Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Ile kosztuje czyszczenie wtryskiwaczy?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Koszt czyszczenia wtryskiwaczy

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Ile kosztuje czyszczenie wtrysków?
Ile kosztuje czyszczenie wtryskiwaczy?

Koszt czyszczenia wtryskiwaczy elektromagnetycznych firmy Bosch wynosi od 150 zł do 190 zł. Cena usługi uzależniona jest od generacji wtrysku i oferty danego serwisu samochodowego. W zakres usługi wliczane jest także testowanie części na stole probierczym. Jest to czynność obowiązkowa, ponieważ potwierdza rzetelność przeprowadzonego czyszczenia. W przypadku ewentualnych wątpliwości i pytań co do obowiązujących cen zawsze warto skonsultować się z Biurem Obsługi Klienta.

Czyszczenie wtryskiwaczy – zabieg ostatniej szansy albo wymiana wtryskiwaczy w dieslu

Czyszczenie wtrysków jest najlepszym rozwiązaniem, wtedy gdy zaczynają wykazywać typowe objawy zabrudzeń i zużycia. Trzeba wiedzieć, że wszelkie osady nagromadzone na drobnych elementach wtryskiwacza uniemożliwiają mu pracę. Dlatego niezbędnym elementem naprawy takich wtryskiwaczy jest czyszczenie.

Jeśli zaniedbamy temat naprawy wtrysków, niestety ich zły stan techniczny może wymusić konieczność całkowitej wymiany. Wówczas zostajemy postawieni przed dylematem, na jakie wtryski się zdecydować – używane, regenerowane, a może całkiem nowe? Niewątpliwie zakup wtryskiwaczy wyniesie wówczas o wiele więcej, niż cena, jaką zapłacilibyśmy w przypadku samego czyszczenia.

2. Cennik autoryzowanego Bosch Diesel Service – koszt regeneracji wtryskiwaczy

Cena kompleksowej regeneracji w autoryzowanych serwisach samochodowych oscyluje w granicy 500 zł - 800 zł. Ostateczny koszt usługi regeneracji wtrysków zależy od dostępności części, stopnia uszkodzeń oraz modelu danego wtryskiwacza. Bardzo ważna jest wstępna diagnostyka, która pozwala zakwalifikować wtrysk do regeneracji. Trzeba bowiem wiedzieć, że ewentualne uszkodzenia mechaniczne znajdujące się na elementach wtrysku wykluczą możliwość realizacji regeneracji.

Cennik autoryzowanego Bosch Service
Cennik autoryzowanego Bosch Diesel Service

3. Regeneracja wtryskiwaczy – co na forum o regeneracji wtrysków?

Regeneracja wtrysków jest skuteczną metodą przywracania zużytym częściom dawnej jakości i wydajności. Dzięki czyszczeniu i naprawie wtrysków odzyskują one właściwe parametry pracy. Dlatego też usługa ta cieszy się dużą popularnością wśród właścicieli Diesli oraz uznaniem w gronie mechaników samochodowych. Na motoryzacyjnych forach internetowych znajdziemy wiele pochlebnych opinii na temat regeneracji, więc jeśli mamy dylemat, czy skorzystać z regeneracji, warto najpierw wesprzeć się zdaniem innych kierowców.

Udostępnij wpis

Komentarze

Janusz

Wystawiono Rok temu

Koszt czyszczenia wtryskiwaczy może się różnić z uwagi na rodzaj pojazdu, regionu i warsztatu, w którym zostanie wykonana usługa - może to być więc koszt od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych Czyszczenie wtryskiwaczy można wykonać również na własną rękę, kupując specjalne preparaty czyszczące, ale takie rozwiązanie jest wymagające pewnej wiedzy na temat działania silnika i układu paliwowego. Jeśli wtryskiwacze są bardzo zanieczyszczone, lepiej jest skorzystać z profesjonalnej usługi wymiany wtryskiwaczy, niż próbować je czyścić samodzielnie. Wymiana wtryskiwaczy na nowe jest jedną z najdroższych opcji i koszt tej usługi może być kilka razy większy niż czyszczenie.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki