Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Diesel Serwisy | REGENERACJA POMPOWTRYSKIWACZY WROCŁAW - Pawlik

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych pompowtryskiwaczy Bosch
Cena Gotowe pompowtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja pompowtrysków - od 100 zł
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

Regeneracja pompowtryskiwaczy Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Regeneracja pompowtrysków polega na odtworzeniu pierwotnych parametrów technicznych wtryskiwaczy poprzez przeprowadzenie szeregu napraw i wymian niezbędnych elementów. Proces ten zaczyna się od dokładnego demontażu wtryskiwaczy, po czym każdy z nich poddawany jest kompleksowej diagnostyce, która pozwala na określenie zakresu prac naprawczych. Następnie mechaniczne części wtryskiwaczy, takie jak np. tłoczyska, igły, korpusy, uszczelki, są wymieniane na nowe lub regenerowane. Elektroniczne elementy sterujące wtryskiwaczami, takie jak np. elektrozawory, układy piezoelektryczne, również mogą być regenerowane lub wymieniane na nowe. Po złożeniu wtryskiwacze są poddawane testom, które pozwalają na sprawdzenie ich parametrów, poprawności pracy oraz precyzji wtrysku paliwa.

1. Naprawa pompowtrysków WROCŁAW – ASO Bosch Pawlik - regeneracja (Reparatur Pumpe-Düse-Wroclaw)

Wrocław to jeden z najlepiej rozwijających się ośrodków biznesowych w Europie, będący zarazem dużym, ważnym historycznie i logistycznie miastem, po którym jeździ co dzień mnóstwo samochodów z silnikami o zapłonie samoczynnym, które nierzadko zasilane są przez pompowtryskiwacze.
Miejscowość otrzymała prawa miejskie już w 1214 roku, zaś powstała na wskutek rozwinięcia się osady handlowej, w której krzyżowały się dwa największe w Europie szlaki handlowe utworzone przez Imperium Rzymskie: Via Regia oraz trakt bursztynowy, co dało podwaliny pod rozwój osiedli na tym terenie już w drugim wieku naszej ery. Aktualnie we Wrocławiu żyje około 634 490 mieszkańców, miasto zajmuje przy tym powierzchnię 293 kilometrów kwadratowych, co daje gęstość zaludnienia oscylującą wokół 2166 osób na km2. Wrocław rozciąga się nad Odrą oraz jej czterema dopływami, czyli Oławą, Ślężą, Widawą i Bystrzycą, przepływa tędy także wiele mniejszych cieków wodnych, które w wielu miejscach są ukryte i zabudowane kanałami. Jest to trzecie pod względem wielkości miasto studenckie w Polsce, w którym studiuje ponad 150 tysięcy osób na 14 publicznych uczelniach wyższych oraz w wielu uczelniach prywatnych.
Budżet Wrocławia jest drugim (po Warszawie) pod względem wielkości dochodów i wydatków w skali kraju, mieszka tu ponad 400 milionerów. Na terenie miasta znajduje się ogromna liczba małych i dużych przedsiębiorstw z branży usługowej, IT, logistycznej, spożywczej czy przemysłowej, dzięki czemu wskaźnik bezrobocia w 2015 roku wynosił 3,9%. Miasto posiada własny międzynarodowy port lotniczy Wrocław-Strachowice (Copernicus Airport Wrocław), stanowi także jeden z najważniejszych węzłów kolejowych w Polsce. Przez Wrocław przebiega wiele dróg o znaczeniu wojewódzkim, krajowym i europejskim, takich jak autostrady A4 i A8, droga ekspresowa S5 czy drogi krajowe 94 i 98. Codziennie przejeżdża nimi ogromna liczba samochodów osobowych i ciężarowych przemieszczających się nie tylko po mieście, ale też pomiędzy państwami. Wiele z nich to pojazdy z silnikami wysokoprężnymi, zasilanymi układem o nazwie Pumpe Düse(PD), wykorzystującym pompowtryskiwacze.
Pompowtryskiwacze Bosch są urządzeniami, które powstały w wyniku rozwinięcia wykorzystywanej wcześniej w wielu silnikach pompy sekcyjnej (wtryskowej), która teraz zastąpiona została mniejszymi pompami zintegrowanymi z wtryskiwaczami jako jedno urządzenie, eliminując w ten sposób stwarzające problemy przewody wysokiego ciśnienia. Pierwszym i głównym producentem silników samochodowych, który wykorzystał masowo pompowtryskiwacze był koncern Volkswagen Aktiengesellschaft, łączący między innymi takie marki jak Volkswagen, Audi, Seat, DAF, Scania i Skoda.
Pompowtryskiwacze sprawdzają się świetnie zarówno w silnikach wykorzystywanych do napędzania samochodów osobowych, jak i potężnych jednostkach służących w ciągnikach siodłowych, głównie ze względu na swoją trwałość i możliwość pokonywania bardzo dużych przebiegów bez konieczności serwisu oraz mniejszy niż w przypadku innych rozwiązań apetyt na olej napędowy. Mimo swojej wytrzymałości i odporności na słabej jakości paliwa pompowtryskiwacze czasem ulegają różnego rodzaju awariom lub zwyczajnemu wyeksploatowaniu, co może wiązać się z dużymi kosztami serwisu silnika, ponieważ ceny nowych egzemplarzy bywają bardzo wysokie i liczone w tysiącach złotych za sztukę. Serwis silnika z pompowtryskiwaczami nie musi być jednak katorgą dla portfela użytkownika, ponieważ regeneracja tych urządzeń jest w stanie obniżyć jego koszty czasem nawet o kilka tysięcy złotych.


Maszyny do regeneracji pompowtryskiwaczy

Regeneracja pompowtryskiwaczy wykonywana jest poprzez rozłożenie, wyczyszczenie i sprawdzenie każdej części znajdującej się w urządzeniu pod kątem nawet mikroskopijnych mankamentów i wad, po czym wymieniane na nowe zostają wszystkie elementy posiadające jakiekolwiek defekty, a urządzenie zostaje ponownie złożone z wykorzystaniem niezużytych komponentów już wcześniej znajdujących się w danym egzemplarzu.
Diesel Serwisy są przygotowane do naprawy pompowtrysków Bosch na urządzeniu EPS 815 z przystawką Cambox.

Udostępnij wpis

Komentarze

Julian

Wystawiono Rok temu

Regeneracja pompowtryskiwaczy we Wrocławiu oznacza, że ​​istnieją w mieście zakłady lub firmy, które specjalizują się w naprawie lub wymianie pompowtryskiwaczy. Proces regeneracji pompowtryskiwaczy może obejmować czyszczenie, naprawę lub wymianę uszczelnień, gniazd, styków elektrycznych i innych części. Dzięki regeneracji pompowtryskiwaczy, można przywrócić ich pierwotną sprawność i zwiększyć trwałość i niezawodność silnika, a także zmniejszyć emisję szkodliwych substancji do środowiska. Wrocław jest miastem w którym jest sporo firm oferujących tego typu usługi, warto poszukać opinii i referencji od innych klientów.

Czy ta opinia była pomocna?

Robert

Wystawiono 4 lata temu

Wykonywałem regeneracje wtryskiwaczy w moim mercedesie 2.2 cdi za super cenę , nie ma co porównywać do wymiany, a opcja bardzo mi pasuję.

Czy ta opinia była pomocna?

Fabian

Wystawiono 5 lat temu

Dobrze, że genialne firmy się rozwijają, mam gdzie regenerować swoje pompowtryski :)

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki