Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Pompowtryskiwacze - naprawa, regeneracja, cena

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 3000 dostępnych pompowtryskiwaczy Bosch!
Cena Gotowe pompowtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja pompowtrysków - od 100 zł
Wysyłka 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Pompowtryski regeneracja

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Regeneracja pompowtryskiwaczy to naprawa przywracająca niemal fabryczne parametry tym podzespołom. Jest to opcja znacznie korzystniejsza od wymiany na nowe pompowtryski.

Ze względu na polityczne, proekologiczne decyzje z roku 2006, z którym to rokiem w życie weszła norma emisji spalin EURO IV, po naszych drogach jeździ coraz mniej samochodów wyposażonych w pompowtryskiwacze. Układ zasilania silnika PD, czyli z niemieckiego Pumpe Duse, to właśnie układ zasilania wykorzystujący pompowtryskiwacze. Cieszące się świetną opinią urządzenia, miały bardzo dużą żywotność i tolerancję w stosunku do jakości paliwa, a trwałość ich wykonania świetnie oddawała niemiecką dbałość o jakość i rzetelność w pracy, ponieważ częściej dochodziło do uszkodzenia gniazd pompowtryskiwaczy w głowicach silnika, niż samych pompowtryskiwaczy (wyrabianie gniazd w silnikach ośmio- i szesnastozaworowych 1,9 i 2,5 TDI to znany problem, można przeczytać o nim w innych naszych artykułach).

W momencie zakończenia okresu eksploatacyjnego pompowtrysków kierowcy Diesli z pewnością zaczynają odczuwać sporo niedogodności w czasie jazdy. Do najczęstszych objawów zużytych czy też uszkodzonych pompowtryskiwaczy należy spadek mocy i osiągów, trudność z uruchomieniem pojazdu czy też gaśnięcie silnika na niskich obrotach. Często odczuwane jest też szarpanie auta, większy pobór paliwa i głośniejsze, nietypowe dźwięki dobiegające spod maski. Powyższe symptomy można szybko wyeliminować za pomocą kompleksowej regeneracji pompowtrysków. 

Regeneracja pompowtryskiwaczy - czy warto skorzystać z tej usługi?

Regeneracja jest usługą bardzo popularną wśród właścicieli silników wysokoprężnych, ale przede wszystkim cenioną, ze względu na rezultaty, jakie można dzięki niej uzyskać. Regeneracja przywraca bowiem pompowtryskom właściwe parametry pracy i przedłuża ich żywotność na co najmniej 150 tysięcy kilometrów. Efekty naprawy w głównej mierze uzyskujemy poprzez czyszczenie części metodą ultradźwiękową, a także wymianę niesprawnych elementów. Końcowym etapem regeneracji jest test na stanowisku probierczym potwierdzający odpowiednie wartości pompowtrysków w czasie pracy. 

Udostępnij wpis

Komentarze

Tomek

Wystawiono 8 miesiecy temu

Aby dobrać odpowiednią pompowtryski do silnika, należy wziąć pod uwagę kilka czynników, takich jak: 1. Typ silnika: Pompowtryski są dostosowane do różnych typów silników, takich jak silniki benzynowe lub diesel. 2. Pojemność silnika: Pompowtryski są dostosowane do różnych pojemności silników, a wybór odpowiedniej pojemności jest ważny, aby zapewnić prawidłowe działanie silnika. 3. Moc silnika: Pompowtryski są dostosowane do różnych mocy silnika, a wybór odpowiedniej mocy jest ważny, aby zapewnić prawidłowe działanie silnika. 4. Zastosowanie: Pompowtryski są dostosowane do różnych zastosowań, takich jak osobowe, ciężarowe, rolnicze, itp. 5. Producenci: Dostępność pompowtryski różnych producentów. 6. Koszt: Pompowtryski różnią się ceną, warto rozważyć koszt zakupu, jak i koszt ewentualnej naprawy.

Czy ta opinia była pomocna?

Bartłomiej

Wystawiono 3 lata temu

Szukam oznaczeń pompowtryskiwaczy do audi, chciałbym kupić te odpowiednie. Ciekawe też, czy są jakieś zamienniki.

Czy ta opinia była pomocna?

VAGwariat

Wystawiono 4 lata temu

Ziomeczki co zrobić żeby mieć większe pompowtryski? Czy można zmienić pompowtryski? A jak nie można, to jakie pompowtryski do AVF?

Czy ta opinia była pomocna?

Antek2354

Wystawiono 4 lata temu

Czy mozna zamienic pompowtryski w aucie? W sensie wstawić pompowtryski innego producenta?

Czy ta opinia była pomocna?

Telegram

Wystawiono 4 lata temu

Ekstra, na pewno skorzystam ze wszystkich artykułów o pompowtryskiwaczach bo mam taki mechanizm w swoim dieslu

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki