Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Diesla Serwis | REGENERACJA POMPOWTRYSKIWACZY POZNAŃ – Aso Bosch

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych pompowtryskiwaczy Bosch
CENA Gotowe pompowtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja pompowtrysków - od 100 zł
CZAS REALIZACJI 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

Regeneracja pompowtrysków Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Aso Bosch Diesel Service to profesjonalny serwis, który oferuje kompleksową regenerację pompowtryskiwaczy w Poznaniu. Dzięki doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu, firma jest w stanie przeprowadzić naprawę i regenerację pompowtryskiwaczy różnych marek, w tym Bosch, Delphi czy Siemens. W trakcie regeneracji przeprowadzany jest między innymi test wydajności i kontrola szczelności. Wszystko po to, aby zapewnić klientom jak najlepszą jakość wykonanej usługi i zwiększyć żywotność ich silników. Aso Bosch Diesel Service w Poznaniu oferuje również pomoc w doborze odpowiednich części i akcesoriów do wtryskiwaczy, co pozwala na osiągnięcie najlepszych efektów w eksploatacji pojazdów.

1. Poznań – naprawa pompowtrysków w Wielkopolsce - Bosch Autoryzacja (Regeneration Unit-Injector-Poznan)

Poznań to miasto na prawach powiatu znajdujące się w zachodniej części Polski, będące jednym z najważniejszych skupisk ludzi w kraju zarówno pod względem historycznym, naukowym jak i gospodarczym, po którego ulicach codziennie przemieszczają się duże ilości pojazdów z silnikami wysokoprężnymi w układzie PD.
Jest to aktualnie piąte co do liczby ludności miasto w Polsce, żyje tu 545,6 tysięcy osób na 262 kilometrach kwadratowych, co z kolei stanowi ósmy wynik pod względem powierzchni w skali kraju. Poznań ulokowany został w X wieku w środkowo-zachodniej Polsce, w samym centrum obecnych granic województwa wielkopolskiego, w dolinie rzeki Warty w miejscu jej zlewni z dopływami takimi jak Bogdanka, Cybina, Strumień Junikowski, Różany Potok, Główna i Głuszynka-Kopla. Prawa miejskie Poznań otrzymał w kwietniu 1253 roku, lecz już wcześniej był równie ważnym politycznie i militarnie grodem co Gniezno, władanym przez wielkopolską linię Piastów.
W mieście działa około 30 uczelni, w tym 8 publicznych. Znajduje się tu także wiele centrów kulturowych, w tym opera, 8 teatrów z własną sceną, Filharmonia Poznańska, 12 kin oraz 28 muzeów i ponad 40 galerii sztuki. Poznań stanowi ważny ośrodek turystyczny z czwartym wynikiem pod względem liczby odwiedzin przez turystów w kraju, znajduje się tu wiele zabytków i atrakcji turystycznych. Miasto stanowi centrum Poznańskiego Okręgu Przemysłowego, w którym działają przedsiębiorstwa z różnych gałęzi przemysłu, takich jak przemysł elektromaszynowy (produkcja środków transportu, elektrotechnika), chemiczny (farmaceutyka, kosmetyki, chemia gospodarcza, farby i wyroby z tworzyw sztucznych lub syntetycznych), spożywczy (mięsny, piwowarski, piekarniczy), drzewno-papierniczy czy mineralny (w tym wyroby szkła i materiałów budowlanych).
Przez Poznań przechodzi autostrada A2 (E30), 5 dróg krajowych (5, 11, 92, 2, 32) i cztery trasy wojewódzkie, a także 8 linii kolejowych, które stanowią jeden z największych i najbardziej ruchliwych węzłów kolejowych w Polsce. Istnieje tu także duże lotnisko, czyli międzynarodowy port lotniczy Poznań-Ławica. Dzięki temu Poznań jest nie tylko ważnym ośrodkiem przemysłowym, ale też ważnym węzłem komunikacyjnym, przez który codziennie przejeżdża ogromna liczba samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, z których wiele napędzanych jest jednostkami z zapłonem samoczynnym, wykorzystującymi do zasilania pompowtryskiwacze, będące rozwinięciem wadliwej i niewystarczająco wydajnej technologii wykorzystującej jedną pompę sekcyjną zasilającą poprzez przewody wysokiego ciśnienia rozpylacze znajdujące się w głowicy silnika. W tym przypadku przewody wysokiego ciśnienia zostały całkowicie wyeliminowane, a ilość pomp uzależniona jest od liczby cylindrów w silniku, ponieważ w układzie Pumpe Düse są one zintegrowane z wtryskiwaczami, gdzie każdy zestaw pompa wtryskiwacz stanowi jeden pompowtryskiwacz zasilający jeden cylinder jednostki napędowej.
Takie rozwiązanie pozwala na zwiększenie ciśnienia wtryskiwanej do komory spalania dawki oleju napędowego i jest ponadprzeciętnie trwały, dzięki czemu potrafi przetrwać przebiegi liczone w setkach tysięcy kilometrów. Niestety, kiedy już dojdzie do wyeksploatowania lub uszkodzenia pompowtryskiwaczy, zakup nowych urządzeń może kosztować równowartość, lub nawet jej wielokrotność, pojazdu. Chcąc uniknąć tak wysokich kosztów należy kierować się z uszkodzonymi pompowtryskiwaczami do profesjonalnych zakładów Diesla Serwis, zajmujących się regeneracją tych urządzeń.

Regeneracja kontra nowe pompowtryski

Regeneracja pompowtryskiwaczy jest zdecydowanie tańszą opcją niż zakup nowych egzemplarzy, jednak nie jest wcale gorszym rozwiązaniem, ponieważ zregenerowane przez wykwalifikowanych pracowników, mających odpowiednie zaplecze narzędziowe, pompowtryskiwacze posiadają parametry identyczne z nowymi urządzeniami.

Udostępnij wpis

Komentarze

Marek

Wystawiono Rok temu

Regeneracja pompowtrysków polega na naprawie i przywróceniu sprawności pompowtryskiwaczy, które są elementem układu wtryskowego w silnikach diesla. Proces ten może obejmować czyszczenie, naprawę lub wymianę uszkodzonych części oraz przeprowadzenie testów, aby upewnić się, że pompowtryskiwacz działa prawidłowo. Proces regeneracji jest zazwyczaj tańszy niż zakup nowych pompowtrysków, ale wymaga specjalistycznej wiedzy i odpowiedniego sprzętu.

Czy ta opinia była pomocna?

Tadeusz

Wystawiono 4 lata temu

Ha, mój diesel bardzo się cieszy, że może liczyć na tak profesjonalny serwis.

Czy ta opinia była pomocna?

Darek45

Wystawiono 5 lat temu

Wysyłałem z Poznania wtryski do regeneracji i wszystko poszło bardzo sprawnie!

Czy ta opinia była pomocna?

Małgorzata

Wystawiono 5 lat temu

Trochę o mieście i dużo o regeneracji pompowtryskiwaczy, świetnie!

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki