Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Czy można regenerować wtryskiwacze Common Rail?

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Czy można regenerować wtryski Common Rail?

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Wtryskiwacze Common Rail - czy można regenerować?
Czy można regenerować wtryskiwacze Common Rail?

Dzięki opracowanej technologii wtryskiwacze Common Rail naprawiane są z bardzo dobrym skutkiem i zachęcamy do korzystania z tej możliwości. Jedynym warunkiem do przeprowadzenia regeneracji jest brak uszkodzeń mechanicznych na konstrukcji wtryskiwacza. Dlatego też należy zdecydować się na regenerację, zanim poziom uszkodzeń będzie tak duży, że zwyczajnie ją uniemożliwi. Efekty regeneracji zawdzięczamy profesjonalnej diagnostyce, czyszczeniu wszystkich elementów wtrysku oraz wymianie części nienadających się do dalszej eksploatacji. Wszystkie te etapy sprawiają, że nawet bardzo zużyte wtryski odzyskują właściwe parametry pracy. Z pewnością cenną informacją jest to, że korzystając z oferty autoryzowanych serwisów, otrzymujemy dwuletnią gwarancję bez limitu kilometrów na regenerowane części. Dla zastanawiających się, czy opłaca się regenerować wtryskiwacze Common Rail ciekawostką jest, iż regeneracja jest sposobem na przedłużenie żywotności wtryskiwaczy o następne tysiące kilometrów!

Common Rail – naprawa wtryskiwaczy – Wymiana wtryskiwaczy jeden czy wszystkie

Podczas naprawy bardzo ważne jest sprawdzenie parametrów pracy wtryskiwaczy, ponieważ na podstawie diagnozy powinniśmy oprzeć decyzję na temat tego, czy wymieniać wszystkie wtryski, czy jeden. Trzeba pamiętać, że jeśli mamy do czynienia z dużym przebiegiem pojazdu, najprawdopodobniej poszczególne podzespoły są już zużyte. W takiej sytuacji najlepiej będzie naprawić/poddać regeneracji wszystkie wtryskiwacze, ponieważ dzięki temu silnik będzie mógł pracować równomiernie.

1. Regeneracja wtryskiwaczy Common Rail – Ile trwa regeneracja wtryskiwaczy?

Regeneracja wtryskiwaczy systemu Common Rail odbywa się w kilku ważnych etapach. Pierwszym z nich jest rzetelna diagnostyka części, która pozwala ustalić stopień zużycia wszystkich poszczególnych elementów. W następnym kroku wtryskiwacz jest czyszczony w myjce ultradźwiękowej przy pomocy profesjonalnej chemii. Wymiana wszystkich uszkodzonych i zużytych uszczelek dopełnia skuteczność usługi. Na koniec wtryski przechodzą restrykcyjne testy na stole probierczym, co ma ostatecznie potwierdzić ich właściwości. Z pewnością plusem jest czas trwania regeneracji, ponieważ przeważnie wynosi zaledwie dwa dni robocze.

2. Regeneracja wtryskiwaczy diesla Common Rail – Ile wytrzymują wtryskiwacze Common Rail

Regeneracja wtryskiwaczy cechuje się przede wszystkim efektywnością, ponieważ nawet zupełnie wyeksploatowane wtryski odzyskują poprawne właściwości. Jest to opcja, która z pewnością przynosi wiele korzyści posiadaczom Diesli. Jedną z nich jest żywotność regenerowanych wtrysków, bowiem kierowcy odsuwają w czasie konieczność zakupu nowych wtrysków na dystans minimum 150 tysięcy kilometrów. Jest więc to mniej więcej taki sam okres eksploatacyjny, jak w przypadku nowych fabrycznie wtryskiwaczy.

Regeneracja wtryskiwaczy w dieslu
Regeneracja wtryskiwaczy diesla Common Rail

3. Czyszczenie wtryskiwaczy common rail – Regeneracja wtryskiwaczy koszt

Czyszczenie wtryskiwaczy często pozwala zachować ich odpowiednie parametry pracy przez długi czas. Dlatego warto dbać o stan techniczny podzespołów układu paliwowego i regularnie kontrolować stopień ich zużycia. Ogólnodostępne detergenty mogą być jak najbardziej stosowane profilaktycznie, jednak w przypadku uporczywych zabrudzeń lepiej poddać wtryski profesjonalnemu czyszczeniu. Takie też jest jednym z etapów kompleksowej regeneracji, która jest ratunkiem dla zużytych, a nawet uszkodzonych wtryskiwaczy. Co więcej, regeneracja wyniesie nas o wiele mniej niż zakup całkiem nowych wtrysków.

Udostępnij wpis

Komentarze

Maciek

Wystawiono Rok temu

Tak, wtryskiwacze Common Rail mogą być regenerowane. Regeneracja wtryskiwaczy Common Rail polega na naprawie lub wymianie uszkodzonych lub zużytych elementów wtryskiwaczy i zaprogramowaniu ich tak, aby działały prawidłowo z układem Common Rail. Regeneracja wtryskiwaczy Common Rail może być opłacalnym rozwiązaniem w przypadku niewielkich uszkodzeń lub zużycia, ponieważ pozwala na dalsze użytkowanie wtryskiwaczy zamiast ich wymiany na nowe, co jest często kosztowniejsze.

Czy ta opinia była pomocna?

Bob_Kania

Wystawiono 2 lata temu

Tez miałem zrobioną regenerację wtrysków, już jakieś 3 lata temu. Jak na razie wszystko bez zarzutu działa.

Czy ta opinia była pomocna?

Dawid

Wystawiono 2 lata temu

Na szczęście można i już korzystałem z tej usługi. Obiecywali, że po regeneracji wtryski będą działać jeszcze kolejne 150 tys.km. No zobaczymy jak to będzie w praktyce.

Czy ta opinia była pomocna?

Wiesław

Wystawiono 2 lata temu

Można regenerować, bo sam to robię i naprawdę z czystym sumieniem polecam tę usługę.

Czy ta opinia była pomocna?

Michał1234567i

Wystawiono 2 lata temu

Jeśli są części, to niby dlaczego nie można byłoby ich wyczyścić?

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki