Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Ile kosztuje diagnoza wtrysków?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Diagnoza wtryskiwaczy

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Ile kosztuje diagnoza wtrysków?
Ile kosztuje diagnoza wtrysków?

Koszt diagnostyki wtryskiwaczy Common Rail rozpoczyna się już od około 50 zł i dotyczy najpopularniejszej marki wtrysków Bosch. Nieco wyższa cena obejmuje sprawdzenie wtryskiwaczy nowszej generacji i wynosi około 100 zł. Dlaczego więc sprawdzenie wtrysków nowszej generacji kosztuje więcej? Otóż technologia naprawy tych podzespołów nie została jeszcze udostępniona, więc sprawdzamy je i naprawiamy, opierając się na własnym doświadczeniu. Weryfikacja stanu technicznego wtryskiwaczy polega na wymontowaniu ich z układu wtryskowego, demontażu na części składowe, sprawdzeniu tzw. wizualnym, czyli pod mikroskopem oraz na stanowisku probierczym. Profesjonalna diagnostyka umożliwia szybkie odnalezienie źródła usterki i ustalenie odpowiedniego toku naprawy. Sprawdzenie wtrysków powinno być zrealizowane przy użyciu nowoczesnych urządzeń diagnostycznych przez doświadczonych mechaników.

Cennik diagnostyki i regeneracji – Czyszczenie wtryskiwaczy diesel cena

Aktualny cennik usług dotyczących wtryskiwaczy znajdziemy na stronie firmowej autoryzowanego serwisu samochodowego. W razie dodatkowych pytań istnieje też możliwość kontaktu telefonicznego i mailowego z Biurem Obsługi Klienta. Orientacyjny koszt sprawdzania wtrysków oscyluje w granicach 50 – 100 zł i w głównej mierze uzależniony jest od rodzaju i generacji wtrysku. Cena regeneracji wtrysków to mniej więcej 500 zł, jednak może się zmienić w zależności od ilości wymienionych elementów, stopnia uszkodzeń wtrysków oraz od przebiegu demontażu.

1. Regeneracja wtrysków – Regeneracja wtryskiwaczy cena Forum

Regeneracja wtrysków
Regeneracja wtrysków

Szukając sposobów na naprawę wtrysków, z pewnością na forach internetowych znajdziemy informacje na temat kompleksowej regeneracji. Jest to usługa, z której często i chętnie korzystają zwłaszcza kierowcy samochodów z silnikiem wysokoprężnym. Jest dobrą alternatywą dla nowych wtrysków, ponieważ regenerowane wtryski także wykazują fabryczne parametry, a realizacja usługi kosztuje znacznie mniej niż zakup nowych podzespołów. Warto skorzystać z kompleksowej regeneracji najpóźniej w momencie zaobserwowania pierwszych objawów awarii wtryskiwaczy.

2. Uszkodzony wtryskiwacz – Ile kosztuje wymiana wtryskiwaczy w Dieslu?

Kiedy wtryskiwacze są uszkodzone w sposób mechaniczny, wówczas poddanie ich regeneracji nie jest możliwe z uwagi na ryzyko wystąpienia uszkodzeń wewnątrz korpusu. W takim przypadku należy wymienić wtryski na nowe lub też regenerowane. Wymiana wtrysków na używane nie jest zalecana, ponieważ pochodzenie części nie jest pewne, a parametry pracy są zazwyczaj niesprawdzone. Wymiana wtrysków w samochodach z Dieslem to koszt niekiedy kilku – kilkunastu tys. zł. w zależności od tego, na jakie podzespoły się zdecydujemy, jak przebiega demontaż oraz od ilości godzin roboczych przeznaczonych na wymianę.

Udostępnij wpis

Komentarze

Bartek

Wystawiono rok temu

Koszt diagnozy wtryskiwaczy zależy od wielu czynników, takich jak: marka i model samochodu, rodzaj układu wtryskowego, rodzaj testów i narzędzi potrzebnych do diagnozy, lokalizacja warsztatu itp. W niektórych przypadkach diagnostyka wtryskiwaczy może być częścią szerszej diagnostyki układu paliwowego lub silnika, co może również wpływać na koszt. Ogólnie rzecz biorąc, cena diagnostyki wtryskiwaczy może wahać się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych, w zależności od czynników wymienionych powyżej. Zalecane jest porównanie ofert różnych warsztatów i sprawdzenie, czy oferują one ceny promocyjne lub specjalne oferty dla klientów. Można również skontaktować się z autoryzowanym serwisem samochodowym lub z producentem wtryskiwaczy, aby uzyskać informacje o kosztach diagnostyki.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki