Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Ile trwa regeneracja wtryskiwaczy diesel Delphi? - To musisz wiedzieć!

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Ile trwa regeneracja wtrysków diesel Delphi? - To musisz wiedzieć!

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Regeneracja wtryskiwaczy diesel Delphi trwa zazwyczaj 1-2 dni robocze, od chwili ich otrzymania. Na długość naprawy, wpływa stopień zabrudzenia oraz wielkość usterki - gdy awaria jest rozległa, zdarzają się przypadki, że proces regenerowania może się przedłużyć.

Warto wiedzieć, że regeneracja wtrysków Delphi 1.5 DCI czy 2.0 HDI obejmuje ich demontaż, czyszczenie, naprawę lub wymianę uszkodzonych części oraz testowanie. Każdy z tych kroków, może wpłynąć na to, ile czasu zajmuje wymiana wtryskiwaczy lub regeneracja. Jeśli zastanawiasz się nad zregenerowaniem podzespołów w swoim samochodzie, zawsze zalecamy skontaktowanie się z profesjonalnym serwisem zajmującym się silnikami diesla. Dopiero po konsultacji, jesteśmy w stanie uzyskać dokładne informacje, na temat czasu trwania regeneracji dla konkretnego modelu wtryskiwacza.

Czy wtryski Delphi można regenerować?

Tak, wtryskiwacze firmy Delphi mogą być poddawane procesowi regeneracji, o ile są dostępne do nich części oraz technologia naprawy. Regeneracja nie jest możliwa, tylko w przypadku podzespołów uszkodzonych mechanicznie lub gdy jest zepsuta cewka – w takich sytuacjach, wymagana jest wymiana na nowe części lub zregenerowane. Dlatego zawsze zalecamy, aby nie jeździć z usterką wtrysków, ponieważ może ona spowodować zwiększenie kosztów naprawy.

Ile kosztuje regeneracja wtryskiwaczy Delphi?

Ile kosztuje regeneracja wtrysków?

Regeneracja wtryskiwaczy Delphi zaczyna się od kwoty 150 zł za jeden. Na koszt regeneracji wtrysków Common Rail, ma jednak wpływ parę czynników, takich jak: marka i model samochodu, zakres prac regeneracyjnych czy cena usług w konkretnym serwisie.
Aby określić dokładną cenę regeneracji, należy skontaktować się z serwisem zajmującym się silnikami wysokoprężnymi. Zazwyczaj kwota jest przedstawiana na podstawie diagnostyki wtryskiwaczy i określeniu zakresu prac potrzebnych do ich regeneracji.

Ile wytrzymują wtryski Delphi?

Wtryski Delphi wytrzymują średnio do 150 tys. km. Jest to oczywiście orientacyjna żywotność wtryskiwaczy, ponieważ ich stan techniczny w dużym stopniu zależy od sposobu eksploatacji pojazdu oraz jakości paliwa tankowanego. Warto wiedzieć, że regularne serwisowanie, przestrzeganie zaleceń producenta i wymiana filtrów, mogą pomóc w przedłużeniu żywotności podzespołów. Jeśli więc dążymy, aby praca naszych wtrysków była poprawna i wydajna przez jak najdłuższy czas, musimy pamiętać, by odpowiednio o nie dbać.

Udostępnij wpis

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki