Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Bosch Quality SCAN

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Bosch Quality SCAN Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Bosch Quality SCAN jako elektroniczny dostęp do bazy danych

XXI wiek postawił przed każdym z nas, od zwykłego rzemieślnika, po największe korporacje, wyzwania, jakich do tej pory nie było. Postęp technologiczny, rozwój nauki, umożliwiły nam zdobycie do tej pory nieosiągalnych terenów, pozwoliły sięgnąć gwiazd. XXI wiek i największa od czasów przemysłowej rewolucja technologiczna obiecuje, daje możliwości, ale również zobowiązuje. Naprzeciw tym wyzwaniom i zobowiązaniom staje Bosch, przygotowując dla Państwa wygody najnowocześniejsze rozwiązania nie tylko na rynku motoryzacji i elektronarzędzi, ale również i obsługi klienta. Specjalnie dla swoich Klientów Bosch® wprowadził usługę Bosch Quality SCAN. Elektroniczny dostęp do bazy danych niemieckiego koncernu za pośrednictwem smartfona z systemem Android bądź iOS, ma za zadanie zapewnić każdego Klienta o pełnym profesjonalizmie usług firmy Bosch i jej autoryzowanych serwisów. Dzięki aplikacji dostępnej w Google Play zainteresowana osoba może zeskanować kod QR dołączony do każdej naprawionej, wymienionej, bądź zregenerowanej części takiej jak wtryskiwacz czy pompy paliwa w autoryzowanym serwisie firmy Bosch, by przekonać się o jej certyfikacie jakości pochodzącym bezpośrednio od wiarygodnego źródła – od producenta. Każda część, która sygnowana jest gwarancją jakości, to pewna inwestycja, to jakość, ale i zaufanie, którym Klienci obdarzają codziennie od wielu lat, na całym świecie produkty marki Bosch. Testy na certyfikowanych urządzeniach, osiągi i jakość zapewnione przez zespół profesjonalistów, wymagające procedury oraz standardy to codzienność w firmie Bosch, proces, przez które musi przejść każda część, element i urządzenie nim trafi w Państwa ręce, gwarantując bezpieczeństwo i zadowalając nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Zdjęcie zrobione podczas badania gniazda zespołu zaworu pod mikroskopem
Zdjęcie zrobione podczas badania gniazda zespołu zaworu pod mikroskopem


Wtryski pod kontrolą

Naprawa wtryskiwaczy, czy pomp wtryskowych to wymagające zadanie wymagające specjalistycznego sprzętu i wykwalifikowanej kadry, w serwisie Bosch zawsze będzie objęta ona gwarancją jakości otrzymanej przez Klienta usługi, którą sprawdzić może dzięki Bosch Quality SCAN, już w kilka sekund po odbiorze części. Każda naprawa posiada swój własny, niepowtarzalny numer ID, który można sprawdzić na stronie internetowej Bosch Quality SCAN podając numer z etykiety, bądź dzięki mobilnej aplikacji o tej samej nazwie Bosch Quality Scan, gdzie wystarczy jedynie zeskanować, również indywidualnie wygenerowany, QR code. Wśród dostępnych danych wymienione są: numer części, jej serii, numer naprawy, datę produkcji wymienianego podzespołu oraz informacje kontaktowe, jeśli produkt nie spełnia wymagań klienta. Zadowolenie Klienta zapewnia jakość, która, jak podaje firma Bosch, jest jej głównym celem. Bosch Diesel Service oraz Bosch Diesel Centrum są dumni z faktu, że wobec rygorystycznych wymagań rynku w XXI wieku, stawiają z powodzeniem czoła wyzwaniu, i spełniają standardy wyśrubowane przez konkurencję i klienta.

 Badanie gniazda zespołu zaworu pod mikroskopem
Badanie gniazda zespołu zaworu pod mikroskopem W trosce o jakość – Bosch Quality SCAN

Wygoda i funkcjonalność w połączeniu z jakością to cechy, zalety i standard firmy Bosch, doskonałość, do której dążą projektanci, a o które dba każdy autoryzowany serwis, zaopatrzony w najnowocześniejszy sprzęt i w pełni wykwalifikowaną kadrę. Dzięki technologii smartfonów możliwość monitorowania zleconych firmie przez Klienta działań jest w zasięgu ręki, wymagając jedynie kilku sekund, wszystkie informacje niezbędne do zidentyfikowania wtryskiwacza czy pompy wtrysku zainstalowanej w samochodzie Klienta pod kątem oryginalności i certyfikatu jakości firmy Bosch. Program dostępny w wersji na dowolny telefon obsługiwany przez system operacyjny Android oraz każdy iPhone. Bosch Quality Scan to niezaprzeczalnie świetne narzędzie nie tylko dla przedsiębiorców, ale również dla każdego chcącego zweryfikować serwis, bądź część, pod względem autentyczności. Bazy danych firmy Bosch jeszcze nigdy nie były tak w zasięgu ręki, jak w tym momencie. Specjalnie, w trosce o zadowolenie klientów usług, dbając o najdokładniejsze wzorce, możliwość monitorowania usług udostępniony Bosch Quality Scan, pozwala wszystkim Interesantom dzięki błyskawicznie przeprowadzonemu skanowi kodu QR umieszczonego na etykiecie wtryskiwacza lub pompy, na audyt profesjonalizmu, jaki przyświeca na pierwszym miejscu wszystkim autoryzowanym serwisom w kilka sekund. Narzędzie multimedialne, dziecinnie proste w obsłudze, niesamowicie skuteczne i niezawodne – te cechy powoli stają się ikoną i znakiem rozpoznawczym produktów niemieckiego koncernu.

Udostępnij wpis

Komentarze

Inez

Wystawiono Rok temu

Bosch Quality SCAN to program diagnostyczny przeznaczony dla warsztatów samochodowych, który pozwala na szybkie i precyzyjne diagnozowanie usterek w samochodach. Program ten jest oparty na systemie Bosch Diagn, który umożliwia szybkie i precyzyjne odczytywanie błędów z modułów samochodu, takich jak silnik, skrzynia biegów, układ hamulcowy, układ klimatyzacji i inne. Bosch Quality SCAN udostępnia również dostęp do bazy danych Bosch, w której znajdują się informacje dotyczące napraw, schematy elektryczne, instrukcje obsługi i inne przydatne informacje. Program ten jest przeznaczony dla warsztatów samochodowych, które chcą zwiększyć swoją wydajność i skuteczność, oraz zapewnić wysoki poziom obsługi klienta.

Czy ta opinia była pomocna?

Henryk53

Wystawiono 4 lata temu

Ten Bosch Quality Scan to naprawdę świetna rzecz. Idziecie z technologią bardzo szybko!

Czy ta opinia była pomocna?

Kazimierz

Wystawiono 5 lat temu

@Giet634 dlatego najlepiej jest wybierać autoryzowane serwisy. Tylko wtedy masz gwarnację, że wtryski są naprawione prawidłowo.

Czy ta opinia była pomocna?

Kamila

Wystawiono 5 lat temu

Dobrze, że powstają coraz to nowsze technologie, dzięki którym możemy kontrolować poszczególne elementy naszego auta :D

Czy ta opinia była pomocna?

Giet634

Wystawiono 5 lat temu

Bosch Quality Scan? Pierwsze słyszę o takich cudach, jak robiłem w innym serwsie, to mi po prostu oddali wtryski bez żadnych dokumentów.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki