Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

51101006064 - Wtryski MAN

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Zamów zregenerowane, zregeneruj swoje lub kup nowe wtryski 51101006064 (0445120061) MAN!

sklep
CENA: od 190 zł
DOSTĘPNOŚĆ: DOSTĘPNY
WYSYŁKA: 1 DZIEŃ ROBOCZY

Oferujemy:

  • regenerację wtryskiwaczy (wyłącznie na oryginalnych częściach Bosch, certyfikat Quality Scan),
  • sprzedaż wtryskiwaczy (nowych, po regeneracji, regenerowanych fabrycznie, na wymianę).
Wtryski 51101006064 MAN na regenerację i sprzedaż
51101006064 | Wtryski MAN

Jeśli złożysz zamówienie przed 12:00, wtryskiwacze do regeneracji odbierzemy od Ciebie jeszcze tego samego dnia!

Zregenerowane przez nas wtryskiwacze na sprzedaż, jak i wtryskiwacze Klienta po regeneracji są sprawdzane i spełniają najbardziej rygorystyczne normy oraz objęte są dwuletnią gwarancją autoryzowanego serwisu ASO Bosch Service bez limitu kilometrów.

Po regeneracji w naszym serwisie wtryski gotowe są do odbioru już na drugi dzień, a Ty pozbędziesz się kłopotliwej i niebezpiecznej usterki wtryskiwaczy i uzyskasz gwarancję bezawaryjnej jazdy przez tysiące kilometrów.

Razem z odbiorem wtryskiwaczy otrzymasz:

 ✔ Wydruk protokołu z parametrami potwierdzający pełną sprawność podzespołu,
 ✔ Dodatkową oryginalną podkładkę regulacyjną.


  Nie trać czasu, zadzwoń do nas i zamów wtryskiwacze do Twojej ciężarówki lub ciągnika siodłowego!  

Wtryskiwacze 51101006064 dla wybranych modeli silników MAN TGA, Lion’s City oraz Neoplan występują również pod innymi numerami katalogowymi:

» 0445120061,
» 0445120217,
» 0986435526,
» 51101006126,
» 51 10100 6064.

Zastanawiasz się, co zrobić w przypadku awarii wtrysków? Czy Twoje wtryskiwacze nadają się do regeneracji, czy tylko do wymiany na nowe? Nie wiesz, czy wymienić jeden wtryskiwacz, czy wszystkie? Nie musisz się tym więcej martwić – wyślij do nas swoje wtryskiwacze, a nasi specjaliści po określeniu ich stanu technicznego dobiorą odpowiednie rozwiązanie.



Wtryski 51101006064 – wymiana czy regeneracja

Wtryski 51101006064 po regeneracji
Wtryski 51101006064 – wymiana czy regeneracja

Zdecydowanie w większości przypadków to regeneracja wtryskiwaczy jest najlepszym i najkorzystniejszym cenowo rozwiązaniem na ich różnego rodzaju uszkodzenia i awarie. Ta opcja pozwala w krótkim czasie przywrócić pełną sprawność podzespołów, a także wydłużyć ich żywotność. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych maszyn testowych sprawdzanie wtryskiwaczy na komputerze trwa zaledwie kilkanaście minut, więc cały proces naprawy trwa zaledwie 1-2 dni robocze.

Jednakże w przypadku, gdy wtryskiwacze uległy na tyle poważnemu uszkodzeniu, że niemożliwa jest ich regeneracja, trzeba będzie wymienić je na inne. Tutaj też oferujemy naszym Klientom spore oszczędności – dostępne w naszym sklepie wtryskiwacze po regeneracji na sprzedaż są zdecydowanie tańszą opcją w porównaniu z zakupem fabrycznie nowych podzespołów. Takie wtryski po naprawie spełniają najwyższe standardy określane przez producenta, a potwierdzeniem ich świetnych parametrów jest wydruk protokołu diagnostycznego ze stołu probierczego. Dla dodatkowej gwarancji najwyższej niezawodności wybierz wtryskiwacze oznaczone certyfikatem jakości Bosch Quality Scan.

Udostępnij wpis

Komentarze

Robert

Wystawiono Ponad tydzień temu

Wybór między wymianą a regeneracją wtryskiwaczy 51101006064 zależy od stopnia ich zużycia i uszkodzenia. W przypadku, gdy wtryskiwacze są znacznie zużyte lub uszkodzone, wymiana jest najlepszym rozwiązaniem. Natomiast jeśli są one tylko częściowo zużyte, regeneracja może być skutecznym sposobem na przywrócenie ich do stanu pierwotnego. Regeneracja polega na przeprowadzeniu serii czynności mających na celu przywrócenie wtryskiwaczy do stanu pierwotnego, takiego jak przed ich zużyciem - proces regeneracji obejmuje m.in: Demontaż: Wtryskiwacze są demontowane z silnika i rozłączane na poszczególne elementy. Czyszczenie: Wszystkie części są dokładnie czyszczone z nagromadzonych zanieczyszczeń i osadów. Sprawdzenie: Każda część jest sprawdzana pod kątem uszkodzeń lub zużycia. Wymienione są te części, które nie spełniają wymagań. Naprawa: Uszkodzone lub zużyte elementy składowe są naprawiane lub wymieniane. Montaż: Wszystkie części są zmontowane, skalibrowane i przetestowane. Testowanie: Wtryskiwacze są testowane pod kątem parametrów pracy, takich jak ciśnienie, rozpylenie, ciepłota. Regeneracja jest znacznie tańsza niż wymiana wtryskiwaczy, jednak ważne jest aby była przeprowadzona przez specjalistów, którzy posiadają odpowiednie narzędzia i wiedzę.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki