Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Ile kosztuje regeneracja pompowtryskiwaczy?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych pompowtryskiwaczy Bosch
Cena Gotowe pompowtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja pompowtrysków - od 100 zł
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Regeneracja pompowtrysków Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Ile kosztuje regeneracja pompowtrysków?
Ile kosztuje regeneracja pompowtryskiwaczy?

Orientacyjny koszt regeneracji pompowtrysków oscyluje w granicy od 270 zł do 800 zł. Rozbieżność ta wynika z rodzaju i ilości przeprowadzonych czynności naprawczych. To stan techniczny pompowtryskiwacza determinuje tok regeneracji, dlatego przed każdą naprawą konieczna jest skrupulatna diagnostyka części. Zużyte pompowtryski odzyskują prawidłowe parametry już niekiedy po samym czyszczeniu, aczkolwiek często konieczna jest wymiana końcówek oraz regulacja pompowtrysków, a to już oznacza, że koszt regeneracji pompowtrysków rośnie. W pełni sprawne pompowtryski zapewniają równą pracę silnika, a przez to komfortową jazdę, dlatego warto zdecydować się na profesjonalną regenerację.

Koszt regeneracji, naprawy pompowtrysków – regeneracja pompowtryskiwaczy 2.0 TDI

Kosz naprawy pompowtrysków ocenia się indywidualnie i jest od różny w zależności od przeprowadzonych etapów, dostępności części, a także rodzaju pompowtrysku. Diagnostyka części, czyszczenie pompowtrysków, regulacja, sprawdzanie oraz testowanie pompowtryskiwaczy to etapy, które zazwyczaj wchodzą w zakres kompleksowej regeneracji pompowtrysków. Jednak warto wiedzieć, że kolejne etapy naprawy pompowtrysków przywracają im całkowitą sprawność i przedłużają trwałość na kolejny okres eksploatacyjny.

1. Pompowtryskiwacze regeneracja – czy warto skorzystać?

Z regenerowania pompowtrysków warto skorzystać z uwagi na świetne rezultaty, bowiem parametry naprawionych części są takie same, jak w przypadku nowych fabrycznie pompowtryskiwaczy. Co więcej, cena tej usługi jest dość korzystna, dlatego tak wielu kierowców decyduje się zakup zregenerowanych pompowtrysków lub regenerację własnych. Ponadto regeneracja zajmuje maksymalnie dwa dni robocze, a naprawione a ASO części obejmuje dwuletni okres gwarancyjny.

2. Serwis i naprawa pompowtryskiwaczy Bosch – regeneracja pompowtryskiwaczy Bosch

Na naprawę należy się zdecydować w przypadku wystąpienia pierwszych objawów zużycia pompowtrysków. Szybka reakcja z pewnością powstrzyma eskalację uszkodzeń. Zaniedbanie serwisu pompowtrysków może nas w konsekwencji słono kosztować, ponieważ zużyte podzespoły, by mogły odzyskać sprawność, będą dodatkowo wymagały wymiany wielu elementów.
Uszkodzone pompowtryski mają destrukcyjny wpływ na silnik naszego samochodu, ale także na pozostałe podzespoły układu wtryskowego.

Serwis i naprawa pompowtrysków Bosch
Serwis i naprawa pompowtryskiwaczy Bosch

3. Koszty naprawy, regeneracji oraz diagnostyki wtryskiwaczy – cena forum

Na temat cen naprawy pompowtrysków często wypowiadają się użytkownicy internetowych forum dla posiadaczy Diesli. Jednak o cenę warto zapytać w serwisie, ponieważ każda naprawa jest indywidualna i wymaga innych czynności naprawczych. Zanim jednak dojdzie do awarii pompowtryskiwaczy, warto wiedzieć, jak o nie dbać i zapobiegać szybszemu zużyciu.

Udostępnij wpis

Komentarze

Jan

Wystawiono Ponad tydzień temu

@Krzysztof Cena regeneracji pompowtryskiwaczy waha się od kilkuset złotych do tysiąca za sztukę. Stawka oczywiście może się różnić, w zależności od rodzaju usterki, stopnia zużycia pompowtryskiwaczy lub marki samochodu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi ekspertami.

Czy ta opinia była pomocna?

Krzysztof

Wystawiono Ponad tydzień temu

ile kosztuje regeneracja pompotrysków do tego modelu?

Czy ta opinia była pomocna?

Adam

Wystawiono 8 miesiecy temu

Cena regeneracji pompowtryskiwaczy w silnikach samochodów z silnikami Diesla może się różnić w zależności od rodzaju usterki, stopnia zużycia pompowtryskiwaczy, marki samochodu oraz lokalizacji warsztatu, w którym będzie przeprowadzana regeneracja. W przybliżeniu cena regeneracji pompowtryskiwaczy waha się od 400 do 1000 zł za sztukę. Może być jednak wyższa lub niższa w zależności od konkretnej sytuacji. Należy pamiętać, że cena regeneracji pompowtryskiwaczy może być niższa niż cena nowych elementów, dlatego warto rozważyć tę opcję, jeśli stan techniczny pompowtryskiwaczy pozwala na ich naprawę. Zalecane jest, aby porównywać ceny regeneracji pompowtryskiwaczy w różnych warsztatach i wybierać tę, która jest najkorzystniejsza cenowo i oferuje dobrą jakość usług. Warto również sprawdzić, czy warsztat oferuje gwarancję na wykonane usługi.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki