Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

GŁOŚNA PRACA WTRYSKIWACZY PO REGENERACJI

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

GŁOŚNA PRACA WTRYSKIWACZY PO REGENERACJI

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Jedną z przyczyn głośnej pracy wtryskiwaczy po regeneracji może być zła jakość wykonanej usługi, w wyniku której wtryskiwacze nie zostały poprawnie wyregulowane, a to prowadzi do głośnej pracy. Może to również oznaczać, że zastosowane podczas regeneracji materiały były niskiej jakości i szybko uległy uszkodzeniu, co z kolei wpłynęło na jakość pracy wtryskiwaczy. Inną przyczyną może być zanieczyszczenie wtryskiwaczy, które może prowadzić do nierównomiernego wtrysku paliwa i głośnej pracy. Warto zatem sprawdzić stan filtra paliwa oraz zanieczyszczenie układu paliwowego.

W sytuacji, kiedy niepokoi nas głośna praca wtryskiwaczy po regeneracji, możemy podejrzewać pewne nieprawidłowości. Warto im odpowiednio wcześnie zapobiegać, ponieważ wtryski są niebagatelnie istotną częścią całego dużego systemu zasilania silnika w paliwo pod wysokim ciśnieniem i w sposób bezpośredni. Ta ważna funkcja nadaje tym podzespołom ogromne znaczenie i dlatego każde nieprawidłowości, a szczególnie cykanie wtryskiwaczy powinny zwrócić naszą uwagę. Jednak warto wiedzieć, co należy zrobić w sytuacji, gdy byliśmy już na czyszczeniu tych elementów, a wciąż dobiegają nas dziwne odgłosy.

Głośna praca wtryskiwaczy po regeneracji
Głośna praca wtryskiwaczy po regeneracji

Regeneracja a głośna praca wtryskiwaczy diesel

Po pierwsze przychodzi nam na myśl, czy aby na pewno cała czynność czyszczenia tych podzespołów przebiegła pomyślnie. Warto wiedzieć, że szybka interwencja zwykle skutecznie redukuje problem, jakim jest klepiący wtryskiwacz. W tym celu oczywiście stosuje się regenerację, która ma za zadanie przywrócić elementy wtryskowego do pełnej sprawności i żywotności sprzed stanu zapchania. Kumulujące się zanieczyszczenia są najczęstszą przyczyną, jak chodzi o klekotanie wtryskiwaczy. Bywa jednak i tak, że nie jest to jedyna przyczyna tego incydentu i dźwięki, jakie wydają wtryski mogą być spowodowane wadą ich w ich konstrukcji lub nieprawidłowym montażem tych elementów. Zdarza się bowiem, że regeneracja przebiegła pomyślnie jednak części zostały niewłaściwie zamontowane. Z tego powodu w celu wykonania tego skomplikowanego zabiegu trzeba udać się do profesjonalnego serwisu, który zajmuję się takimi usługami na porządku dziennym. Gdzie wyspecjalizowany fachowiec jest w stanie przeprowadzić w pełni skuteczną regenerację i ponowny montaż elementów układu zasilania w sposób prawidłowy i niepowodujący późniejszych trudności. Rekomendujemy zatem wybrać naszą specjalistyczną pracownię w celu ponownej diagnostyki oraz zaznaczamy przy tym, że my na nasze wtryski dajemy 2 lata gwarancji.

Regeneracja a głośna praca wtryskiwaczy diesel
Regeneracja a głośna praca wtryskiwaczy diesel
Udostępnij wpis

Komentarze

Sylwester

Wystawiono 8 miesiecy temu

Jeśli np jakiś Bosch Diesel Service nieodpowiednio dokona regeneracji wtryskiwaczy co ma zrobić klient który zapłacił za tę uslugę. Samochód przed regeneracją pracował prawidlowo a po regeneracji wtrysków i pompy CR i wymianie sterownika silnika "nie wstał". Często zdarza sie na przykład że z auto którego nie jest w stanie naprawić ASO trafia do mechanika który naprawia auta w stodole "po godzinach" i auto mu "wstaje". Gdzie ma pójść teraz ze swoimi wtryskiwaczami klient któregoskiwacze zostały rzekomo nieprawidłowo zregenerowane w BOSCH DIESEL SERVICE? DO STODOŁY??? "Uszkodzenia mechaniczne wtryskiwaczy mogą być przyczyną głośniejszej pracy po reengeracji" - WOW!

Czy ta opinia była pomocna?

Andrzej

Wystawiono Rok temu

Głośna praca wtryskiwaczy po regeneracji może być spowodowana kilkoma czynnikami. Jednym z nich może być nieprawidłowy montaż wtryskiwaczy po regeneracji. Jeśli wtryskiwacze zostały zamontowane nieodpowiednio, mogą one pracować z większym oporem, co skutkuje głośniejszą pracą. Innym czynnikiem mogą być uszkodzone lub nieodpowiednie części zamienne, które zostały zastosowane podczas regeneracji. Jeśli części te nie są odpowiednio dopasowane do wtryskiwacza lub są uszkodzone, mogą one powodować głośniejszą pracę wtryskiwacza. Nieprawidłowości w elektronice wtryskiwacza również mogą prowadzić do głośniejszej pracy. Błędna regeneracja, nieodpowiednie ustawienie wtrysków, wycieki paliwa, zanieczyszczenie wtryskiwaczy, uszkodzenie mechaniczne - to również mogą być przyczyną głośniejszej pracy po regeneracji.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki