Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Ile kosztuje regeneracja pompy wtryskowej?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 1000 dostępnych pomp Common Rail
Cena Gotowe pompy Common Rail - od 350 zł
Regeneracja pomp Common Rail - 285 zł (netto) + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Regeneracja pompy wtryskowej Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Cena regeneracji pompy wtryskowej, jaką proponuje większość serwisów samochodowych, oscyluje w granicy 350 zł. Jest to oczywiście koszt orientacyjny, który obejmuje demontaż pompy z pojazdu, rozbiórkę pompy na elementy składowe, profesjonalną diagnostykę oraz sprawdzanie parametrów na specjalistycznych testerach diagnostycznych. Warto pamiętać, że im szybciej usuniemy źródło awarii, tym poziom uszkodzeń będzie mniejszy. Co więcej, regeneracja jest w stanie przywrócić całkowitą użytkowość pompy i to w zaledwie dwa dni robocze. Decydując się na usługę w autoryzowanym serwisie, otrzymujemy dodatkowo dwuletnią gwarancję na regenerowane części.

Ile kosztuje naprawa układu wtryskowego? – regeneracja pomp wtryskowych

Cena naprawy zależy od stanu technicznego danego podzespołu układu wtryskowego. Poziom uszkodzeń, dostępność części i ogólny tok naprawy to jedne z czynników, które wpływają na ostateczny koszt. Nie każdy kierowca wie, że o wiele korzystniejsza cenowo jest regeneracja pomp wtryskowych, a awaria nie oznacza jeszcze konieczności zakupu nowej. Trzeba pamiętać, że oprócz fizycznej naprawy, duże znaczenie ma prawidłowe ustawienie pompy. Zachowanie wszystkich wytycznych narzuconych przez producenta zapewni jej wydajną i prawidłową pracę.

1. Naprawa i regeneracja pomp wtryskowych – Bosch

Regeneracja pomp wtryskowych Bosch jest skutecznym sposobem przywracania jej zupełnej sprawności. Kluczową rolę w procesie naprawy odgrywają odpowiednie urządzenia diagnostyczne, ponieważ to właśnie dzięki nim można zweryfikować rzetelność przeprowadzonej regeneracji. Korzystając z takiej usługi, wybierzmy więc taki warsztat, który posiada nowoczesny park technologiczny. Doświadczeni mechanicy wiedzą bowiem, że zastosowanie wszystkich zaleceń producenta Bosch, gwarantuje prawidłowe działanie pompy wtryskowej.

2. Cennik naprawy – naprawa pomp wtryskowych do ciągników rolniczych

Ostateczny koszt naprawy pompy wtryskowej jest uzależniony od kilku czynników. Aby zminimalizować koszty, warto szybko wyeliminować źródło usterki, a więc i objawy, które towarzyszą zużytej i uszkodzonej pompie. Bardzo ważna jest profesjonalnie przeprowadzona diagnostyka, która decyduje o toku naprawy i regeneracji. Warto wiedzieć, że uszkodzona pompa wtryskowa znacznie zaburza działanie silnika, przez co prace rolnicze z wykorzystaniem ciągnika mogą sprawiać wiele problemów.

3. Regeneracja pomp wtryskowych. Na czym polega? – regeneracja pompy wtryskowej 1.9 TDI

Regeneracja polega na rozebraniu pompy na pojedyncze elementy składowe i dokładnym ich wyczyszczeniu. Do tego celu używa się profesjonalnej chemii czyszczącej oraz specjalistycznych myjek ultradźwiękowych. W kolejnym kroku wszystkie zużyte uszczelniacze, jak i inne uszkodzone części pompy, są wymieniane. Na koniec sprawdzane są parametry pompy na wszystkich etapach pracy. Do tego celu używa się profesjonalnego stołu probierczego, który znajdziemy autoryzowanych serwisach naprawy.

Udostępnij wpis

Komentarze

Janek

Wystawiono 11 miesiecy temu

Koszt regeneracji pompy wtryskowej zależy od wielu czynników, takich jak marka i model samochodu, rodzaj układu paliwowego, stopień zużycia elementów, a także lokalizacja warsztatu i cennik usług. Warto pamiętać, że cena regeneracji pompy wtryskowej może się znacznie różnić w zależności od tych czynników. Warto zatem zasięgnąć kilku opinii u różnych mechaników lub warsztatów samochodowych, aby uzyskać jak najlepszą cenę. Warto też pamiętać, że niekiedy może być opłacalne zakupienie nowej pompy wtryskowej, zwłaszcza jeśli stara jest mocno zużyta lub nie nadaje się do regeneracji. W takiej sytuacji koszt regeneracji mogą przekroczyć koszt zakupu nowej pompy.

Czy ta opinia była pomocna?

PIPIlupi

Wystawiono Rok temu

Regeneracja pompy wtryskowej - temat rzeka :D aczkolwiek ja zapłaciłem nie tak dawno coś koło 4 stówek

Czy ta opinia była pomocna?

luc_kow@#4

Wystawiono Rok temu

Mnie akurat regeneracja pompy kosztowała więcej niż 350 zł, ale jestem bardzo zadowolony z efektów!

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki