Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Ile kosztuje wymiana uszczelek pompowtryskiwaczy 1.9 TDI?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych pompowtryskiwaczy Bosch
Cena Gotowe pompowtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja pompowtrysków - od 100 zł
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Naprawa pompowtryskiwaczy Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Ile kosztuje wymiana uszczelek pompowtryskiwaczy 1.9 TDI?
Ile kosztuje wymiana uszczelek pompowtryskiwaczy 1.9 TDI?

Cena wymiany uszczelki w pompowtryskiwaczu zależy od kilku czynników, takich jak marka i model samochodu, rodzaj użytej uszczelki, cena części zamiennej oraz koszt robocizny w serwisie samochodowym. Wymiana uszczelki w pompowtryskiwaczu mimo tego nie jest zbyt wygórowana, ale zawyżyć może ją dodatkowa wymiana śrub mocujących czy innych elementów. Dlatego najlepiej skontaktować się z serwisem samochodowym, który może dokładnie określić koszt wymiany uszczelki w konkretnym przypadku. Warto też porównać ceny w różnych serwisach, aby znaleźć najlepszą ofertę.

Wymiana uszczelek/oringów pompowtryskiwaczy - Wymiana uszczelek pompowtryskiwaczy 1.9 TDI

Przy wymianie uszczelek i oringów warto skorzystać z zestawu naprawczego Bosch, które zawierają pełny komplet uszczelniaczy dla pompowtrysków, np. dla 1.9 TDI. Ich koszt jest różny, a najczęściej oscyluje w granicy 30-150 złotych. O ile system pompowtrysków jest trwały, tak nawet on nie uniknie zużywania się pewnych elementów, pośród których najbardziej narażone są właśnie wszelkie uszczelniacze. Niestety do wymiany oringów i uszczelek konieczne jest demontaż pompowtrysków. Jeżeli nie wiemy jak to zrobić, warto udać się na wizytę do serwisu, który nas w tym wyręczy. Pompowtryski łatwo uszkodzić, jeżeli nieodpowiednio będziemy je wyjmować, dlatego ważne są odpowiednia wiedza i narzędzia. Wymiana elementów powinna zostać poprzedzona czyszczeniem pompowtryskiwacza, które skutecznie usunie wszelkie zanieczyszczenia. Po kąpieli w myjce ultradźwiękowej mechanik może zacząć wymieniać oringi, a także podkładkę termiczną i przejść do ponownego montażu podzespołów w aucie.

1. Koszt regeneracji, naprawy pompowtrysków - Ile kosztuje naprawa pompowtryskiwaczy?

Koszt naprawy pompowtryskiwaczy zależy od rodzaju usterki oraz od marki i modelu samochodu. W niektórych przypadkach naprawa pompowtryskiwacza może polegać na wymianie uszczelki lub innej drobnej części, co będzie tańsze niż naprawa bardziej złożonej usterki. Nieunikniona może jednak się okazać wymiana pompowtryskiwacza na nowy lub kilku jego elementów, co będzie kosztować więcej. Koszt naprawy pompowtryskiwaczy może wynosić od kilkuset do kilku tysięcy złotych, w zależności od konkretnego przypadku. Najlepiej skontaktować się z serwisem samochodowym, który może dokładnie określić występujące usterki i zniwelować ja przy pomocy zaawansowanych narzędzi do regeneracji pompowtrysków, która obejmuje czyszczenie w myjce ultradźwiękowej, wymianę zepsutych elementów na nowe oraz ustawianie parametrów.

Koszt regeneracji, naprawy pompowtrysków
Koszt regeneracji, naprawy pompowtrysków

2. Kiedy należy wymienić uszczelnienia pompowtryskiwacza? - Uszczelnienie wtryskiwaczy cena

Uszczelnienia pompowtryskiwacza powinny być wymienione, gdy są uszkodzone lub zużyte. Może to prowadzić do nieszczelności i utraty wydajności pompowtryskiwacza, a także do wycieków paliwa i innych problemów z silnikiem. Uszczelnienia pompowtryskiwacza mogą być zużyte z różnych powodów, takich jak zużycie mechaniczne, wysokie temperatury i inne czynniki. Zalecane jest regularne sprawdzanie stanu uszczelnienia pompowtryskiwacza i wymiana ich, jeśli to konieczne. Wymiana uszczelnienia powinna być wykonana przez wyspecjalizowany serwis samochodowy, ponieważ wymaga to specjalistycznej wiedzy i odpowiedniego sprzętu.

Udostępnij wpis

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki