Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Ile kosztuje czyszczenie wtrysków Common Rail?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Czyszczenie wtryskiwaczy Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Ile kosztuje czyszczenie wtrysków?
Ile kosztuje czyszczenie wtrysków Common Rail?

Orientacyjny koszt czyszczenia wtryskiwaczy oscyluje w granicy od 150 zł do 190 zł. Ceny te mogą się oczywiście różnić w zależności od cennika danego warsztatu samochodowego. Na cenę wpływa również generacja naprawianego wtryskiwacza. W ramach usługi przeprowadzane są także testy wtrysków na stole probierczym, dzięki którym można zweryfikować, czy czyszczenie przyniosło zamierzone rezultaty. Czyszczenie wtrysków warto przeprowadzić w renomowanym warsztacie, który posiada skuteczne preparaty czyszczące oraz profesjonalne urządzenia myjące. Skład chemiczny detergentów, którymi dysponują doświadczeni mechanicy, pozwala usunąć uciążliwe zanieczyszczenia, które uniemożliwiają wtryskom pracę.

Czyszczenie wtryskiwaczy common rail zamiast regeneracji – wymiana wtryskiwaczy koszt robocizny

Kierowcy Diesla, zanim zdecydują się na regenerację wtryskiwaczy, często próbują wyczyścić je samodzielnie. Jednak niekiedy samo czyszczenie wtrysków nie przywraca im sprawności, tym bardziej, jeśli korzystamy z mało profesjonalnych środków chemicznych. Poddając wtryski regeneracji, możemy mieć pewność, że wszystkie zużyte elementy są wymienione, a więc parametry pracy wtryskiwacza są jak najbardziej prawidłowe. Niemniej warto czyścić wtryski, zanim konieczna będzie wymiana wszystkich podzespołów, co kilkakrotnie przewyższa koszt czyszczenia.

1. Koszty naprawy, regeneracji oraz diagnostyki wtryskiwaczy – wymiana wtrysków Diesel cena

Końcowy koszt regeneracji/naprawy wtryskiwaczy jest uzależniony od wielu zmiennych, między innymi od stanu technicznego części, modelu wtrysku i toku naprawy. Aby móc ocenić stopień uszkodzeń oraz tryb naprawy konieczna jest diagnostyka wszystkich elementów wtrysku. To od wyników oględzin zależy, czy należy wymienić wszystkie wtryskiwacze, czy tylko jeden. Nie wolno więc zwlekać z naprawą wtrysków, bowiem ich regenerowanie wyniesie znacznie mniej niż zakup nowych wtryskiwaczy.

2. Regeneracja wtrysków. Jeśli zaniechasz, słono zapłacisz – ile trwa regeneracja wtryskiwaczy?

Trzeba wiedzieć, że porę niezrealizowana naprawa ma destrukcyjny wpływ nie tylko na wtryskiwacze, ale i na pozostałe części układu wtryskowego. Wówczas zamiast za samą regenerację wtrysków musimy jeszcze ponieść koszty naprawy pompy paliwa, turbosprężarki czy nawet silnika. Możliwość regeneracji wykluczają uszkodzenia mechaniczne wtrysku, więc należy udać się do serwisu najlepiej przy pierwszych objawach ich zużycia. Regeneracja zajmuje zaledwie dwa dni, więc nie ma co zwlekać.

Regeneracja wtrysków
Regeneracja wtrysków. Jeśli zaniechasz, słono zapłacisz

3. Cennik autoryzowanego Bosch Diesel Service – regeneracja wtryskiwaczy koszt

Jak już wspominaliśmy, naprawę wtrysków warto powierzyć autoryzowanym serwisom, których usługi są na najwyższym poziomie. Cenniki takich warsztatów znajdziemy zazwyczaj na stronach internetowych, gdzie każda z usług jest jasno opisana i wyceniona. Jednak trzeba pamiętać, że do każdej naprawy trzeba podchodzić indywidualnie. W przypadku regeneracji wtrysków koszt usługi zaczyna się mniej więcej od 500 zł. Ostateczna cena jest jednak uzależniona od stopnia uszkodzeń, ilości przeprowadzonych czynności naprawczych, ilości wymienionych części oraz rodzaju wtrysku.

Udostępnij wpis

Komentarze

Andrzej

Wystawiono Rok temu

Koszt czyszczenia wtrysków Common Rail zależy od wielu czynników, takich jak marka i model samochodu, rodzaj układu paliwowego, stopień zanieczyszczenia wtrysków, a także lokalizacja warsztatu i cennik usług. Warto pamiętać, że cena czyszczenia wtrysków Common Rail może się znacznie różnić w zależności od tych czynników. Warto zatem zasięgnąć kilku opinii u różnych mechaników lub warsztatów samochodowych, aby uzyskać jak najlepszą cenę. Warto też pamiętać, że niekiedy może być opłacalne zakupienie nowych wtrysków, zwłaszcza jeśli stare są mocno zużyte lub nie nadają się do czyszczenia.

Czy ta opinia była pomocna?

Olek_punto

Wystawiono 2 lata temu

Czyszczenie wtrysków nie jest jakoś mega drogie, więc decyduję się na tą usługę zdecydowanie częściej. Nie lubię robić tego we własnym zakresie.

Czy ta opinia była pomocna?

Milo-Bis!@

Wystawiono 2 lata temu

Czyszczenie wtrysków w serwisie jest według mnie najlepszym sposobem na pozbycie się tych osadów. Poza tym jest jednak tańsze niż wymiana wtryskiwaczy, więc ceni się to bardziej

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki