Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Ile kosztuje regeneracja wtryskiwaczy Common Rail?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Koszt regeneracji wtryskiwaczy

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Ile kosztuje regeneracja wtryskiwaczy?
Ile kosztuje regeneracja wtryskiwaczy Common Rail?

Orientacyjny koszt regeneracji rozpoczyna się od 300 zł, jednak może różnić się w zależności od stopnia uszkodzeń, dostępu do części, rodzaju wtryskiwaczy oraz ilości wymienionych elementów. Koszt regeneracji wtrysków obejmuje następujące czynności: demontaż części, oględziny wizualne, czyszczenie, wymianę uszkodzonych elementów, testy sprawnościowe na stole probierczym oraz oczywiście robociznę. Wszystkie etapy wpisujące się w zakres regeneracji przywracają pełną sprawność nawet zupełnie wyeksploatowanym wtryskiwaczom. Dlatego też tego typu usługa jest bardzo ceniona i popularna wśród posiadaczy samochodów z silnikiem Diesla. Ponadto regeneracja wtrysków jest o wiele tańsza od nowych części, trzeba tylko zdecydować się na nią w odpowiednim momencie, zanim jej realizacja będzie możliwa.

Ile kosztuje naprawa common rail? – Regeneracja wtryskiwaczy Common Rail

Koszt naprawy Common Rail zależy rodzaju usterki, podzespołu układu paliwowego, który wymaga tejże naprawy i oczywiście stopnia uszkodzeń. Najbardziej narażone na awarię są wtryskiwacze, ponieważ pracują pod największymi obciążeniami w układzie Common Rail. Aby wycena naprawy była możliwa, konieczne jest przeprowadzenie diagnostyki, dzięki której poznamy parametry pracy poszczególnych wtryskiwaczy oraz zlokalizujemy niesprawne elementy. Kiedy wtryskiwacze kończą swój okres użytkowy, warto poddać je kompleksowej regeneracji. Wówczas będziemy mogli cieszyć się ich całkowitą sprawnością przez następne tysiące kilometrów.

1. Koszty naprawy, regeneracji oraz diagnostyki wtryskiwaczy – Ile trwa regeneracja wtryskiwaczy?

W momencie awarii kierowcy Diesli zaczynają się interesować kosztem naprawy wtryskiwaczy. Warto jednak skorzystać z diagnostyki wtedy, gdy obserwujemy pierwsze symptomy usterki. Jak wiadomo, zwlekanie z naprawą będzie wiązało się z eskalacją uszkodzeń, co może mieć destrukcyjny wpływ nie tylko na wtryski, ale i na inne newralgiczne części naszego pojazdu. Regeneracja zajmuje generalnie dwa dni robocze, wszystko jest jednak zależne od dostępności poszczególnych części.

2. Regeneracja wtrysków. Jeśli zaniechasz, słono zapłacisz – Ile kosztuje wymiana wtryskiwaczy w dieslu

Jeśli przegapimy moment, w którym można przeprowadzić regenerację, pozostanie już tylko wymiana wtryskiwaczy. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że wysoki poziom uszkodzeń zwiększy koszty regeneracji, a uszkodzenia mechaniczne zupełnie ją wykluczą. Wówczas konieczny jest zakup nowych wtrysków, które są nawet kilkukrotnie droższe. Kierowcy, chcąc oszczędzić, często decydują się na używane wtryskiwacze, co nie jest dobrą alternatywą. Jeśli przebieg pojazdu wskazuje na zużycie się wtrysków (ok. 200 tys. km), warto sprawdzić ich stan techniczny, aby nie przepłacać później za naprawy.

Regeneracja wtrysków
Regeneracja wtrysków. Jeśli zaniechasz, słono zapłacisz

3. Regeneracja wtryskiwaczy – opinie

Na internetowych forach dla posiadaczy Diesli znajdziemy wiele opinii na temat regeneracji, z którymi z pewnością warto się zapoznać, jeśli wciąż nie mamy pewności co do skuteczności tego typu usługi. Zdecydowana większość kierowców ceni regenerację przede wszystkim za dobre efekty, bowiem nawet bardzo zużyte wtryski odzyskują odpowiednie parametry pracy. Kolejną cenioną zaletą regeneracji jest koszt, ponieważ jest znacznie niższy od ceny nowych wtryskiwaczy. Po regeneracji otrzymujemy wydruk ze stołu probierczego, co jest dla nas potwierdzeniem, że naprawiane wtryski są stuprocentowo sprawne.

Udostępnij wpis

Komentarze

Adam

Wystawiono Rok temu

Cena regeneracji wtryskiwaczy Common Rail może się znacznie różnić w zależności od rodzaju samochodu, rodzaju wtryskiwaczy i stopnia ich uszkodzenia. W przypadku prostych napraw, cena może wynosić kilkaset złotych za sztukę, podczas gdy bardziej skomplikowane naprawy mogą kosztować nawet kilka tysięcy złotych za sztukę. Warto porównać ceny różnych warsztatów i zasięgnąć opinii innych kierowców, aby znaleźć najlepszą ofertę. Pamiętaj też, że regeneracja wtryskiwaczy Common Rail może być tańszym rozwiązaniem niż ich wymiana na nowe, jeśli są one w dobrym stanie i możliwe jest ich skuteczne naprawienie.

Czy ta opinia była pomocna?

Janeczka

Wystawiono 2 lata temu

Informacji o kosztach regeneracji wtrysków CR szukałam, fajnie że tutaj jest i jeszcze kilka istotnych dla mnie treści. Dzięki

Czy ta opinia była pomocna?

Bazyl

Wystawiono 2 lata temu

Wszystko teraz jest takie drogie, że szok. Jeszcze tyko brakowało, żeby mi wtryski siadły. No ale skoro po regeneracji mają chodzić tyle co nowe, to warto się zdecydować. Co Pan zrobisz.

Czy ta opinia była pomocna?

Benno.qwt

Wystawiono 2 lata temu

Mnie regeneracja wtryskiwaczy mocno wykosztowała, jeśli mogę tak to napisać. Jest to drogie, ale z kolei jakbym miał wymieniać części na nowe to już bym się chyba nie pozbierał. Masakra

Czy ta opinia była pomocna?

Szymek_007

Wystawiono 2 lata temu

No ja niestety za regenerację wtryskiwaczy zapłaciłem znacznie więcej, ale co poradzić. Teraz są sprawne i nie mam z nimi żadnych problemów.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki