Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Dlaczego regeneracja wtryskiwaczy to inwestycja w przyszłość? - sposób na oszczędność!

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Wymienimy 4 powody, które pokazują, że regeneracja wtryskiwaczy to inwestycja w przyszłość:

1. Oszczędność pieniędzy, gdyż koszty regeneracji wtryskiwaczy są znacznie niższe niż zakupu nowych. W zależności od rodzaju wtryskiwaczy i stopnia ich zużycia, koszt regeneracji może wynosić od kilkuset do kilku tysięcy złotych. W przypadku zakupu nowych wtryskiwaczy koszt może wynosić nawet kilkanaście tysięcy złotych.
2. Przedłużenie żywotności silnika- sprawne wtryski to podstawa prawidłowego funkcjonowania jednostki napędowej. Wtryskiwanie paliwa w odpowiednich ilościach i pod odpowiednim ciśnieniem jest niezbędne do zapewnienia optymalnych osiągów silnika i jego żywotności.
3. Regeneracja wtryskiwaczy a większa efektywność spalania paliwa - wtryski zapewniają dokładne dawkowanie paliwa, przez co zmniejsza się zużycie oleju napędowego.
4. Ograniczenie emisji toksycznych spalin - wadliwe wtryskiwacze powodują zwiększoną emisję spalin, a regeneracja jest ekologiczna i dobrze wpływa na środowisko.

Problem z pracą wtrysków można w łatwy sposób rozwiązać regeneracją. Nie zwlekaj, gdy w Twoim aucie pojawią się niepokojące objawy, aby nie doprowadzić do powstania poważniejszych usterek.

Myjka ultradźwiękowa
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Wtryskiwacze Common Rail

Czy regeneracja wtrysków ma sens?

Regeneracja wtryskiwaczy ma sens, jeśli nie są całkowicie uszkodzone i można przywrócić ich sprawność. Usługa ta jest znacznie tańsza niż wymiana wtryskiwaczy, a zazwyczaj odzyskują one fabryczne parametry i właściwości. Oto kilka korzyści z czyszczenia wtrysków:

1. Zmniejszenie kosztów – umówienie się na regenerację wtryskiwaczy do serwisu będzie Cię kosztowało kilka tysięcy mniej niż wymiana całego kompletu.
2. Przedłużona żywotność wtryskiwaczy – nie ma wątpliwości, że regeneracja jest lepsza niż wymiana podzespołów, ponieważ odzyskane parametry niczym się nie różnią od fabrycznych.
3. Poprawa osiągów jednostki napędowej – po regeneracji wtrysków można zauważyć znaczącą poprawę w pracy silnika.
4. Regeneracja wtryskiwaczy zmniejsza zapotrzebowanie na paliwo o kilka procent.

Warto jednak pamiętać, że przeprowadzenie regeneracji tych podzespołów nie zawsze jest możliwe. Jeśli wtryski są poważnie uszkodzone i nie nadają się do regeneracji, należy wymienić je na nowy zestaw.

Dlaczego warto kupić wtryskiwacze po regeneracji?

Wtryskiwacz Common Rail

Warto kupić wtryskiwacze po regeneracji, ponieważ są one:

• znacznie tańsze niż nowe podzespoły. Niestety, ale koszt regeneracji jednego wtrysku wynosi zazwyczaj kilkaset złotych, podczas gdy cena nowego podzespołu może wynosić kilka tysięcy złotych.
• Regeneracja wtryskiwaczy wykonywana jest w profesjonalnych serwisach, które wykorzystują specjalistyczne urządzenia i narzędzia. Dzięki temu można przywrócić wtryskiwaczom ich pierwotne parametry, a nawet poprawić ich działanie.
• Profesjonalny serwis oferuje na regenerowane wtryskiwacze gwarancję, która obejmuje zazwyczaj okres od 12 do 24 miesięcy.

Oczywiście przed zakupem wtryskiwaczy po regeneracji należy upewnić się, że zostały one wykonane w wyspecjalizowanym warsztacie i spełniają wszystkie wymagania techniczne. Musisz również sprawdzić, czy te konkretne wtryski mają gwarancję.

Czy warto regenerować tylko jeden wtrysk?

Zazwyczaj klient decyduje się na regenerację jednego wtryskiwacza, jeśli pozostałe są sprawne. W naszej ocenie lepiej od razu wyczyścić wszystkie wtryski, aby uniknąć dodatkowych wizyt w serwisie. Podzespoły te muszą mieć podobne parametry, aby zapewnić równomierną i bezproblemową pracę jednostki napędowej. Wtryski zregenerujesz w każdym serwisie w Polsce, zarówno w Warszawie, jak i w województwie świętokrzyskim.

Udostępnij wpis

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki