Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Czy regeneracja wtryskiwaczy może wpływać na obniżenie kosztów eksploatacji pojazdu?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Regeneracja wtryskiwaczy może przynieść następujące korzyści:

• Oszczędność paliwa - polepszenie efektywności wtryskiwaczy może prowadzić do lepszego rozpylenia paliwa, co z kolei może przyczynić się do bardziej efektywnego spalania. W rezultacie pojazd może zużywać mniej paliwa, co przekłada się na oszczędności dla właściciela.
• Sprawność silnika - poprawa działania wtryskiwaczy może wpłynąć na ogólne funkcjonowanie silnika. Jednostka napędowa może działać płynniej, co przekłada się na lepsze osiągi i komfort jazdy.
• Redukcja emisji spalin - poprawne wtryskiwanie paliwa może również przyczynić się do zmniejszenia emisji spalin. To istotne z punktu widzenia ochrony środowiska oraz spełniania norm emisji.
• Dłuższa żywotność - regularna regeneracja wtryskiwaczy może przyczynić się do wydłużenia ich żywotności. Uniknięcie awarii wtrysków może zmniejszyć koszty naprawy i wymiany.

Jednakże warto pamiętać, że skuteczność regeneracji wtryskiwaczy może zależeć od jakości usługi i używanych materiałów. Dlatego istotne jest skorzystanie z usług profesjonalnego serwisu, który specjalizuje się w regeneracji wtryskiwaczy.

Porównanie wtrysków: nowy vs stary
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części Myjka ultradźwiękowa

Czy warto regenerować wtryski w Dieslu?

Przeprowadzenie regeneracji wtryskiwaczy może znacząco przedłużyć żywotność tych podzespołów na kolejne 150-250 tysięcy kilometrów eksploatacji. Wybór tego rozwiązania jest zdecydowanie opłacalny, biorąc pod uwagę, że zużyte wtryskiwacze mogą stwarzać poważne kłopoty podczas jazdy samochodem z silnikiem Diesla. Na czym polega regeneracja wtrysków? Proces regeneracji wtryskiwaczy inicjowany jest poprzez dokładną diagnostykę wszystkich elementów podzespołu. Każda część jest poddawana precyzyjnemu badaniu, a następnie poddawana gruntownemu czyszczeniu. W przypadku uszkodzonych lub zużytych elementów są one wymieniane na nowe. Ostatecznym etapem regeneracji jest sprawdzenie parametrów wtrysku przy użyciu testów przeprowadzanych na specjalnie przygotowanym stole probierczym.

Jak rozpoznać uszkodzone wtryski w Dieslu?

Deska rozdzielcza pojazdu

Usterki wtryskiwaczy w silniku Diesla objawiają się różnymi objawami, takimi jak szarpanie silnika, nagłe gaśnięcie samochodu na niskich obrotach i zwiększony hałas wtryskiwaczy. W przypadku uszkodzonych wtryskiwaczy z rury wydechowej może wydobywać się większa ilość dymu, a na desce rozdzielczej zauważysz falowanie obrotów. Warto zauważyć, że zaniedbanie tych objawów może prowadzić do poważniejszych konsekwencji, jak na przykład: stopienie się tłoków, uszkodzenia turbosprężarki, zatkanie filtra DPF oraz przyspieszone zużycie silnika.

Jak odwiesić wtryskiwacz?

Aby przywrócić sprawność zawieszonego wtryskiwacza, konieczne jest dokładne oczyszczenie jego elementów. Można to osiągnąć za pomocą specjalnego środka dedykowanego tego typu czynnościom. Chociaż jest to stosunkowo niedrogie i skuteczne rozwiązanie, może być trudne dla osób nieznających szczegółów funkcjonowania układu zasilania. Zaleca się również rozwiązanie problemu z zablokowanym wtryskiwaczem w profesjonalnym serwisie, gdzie specjaliści korzystają z wysokiej klasy maszyn do przeprowadzenia czyszczenia za pomocą płynów usuwających zanieczyszczenia.

Udostępnij wpis

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki