Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Ile kosztuje wymiana pompowtryskiwaczy 1.9 TDI?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych pompowtryskiwaczy Bosch
Cena
Gotowe pompowtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja pompowtrysków - od 100 zł
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Wymiana pompowtryskiwaczy Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Ile kosztuje wymiana pompowtryskiwaczy 1.9 TDI?
Ile kosztuje wymiana pompowtryskiwaczy 1.9 TDI?

Średni koszt wymiany pompowtryskiwaczy zaczyna się od około 220 złotych. Na wymianę tych podzespołów powinniśmy się umówić w momencie pojawienia się typowych objawów świadczących o ich zużyciu. Trzeba wiedzieć, że to wiąże się także z właściwym ustawieniem pompowtrysków, ponieważ odpowiednie parametry tych elementów determinują poprawną i równomierną pracę silnika w naszym samochodzie. Wybierając warsztat, powinniśmy zwrócić uwagę, aby mechanicy znali nowoczesne metody napraw oraz stosowali zalecenia producenta co do prawidłowych parametrów pracy pompowtryskiwaczy. Uszkodzone pompowtryskiwacze w dużym stopniu utrudniają nam jazdę samochodem, dlatego długie zwlekanie z naprawą wydaje się niemożliwe.

Pompowtryski regeneracja - cena i skuteczność procesu naprawy - Regeneracja pompowtryskiwaczy 1.9 TDI 130km

Cena przeprowadzenia usługi regeneracji pompowtrysków oscyluje w granicach od 270 do nawet 800 złotych. Tak duża rozbieżność wynika z rodzaju oraz ilości przeprowadzonych czynności naprawczych. Tak naprawdę to stan techniczny pompowtryskiwacza determinuje tok regeneracji, dlatego przed każdą naprawą niezbędna jest skrupulatna diagnostyka wszystkich elementów. Zużyte pompowtryskiwacze odzyskują prawidłowe parametry już czasem po samym wyczyszczeniu, jednakże często jest konieczna wymiana końcówek oraz regulacja podzespołów, a to już oznacza, że koszt regeneracji pompowtrysków rośnie. W pełni sprawne podzespoły zapewniają równą pracę silnika, a przez to także komfortową jazdę, dlatego warto jest się zdecydować na profesjonalną regenerację.

1. Pompowtryskiwacz+robocizna - Passat B5 (3B i 3BG) - Koszt robocizny wymiany pompowtryskiwaczy

Koszt wykonania usługi, jaką jest wymiana pompowtryskiwaczy, waha się najczęściej w granicach około 270 złotych. Na ten koszt wpływ ma marka producenta podzespołów, stopień ich uszkodzenia, jak i możliwości serwisu. Pamiętajmy, że wymiana uszkodzonych pompowtrysków nie jest jedynym możliwym rozwiązaniem problemu. Inną, lecz równie dobrą opcją jest ich regeneracja, która polega na gruntownym czyszczeniu oraz wymianie tylko uszkodzonych części na nowe. Mimo tego, że pompowtryskiwacze są dość trwałe w porównaniu z wtryskiwaczami Common Rail, także i im zdarzają się awarię. Do najczęstszych ich usterek zaliczymy usterki końcówki rozpylacza oraz pęknięcia sprężyn. Dochodzi do nich zazwyczaj w wyniku stosowania złej jakości paliwa.

Pompowtryskiwacz+robocizna - Passat B5 (3B i 3BG)
Pompowtryskiwacz+robocizna - Passat B5 (3B i 3BG)

2. Wymiana pompowtryskiwaczy - Wymiana pompowtryskiwaczy 2.0 TDI cena

W razie wymiany pompowtryskiwaczy mamy do wyboru dwie główne opcje – wymiana na nowe podzespołu lub na zregenerowane. Pamiętajmy, że taka wymiana jest koniecznością w sytuacji, gdy nasze pompowtryski uległy tak poważnemu uszkodzeniu, że nie można ich w żaden sposób naprawić. Cena usługi, jaką jest wymiana pompowtryskiwaczy, w dużej mierze zależy od konkretnego modelu oraz producenta, a także wobec niektórych fabrycznie nowych elementów może sięgać nawet kilkunastu tysięcy złotych. Bądźmy świadomi tego, że bardzo często wcale nie trzeba się decydować na zakup nowego kompletu pompowtrysków, ponieważ w większości uszkodzone podzespoły możemy z powodzeniem naprawić.

Udostępnij wpis

Komentarze

Rafał

Wystawiono 7 miesiecy temu

@Mirosław Dzień dobry, zachęcamy do kontaktu telefonicznego. W ten sposób udzielimy Panu konkretnej odpowiedzi na wszelkie pytania.

Czy ta opinia była pomocna?

Mirosław

Wystawiono 7 miesiecy temu

Dzień dobry, mam pytanie ile kosztują 4 regenerowane pompowtryski i ile wynosi kaucja stare bym państwu odesłał, do samochodu volkswagen caddy 1,9 bsu.

Czy ta opinia była pomocna?

Kamil

Wystawiono 2 lata temu

Cena wymiany pompowtryskiwaczy 1.9 TDI może się różnić w zależności od wielu czynników, takich jak rodzaj silnika, marka i model samochodu, cena nowych lub regenerowanych pompowtryskiwaczy, koszty pracy specjalistów itp. W niektórych przypadkach cena wymiany pompowtryskiwaczy może być wyższa niż koszt ich regeneracji, w zależności od stanu wtrysków i innych czynników. Aby uzyskać dokładną cenę wymiany pompowtryskiwaczy 1.9 TDI, należy skontaktować się z wykwalifikowanym specjalistą lub serwisem samochodowym, który oceni stan wtrysków i zaproponuje odpowiednie rozwiązanie. Warto pamiętać, że wymiana pompowtryskiwaczy 1.9 TDI jest skomplikowaną i czasochłonną operacją, dlatego koszty mogą być dość wysokie.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki