Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Ile kosztuje regeneracja 4 wtryskiwaczy? To się teraz opłaca!

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Koszt regeneracji kompletu wtryskiwaczy (4 szt.) oscyluje w przedziale od 600 zł do 2000 zł i więcej. Trzeba też wiedzieć, że cena regeneracji wtrysków jest zależna od modelu auta, marki wtryskiwaczy i oczywiście od stopnia uszkodzeń i stanu technicznego wtryskiwaczy.

Czasami bywało tak, że koszt naprawy wtryskiwaczy przewyższał wartość samochodu, wówczas regeneracja bez wątpienia była nieopłacalna. Decyzja należy więc do właściciela pojazdu.

Jeśli chcemy sprawdzić, ile kosztuje regeneracja wtryskiwaczy 1.9 TDI w Dieslu, najlepiej skontaktować się z warsztatem samochodowym lub specjalistą od wtryskiwaczy paliwa, aby uzyskać dokładną wycenę regeneracji 4 wtryskiwaczy dla konkretnego samochodu. Koszty mogą się różnić w zależności od jakości części zamiennych używanych do regeneracji oraz pracochłonności związanej z procesem naprawy.

Pracownia regeneracji wtryskiwaczy Diesel
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Wymiana wtrysków w Dieslu

Ile mechanik bierze za wymianę wtrysku?

Statystycznie rzecz ujmując, mechanik może wziąć od około 50 do 100 zł za wymianę wtryskiwacza. Koszt robocizny za wymianę wtryskiwaczy może być jednak uzależniony od modelu samochodu, rodzaju wtrysków, ich umiejscowienia i sposobu demontażu. Często bywa, że wtryski są zaciśnięte w gniazdach, w związku z czym, mechanik musi poświęcić więcej roboczogodzin na wyjęcie wtryskiwaczy. Cena może się różnić także ze względu na ofertę serwisu – im mniej profesjonalny warsztat, tym niższa cena, jednak w tym przypadku nie warto oszczędzać.

Jak długo wytrzymują wtryski po regeneracji?

Wtryski po regeneracji są w stanie wytrzymać 150 tys. km. I nawet więcej, jeśli tylko odpowiednio o nie zadbamy. Co to oznacza? – otóż, by mogły działać w pełni sprawnie jak najdłużej, należy zawsze tankować dobrej jakości paliwo oraz dbać o czystość układu paliwowego, stosując preparaty do czyszczenia wtryskiwaczy. Oczywiście na żywotność wtrysków wpływa w dużej mierze jakość wykonanej regeneracji. Decydując się na naprawę w profesjonalnym serwisie, możemy liczyć na dwuletni okres gwarancyjny, co świadczy o wysokim standardzie regeneracji.

Naprawa wtrysku

Czy można wymienić tylko jeden wtryskiwacz?

Jak najbardziej można wymienić tylko jeden wtrysk, ale należy zwrócić uwagę na kilka istotnych rzeczy. Nie jest tajemnicą, że koszty związane z wymianą wszystkich wtryskiwaczy są dość spore. Dlatego dobrą wiadomością dla kierowców Diesli jest to, iż można wymienić tylko jeden uszkodzony wtryskiwacz. Jednak warto zwrócić uwagę na stan techniczny pozostałych, żeby nie płacić dwa razy za wizytę w serwisie. Zasada jest więc taka, że jeśli usterka jest niewielka, to jak najbardziej można wymienić jeden wtrysk. Jeśli jednak przebieg samochodu wskazuje na duże zużycie eksploatacyjne, lepiej jest sprawdzić wszystkie wtryski i albo poddać je regeneracji albo wymienić na nowe.

Udostępnij wpis

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki