Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

51101006049 - Wtryski MAN

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Zamów zregenerowane, zregeneruj swoje lub kup nowe wtryski 51101006049 (0445120044) MAN.

sklep
CENA: od 190 zł
DOSTĘPNOŚĆ: DOSTĘPNY
WYSYŁKA: 1 DZIEŃ ROBOCZY

Oferujemy:

  • regenerację wtryskiwaczy (wyłącznie na oryginalnych częściach Bosch, certyfikat Quality Scan),
  • sprzedaż wtryskiwaczy (nowych, po regeneracji, regenerowanych fabrycznie, na wymianę).
Wtryski 51101006049 MAN na regenerację i sprzedaż
51101006049 | Wtryski MAN

Jeśli złożysz zamówienie przed 12:00, wtryskiwacze do regeneracji odbierzemy od Ciebie jeszcze tego samego dnia!

Zregenerowane przez nas wtryskiwacze na sprzedaż, jak i wtryskiwacze Klienta po regeneracji są sprawdzane i spełniają najbardziej rygorystyczne normy oraz objęte są dwuletnią gwarancją autoryzowanego serwisu ASO Bosch Service bez limitu kilometrów.

Po regeneracji w naszym serwisie wtryski gotowe są do odbioru już na drugi dzień, a Ty pozbędziesz się kłopotliwej i niebezpiecznej usterki wtryskiwaczy i uzyskasz gwarancję bezawaryjnej jazdy przez tysiące kilometrów.

Razem z odbiorem wtryskiwaczy otrzymasz:

 ✔ Wydruk protokołu z parametrami potwierdzający pełną sprawność podzespołu,
 ✔ Dodatkową oryginalną podkładkę regulacyjną.


  Nie trać czasu, zadzwoń do nas i zamów wtryskiwacze do Twojej ciężarówki lub ciągnika siodłowego!  

Wtryskiwacze 51101006049 dla wybranych modeli silników MAN TGA występują również pod innymi numerami katalogowymi:

» 0445120044,
» 0986435527,
» 51 10100 6049.

Zastanawiasz się, co zrobić w przypadku awarii wtrysków? Czy Twoje wtryskiwacze nadają się do regeneracji, czy tylko do wymiany na nowe? Nie wiesz, czy wymienić jeden wtryskiwacz, czy wszystkie? Nie musisz się tym więcej martwić – wyślij do nas swoje wtryskiwacze, a nasi specjaliści po określeniu ich stanu technicznego dobiorą odpowiednie rozwiązanie.Regeneracja wtrysków 51101006049

Wtrysk 51101006049 po regeneracji
Regeneracja wtrysków 51101006049

Obecnie układy Common Rail pracują w bardzo trudnych warunkach i osiągają wysokość ciśnienia nawet ponad 2000 barów – wszystko w celu zapewnienia jak najwyższej wydajności i mocy silnika przy zachowaniu niskiego zużycia paliwa. Sprawia to jednak, że z uwagi na wysoce precyzyjną konstrukcję, wtryskiwacze są bardzo narażone na różnego rodzaju zanieczyszczenia występujące z reguły w niskiej jakości paliwach. W połączeniu z osadem z sadzy i niespalonych resztek mieszanki paliwowej, które gromadzą się na częściach wtrysku (a szczególnie na końcówce i zaworku przelewowym), doprowadzają do ich blokowania i zacierania się.

Istnieje jednak szybki i skuteczny sposób na pozbycie się wszelkich zabrudzeń i uszkodzeń wtryskiwaczy, a jest nim regeneracja. W tym procesie poprzez gruntowne czyszczenie i wymianę zużytych elementów przywracamy pełną sprawność podzespołów, korzystając przy tym wyłącznie z certyfikowanych maszyn diagnostycznych oraz oryginalnych części zamiennych.

Udostępnij wpis

Komentarze

Adam

Wystawiono Ponad 2 tygodnie temu

Regeneracja wtryskiwaczy to nic innego, jak naprawa uszkodzonych elementów wtryskiwacza, takich jak końcówki wtrysku, uszczelki i inne podzespoły, które mogą być przyczyną nieprawidłowego działania. W przypadku wtryskiwaczy MAN oznaczonych numerem 51101006049 proces regeneracji może obejmować: Demontaż wtryskiwacza i jego rozbiórkę na poszczególne elementy Czyszczenie i diagnostykę każdego elementu Wymianę zniszczonych lub zużytych elementów Montaż i regulację wtryskiwacza Testowanie wtryskiwacza na specjalistycznym sprzęcie do pomiarów Regeneracja wtryskiwaczy może być tańszym i ekologicznym rozwiązaniem w porównaniu do wymiany całego wtryskiwacza, jednak ważne jest aby była wykonana przez specjalistyczne warsztaty posiadające odpowiedni sprzęt i kwalifikacje.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki