Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Czy regenerowane wtryski Common Rail mogą dorównać fabrycznie nowym pod względem wydajności?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Regenerowane wtryski Common Rail mogą dorównać fabrycznie nowym komponentom pod względem wydajności, ale jest to zależne od kilku bardzo istotnych czynników:

1. Jakość procesu regeneracji - jeśli regeneracja jest przeprowadzona zgodnie z wysokimi standardami przez doświadczonych specjalistów, przy użyciu odpowiednich narzędzi i oryginalnych części zamiennych, wtryski mogą działać równie dobrze, jak nowe. Ważne jest, aby każda część wtrysku była dokładnie sprawdzona i w razie konieczności wymieniona na nową.
2. Użyte części zamienneregeneracja wtryskiwaczy z użyciem oryginalnych części zamiennych od producenta (OEM) zazwyczaj zapewnia lepsze wyniki w porównaniu do części nieoryginalnych. Części te są zaprojektowane z myślą o specyfikacjach oryginalnego wtrysku, co pomaga zachować jego wydajność i trwałość.
3. Testowanie po regeneracji - profesjonalne serwisy testują regenerowane wtryski na specjalistycznych stanowiskach probierczych, aby upewnić się, że spełniają one wszystkie wymagania techniczne i wydajnościowe. Testy te obejmują sprawdzenie szczelności, ciśnienia i charakterystyki rozpylania paliwa.
4. Doświadczenie i reputacja serwisu - warsztaty z doświadczeniem i dobrą reputacją zazwyczaj oferują wyższą jakość usług regeneracyjnych. Takie miejsca mogą zapewnić gwarancję na swoje usługi, co daje dodatkową pewność co do jakości regenerowanych wtrysków.

Pamiętaj więc, że w przypadku problemów z wtryskami w samochodzie należy je oddać do sprawdzenia. Jeżeli specjalista uzna, że nadają się do regeneracji, to warto się zgodzić na przeprowadzenie tej usługi.

Porównanie wtryskiwaczy: zregenerowany vs brudny
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części Wtryski w silniku Diesla

Ile wytrzymają wtryski po regeneracji?

Regenerowane wtryskiwacze mogą osiągnąć trwałość sięgającą nawet 250 tysięcy kilometrów, co odpowiada pierwotnej żywotności określonej przez producentów. Kluczowym czynnikiem wpływającym na ich długowieczność jest właściwa konserwacja całego układu paliwowego. Aby utrzymać wtryskiwacze Common Rail w doskonałym stanie przez jak najdłuższy czas, powinno się przede wszystkim używać paliwa wysokiej jakości, pochodzącego ze sprawdzonych źródeł.

Czy regeneracja wtryskiwaczy ma sens?

Czyszczenie wtrysków w myjce ultradźwiękowej

Jeżeli stan techniczny pozwala przeprowadzić regenerację wtryskiwaczy, to jak najbardziej jest sens ją wykonać. Usługa ta jest zdecydowanie tańsza niż zakup nowych wtrysków Diesla, a dodatkowo regenerowane wtryski nie odbiegają parametrami od fabrycznie nowych. Warto wiedzieć, że duże znaczenie ma także jakość wykonanej regeneracji. Zanim więc podejmiesz decyzję o regeneracji wtrysków w serwisie, zapoznaj się z opiniami wybranej firmy.

Od czego psują się wtryski w silniku Diesla?

Niskiej jakości paliwo, które zbyt długo pozostaje w baku, może się rozkładać. W oleju napędowym wytrąca się woda oraz parafina, która zatka otwory we wtryskiwaczu. Ważne jest więc, aby tankować paliwo wysokiej jakości i nie jeździć na rezerwie. Osady wytrącające się z paliwa mogą powodować zatarcie pompy paliwa wysokiego ciśnienia. Problem ten jest szczególnie częsty w starszych pojazdach. Oprócz osadów z paliwa w silnikach wysokoprężnych często dochodzi również do wytrącania się opiłków metalu z pompy paliwa. Zanieczyszczenie pompy paliwa wysokiego ciśnienia opiłkami lub osadami z paliwa zazwyczaj prowadzi do jej zatarcia. W systemie CR zatarcie pompy paliwa zwykle oznacza konieczność jej wymiany oraz wyczyszczenia szyny paliwowej, a także wymiany lub regeneracji wtrysków.

Udostępnij wpis

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki