Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Czy istnieją metody diagnostyczne do sprawdzania wydajności wtryskiwaczy Diesla? - sprawdź to!

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Istnieje kilka metod diagnostyki wtryskiwaczy Diesla. Najpierw wtryskiwacze przechodzą przez testowanie za pomocą komputera diagnostycznego. Ważne jest, aby silnik był rozgrzany, a samochód pracował na biegu jałowym, aby uzyskać dokładne wyniki. To pozwala nam zidentyfikować, który wtryskiwacz nie działa poprawnie, analizując otrzymane dane. Następnie przeprowadzane jest dokładne sprawdzenie zdemontowanych wtryskiwaczy pod mikroskopem optycznym, aby zlokalizować nawet najmniejsze uszkodzenia, które mogą prowadzić do awarii. Podczas tego procesu sprawdzamy wiele czynników, takich jak rezystancja cewki, czas otwarcia iglicy, dokładność dawki paliwa, szczelność przewodów i samego wtryskiwacza. Na zakończenie, wtryskiwacze przechodzą test na stole probierczym, aby ostatecznie potwierdzić ich pełną sprawność po naprawie.

Sprawdzanie wtryskiwaczy
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części Brudny wtryskiwacz paliwa

Czy test przelewowy wtryskiwaczy jest wiarygodny?

Przeprowadzenie samego testu przepływowego może nie dać precyzyjnych wyników badania ani nie zidentyfikować dokładnej przyczyny awarii. Jak sprawdzić wtryski w silniku Diesla? Aby dokładnie ocenić stan i możliwe uszkodzenia wtryskiwaczy, konieczne jest przeprowadzenie kompleksowej diagnostyki przy użyciu specjalistycznych urządzeń. Te badania są wykonywane przez profesjonalne serwisy ASO, które specjalizują się w regeneracji wtryskiwaczy.

Po czym poznać, że wtryski są do wymiany?

Rozpylacz wtryskiwacza

Jeśli masz podejrzenia, że wtryski w Twoim pojeździe mogą wymagać wymiany, oto kilka sygnałów, na które warto zwrócić uwagę:

1. Spadek wydajności silnika - jeśli zauważasz spadek mocy, problemy z przyspieszaniem lub trudności z utrzymaniem stałej prędkości, może to wskazywać na problemy z wtryskiem.
2. Nierówna praca silnika - wtryskiwacze w złym stanie mogą prowadzić do nierównej pracy silnika szczególnie podczas jazdy na niskich obrotach.
3. Zwiększone zużycie paliwa - jeśli zauważysz, że zużycie paliwa Twojego pojazdu nagle wzrosło bez żadnej oczywistej przyczyny (takiej jak zmiana stylu jazdy), mogą to być objawy problemów z wtryskiem.
4. Trudności z rozruchem - uszkodzone wtryski mogą prowadzić do trudności z rozruchem silnika, zwłaszcza w zimniejszych warunkach.
5. Wyraźny zapach paliwa - jeśli zauważysz intensywny zapach paliwa w okolicy silnika lub spod pojazdu, może to wskazywać na wycieki paliwa z uszkodzonych wtryskiwaczy.
6. Błędy diagnostyczne - w niektórych przypadkach komputer diagnostyczny pojazdu może wyświetlić błędy związane z wtryskiem, które wskazują na konieczność ich naprawy lub wymiany.

Czym najlepiej przeczyścić wtryski w Dieslu?

K2 Diesel Dictum to skuteczny sposób na usuwanie zabrudzeń z wtryskiwaczy Common Rail, co przekłada się na oczyszczenie całego układu paliwowego. Nie tylko wtryskiwacze są doczyszczone, ale także pompa wysokiego ciśnienia i listwa wtryskowa. Produkt jest bezpieczny dla wszystkich części układu paliwowego, włączając w to system recyrkulacji spalin i filtr cząstek stałych. Jego zastosowanie przywraca pełną sprawność wtryskiwaczom, eliminując niedoskonałe działanie silnika oraz nadmierne emisje spalin.

Udostępnij wpis

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki