zabrudzeń. Dodatkowo serwisy samochodowe bogate są w doświadczonych fachowców oraz nowoczesne technologie napraw wtrysków. Warto wiedzieć, że proces ten jest bardzo ważny dla utrzymania dobrego stanu technicznego tego podzespołu. Czyszczenie wtryskiwaczy pomaga w utrzymaniu, a nawet przedłużeniu ich dobrego stanu technicznego.

1.Jaki płyn wybrać do myjki ultradźwiękowej? - Płyn do myjki ultradźwiękowej

Najlepszym płynem do myjki ultradźwiękowej jest mocny detergent, który będzie odpowiednio dopasowany do danego typu zanieczyszczenia, które chcemy usunąć. Jest to bardzo istotne, ponieważ właściwy środek gwarantuje pożądane rezultaty. Na forach internetowych użytkownicy pojazdów często zadają pytania, jaki płyn do tego urządzenia powinni zastosować, a więc tutaj dobrze byłoby też zapoznać się ze składem chemicznym, właściwościami i przeznaczeniem takiego preparatu.

Jaki płyn wybrać do myjki ultradźwiękowej?
Jaki płyn wybrać do myjki ultradźwiękowej?

2.Czyszczenie wtryskiwaczy - Liqui Moly - Czyszczenie wtryskiwaczy ultradźwiękami cena

Bardzo popularnym i polecanym środkiem do wyczyszczenia wtrysków oraz całego układu wtryskowego Diesla jest preparat o nazwie Liqui Moly. Środek ten jest bardzo łatwy w użyciu, ponieważ wlewa się go bezpośrednio do baku paliwa. Niestety w przypadku bardzo zabrudzonych wtryskiwaczy należy je zdemontować, rozebrać i poddać czyszczeniu metodą ultradźwiękową. Koszt takiej usługi w autoryzowanym serwisie ASO oscyluje w granicach 150-190 zł za sztukę wtryskiwacza. Jednak nie jest to stała cena, ponieważ w każdym serwisie jest ustalony indywidualny cennik.

Udostępnij wpis

Komentarze

Heniek

Wystawiono 2 lata temu

Jeśli chcesz użyć myjki ciśnieniowej do czyszczenia wtryskiwaczy, możesz użyć specjalnego preparatu do czyszczenia wtryskiwaczy lub płynu do mycia silników. Ważne, aby upewnić się, że preparat jest odpowiedni do stosowania w układach wtryskowych Common Rail i nie uszkodzi ich. Zaleca się również stosowanie odpowiednich środków ochrony osobistej, takich jak rękawice i okulary ochronne, podczas pracy z myjką ciśnieniową i preparatami do czyszczenia wtryskiwaczy.

Czy ta opinia była pomocna?

Kondzio

Wystawiono 2 lata temu

Nie mam u siebie myjki, więc musiałem oddać wtryski do warsztatu. Pytałem o płyn z ciekawości, bo też lubię dłubać przy samochodzie. Wiem, że to mieszanka środka czyszczącego i odrdzewiającego.

Czy ta opinia była pomocna?

Leon

Wystawiono 2 lata temu

Nie wiem jakie serwisy używają płyny do myjek, ale pewnie są lepsze niż te co można nabyć za kilkanaście złotych w sklepie.

Czy ta opinia była pomocna?

Wawalawa

Wystawiono 2 lata temu

Cześć, czy ktoś może polecić jakieś sprawdzone płyny do czyszczenia wtryskiwaczy? Tylko nie jakieś bardzo drogie

Czy ta opinia była pomocna?

xxx

Wystawiono 2 lata temu

Czyli są mocniejsze płyny do czyszczenia wtrysków niż liqui moly... Dobrze wiedzieć

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki