Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Czy warto naprawiać pompowtryskiwacze? - klucz do zaoszczędzenia!

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Regeneracja pompowtryskiwaczy 2.0 to zdecydowanie opłacalna alternatywa w porównaniu dla wymiany na nowe, generująca znaczne oszczędności. Zamiast wydawać tysiące złotych na nowe części, regeneracja pozwala przywrócić pompowtryskiwacze do pełnej sprawności za mniejszą cenę. Korzyści płynące z regeneracji pompowtrysków:

1. Oszczędność- koszt regeneracji pompowtryskiwaczy jest zwykle mniejszy niż nowe podzespoły, które mogą kosztować nawet kilka tys. złotych.
2. Pełna sprawność- nowoczesne metody naprawcze pozwalają przywrócić pompowtryskiwacze do fabrycznej sprawności, zapewniając optymalną pracę silnika.
3. Wydłużona żywotność- regenerowane komponenty, przy odpowiedniej eksploatacji, mogą bez problemu przepracować kolejny okres eksploatacyjny, czyli około 150 000 km.
4. Gwarancja- profesjonalne serwisy oferują 2-letnią gwarancję bez limitu kilometrów na regenerowane pompowtryskiwacze, co daje pewność i bezpieczeństwo.

Aby dokonać trafnego wyboru, przed podjęciem decyzji o regeneracji lub wymianie pompowtryskiwaczy, warto skonsultować się z doświadczonym mechanikiem w serwisie specjalizującym się w regeneracji tych elementów. Ekspert oceni stan podzespołów i doradzi, czy opłaca się regenerować pompowtryski, biorąc pod uwagę specyfikę danego auta i oczekiwania klienta. Pamiętaj, że regeneracja pompowtryskiwaczy powinna być przeprowadzana w profesjonalnym serwisie, dysponującym odpowiednim sprzętem i wykwalifikowaną kadrą. Gwarantuje to wysoką jakość usługi i pewność, że pompowtryskiwacze po regeneracji będą działać bez zarzutu przez długi czas.

Pompowtrysk
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

Lada w serwisie podczas podpisywania dokumentów

Ile trwa regeneracja pompowtrysków?

Naprawa pompowtryskiwaczy trwa zazwyczaj 1-2 dni robocze, ale dokładny czas zależy od kilku czynników. Stopień uszkodzenia pompowtrysków wpływa na czas naprawy – lekkie uszkodzenia można naprawić szybko, natomiast poważne awarie mogą wydłużyć ten proces. Dostępność części zamiennych również ma znaczenie- brak odpowiednich elementów na miejscu może opóźnić naprawę. Regeneracja jest złożonym procesem, więc dokładny czas trwania naprawy może się różnić. Aby uzyskać precyzyjne informacje, najlepiej skontaktować się z wyspecjalizowanym serwisem.

Objawy uszkodzonych pompowtryskiwaczy

Pompowtryskiwacze

Uszkodzone pompowtryskiwacze w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI dają o sobie znać na kilka sposobów:

1. Nietypowe dźwięki- podczas pracy silnika słychać wyraźne stukanie lub pukanie dochodzące z okolic maski. Hałas ten może być bardziej intensywny podczas przyspieszania lub na biegu jałowym.
2. Dymienie z rury wydechowej- jeśli z wydechu wydobywa się czarny, biały lub szary dym, mogło dojść do usterki pompowtrysków. Kolor dymu może dawać pewne wskazówki co do przyczyny problemu.
3. Nierówna praca silnika- silnik pracuje nierówno, faluje lub traci moc. Objawy te mogą być szczególnie widoczne podczas przyspieszania lub zmiany biegów.
4. Wzrost zużycia oleju napędowego- spalanie paliwa znacząco wzrasta bez wyraźnej przyczyny? - może to być spowodowane nieefektywną pracą pompowtryskiwaczy, które nie dostarczają odpowiedniej dawki paliwa.

Jak sprawdzić pompowtryskiwacze?

Aby zidentyfikować uszkodzony pompowtryskiwacz, zaczynamy od sprawdzenia korekt informujących o dawkowaniu paliwa. Podłączamy urządzenie testujące do sterownika silnika i uruchamiamy odpowiedni program diagnostyczny na komputerze. Analizując parametry pompowtryskiwaczy podczas pracy silnika, możemy dokładnie określić, który z nich jest niesprawny.

Udostępnij wpis

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki