25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

GŁOŚNA PRACA WTRYSKIWACZY PO REGENERACJI

Autor: Paulina Markowiak
Czas przeczytania tekstu: 2 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.96

W sytuacji, kiedy niepokoi nas głośna praca wtryskiwaczy po regeneracji, możemy podejrzewać pewne nieprawidłowości. Warto im odpowiednio wcześnie zapobiegać, ponieważ wtryski są niebagatelnie istotną częścią całego dużego systemu zasilania silnika w paliwo pod wysokim ciśnieniem i w sposób bezpośredni. Ta ważna funkcja nadaje tym podzespołom ogromne znaczenie i dlatego każde nieprawidłowości, a szczególnie cykanie wtryskiwaczy powinny zwrócić naszą uwagę. Jednak warto wiedzieć, co należy zrobić w sytuacji, gdy byliśmy już na czyszczeniu tych elementów, a wciąż dobiegają nas dziwne odgłosy.

 

Głośna praca wtryskiwaczy po regeneracji
Głośna praca wtryskiwaczy po regeneracji

 

Regeneracja a głośna praca wtryskiwaczy diesel

 

Po pierwsze przychodzi nam na myśl, czy aby na pewno cała czynność czyszczenia tych podzespołów przebiegła pomyślnie. Warto wiedzieć, że szybka interwencja zwykle skutecznie redukuje problem, jakim jest klepiący wtryskiwacz. W tym celu oczywiście stosuje się regenerację, która ma za zadanie przywrócić elementy wtryskowego do pełnej sprawności i żywotności sprzed stanu zapchania. Kumulujące się zanieczyszczenia są najczęstszą przyczyną, jak chodzi o klekotanie wtryskiwaczy. Bywa jednak i tak, że nie jest to jedyna przyczyna tego incydentu i dźwięki, jakie wydają wtryski mogą być spowodowane wadą ich w ich konstrukcji lub nieprawidłowym montażem tych elementów. Zdarza się bowiem, że regeneracja przebiegła pomyślnie jednak części zostały niewłaściwie zamontowane. Z tego powodu w celu wykonania tego skomplikowanego zabiegu trzeba udać się do profesjonalnego serwisu, który zajmuję się takimi usługami na porządku dziennym. Gdzie wyspecjalizowany fachowiec jest w stanie przeprowadzić w pełni skuteczną regenerację i ponowny montaż elementów układu zasilania w sposób prawidłowy i niepowodujący późniejszych trudności. Rekomendujemy zatem wybrać naszą specjalistyczną pracownię w celu ponownej diagnostyki oraz zaznaczamy przy tym, że my na nasze wtryski dajemy 2 lata gwarancji.

 

Regeneracja a głośna praca wtryskiwaczy diesel
Regeneracja a głośna praca wtryskiwaczy diesel

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO