Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

504086469 - Wtryski IVECO

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Zregeneruj swoje, zamów zregenerowane lub kup nowe wtryskiwacze 504086469 Bosch!
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
WYSYŁKA 1-2 dni
GWARANCJA 2 lata
STAN Dostępne

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

504086469 - Wtryski Iveco

Oferujemy:

  • regenerację wtryskiwaczy 504086469 (wyłącznie na oryginalnych częściach Bosch, certyfikat Quality Scan),
  • sprzedaż wtryskiwaczy (nowych, po regeneracji, regenerowanych fabrycznie, na wymianę).

Dlaczego warto skorzystać z oferty:

2 lata gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów,
Wydruk ze stanowiska probierczego potwierdzające działanie wtryskiwacza,
☑ Możliwość
natychmiastowego montażu zakodowanych już podzespołów,
☑ Pracownia regeneracji wyposażona w
najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne,
Oryginalne części firmy Bosch,
Sprzedaż w Polsce i za granicą,
☑ Szybki czas realizacji zlecenia -
24-48 h.
☑ Najlepsze ceny w Polsce!

Wtryskiwacze IVECO 504086469

Wtryskiwacze 504086469 pasują do wybranych modeli:
IVECO Daily 35 C 14 3.0 100 09/2004 - 03/2006 F1CE0481A..
IVECO Daily 35 C 17 3.0 122 09/2004 - 03/2006 F1CE0481B
IVECO Daily 35 S 14 3.0 100 09/2004 - 03/2006 F1CE0481A..
IVECO Daily 35 S 17 3.0 122 09/2004 - 03/2006 F1CE0481B
IVECO Daily 40 C 14 3.0 100 09/2004 - 03/2006 F1CE0481A..
IVECO Daily 40 C 17 3.0 122 09/2004 - 03/2006 F1CE0481B
IVECO Daily 50 C 14 3.0 100 09/2004 - 03/2006 F1CE0481A..
IVECO Daily 50 C 17 3.0 122 09/2004 - 03/2006 F1CE0481B
IVECO Daily 65 C 14 3.0 100 09/2004 - 03/2006 F1CE0481A..
IVECO Daily 65 C 17 3.0 122 09/2004 - 03/2006 F1CE0481B

Numery zamienne:
0986435507

Numery OE:
IVECO 0000504086469
IVECO 0445120036
IVECO 2995468
IVECO 500061274
IVECO 504047895
IVECO 504086469
IVECO 504113253

Zastanawiasz się, co zrobić w przypadku awarii wtrysków? Czy Twoje wtryskiwacze nadają się do regeneracji, czy tylko do wymiany na nowe? Nie wiesz, czy wymienić jeden wtryskiwacz, czy wszystkie? Nie musisz się tym więcej martwić – wyślij do nas swoje wtryskiwacze, a nasi specjaliści po określeniu ich stanu technicznego dobiorą odpowiednie rozwiązanie.

Wtryski 504086469 - Czy można jeździć z uszkodzonym wtryskiem?

Wtryski 504086469 - czy można jeździć z uszkodzonym wtryskiem?

Pewna część kierowców zastanawia się niekiedy nad tym, czy można jeździć z uszkodzonym wtryskiem. Chcielibyśmy wobec tego podkreślić, że zdecydowanie nie zaleca się ignorowania problemu awarii wtryskiwaczy. Wadliwe wtryski oddziałują na cały układ paliwowy, a pozostawione bez reakcji mogą ostatecznie skutkować nawet zniszczeniem silnika. Dodatkowo warto mieć na uwadze fakt, że zabrudzone, uszkodzone wtryski dość łatwo jest naprawić poddając je regeneracji. Gruntowne wyczyszczenie, wymiana zużytych elementów oraz regulacja na specjalistycznych maszynach pozwala szybko i skutecznie przywrócić prawidłowe wartości wtryskiwaczy.

Jeśli jednak z czasem dojdzie do poważniejszego uszkodzenia wtrysków, będzie się to wiązało ze zwiększonymi kosztami oraz nierzadko wydłużonym czasem naprawy. Mówiąc więc w skrócie – odkładanie regeneracji na później nie poprawi obecnej sytuacji, a może ją tylko znacznie pogorszyć. Dlatego też zadbaj o dobrą kondycję swojego samochodu i skontaktuj się z nami już teraz!

Udostępnij wpis

Komentarze

PiotrusS

Wystawiono 3 miesiące temu

Witam. Poszukuje wtryskiwaczy do Iveco eurocargo, model 75E17, rok 2004

Czy ta opinia była pomocna?

Janusz

Wystawiono Rok temu

Jeśli masz uszkodzony wtrysk 504086469, jazda samochodem może być niebezpieczna i niezalecana. Uszkodzony wtrysk może prowadzić do różnych problemów z silnikiem, takich jak trudności w uruchamianiu, niestabilna praca, brak mocy, wzrost zużycia paliwa, dymienie na czarno lub niebiesko i inne. Jeśli silnik jest wyposażony w jeden uszkodzony wtrysk, to nie jest on w stanie dostarczyć odpowiedniej ilości paliwa do cylindra, może to prowadzić do niestabilnej pracy silnika oraz zwiększenia zużycia paliwa, a także niekorzystnie wpłynąć na emisję spalin. W niektórych przypadkach uszkodzenie wtryskiwacza może prowadzić do uszkodzenia innych elementów silnika, co może prowadzić do konieczności naprawy lub wymiany silnika. Dlatego też, jeśli masz uszkodzony wtrysk, należy jak najszybciej skontaktować się z mechanikiem, aby dokonać naprawy lub wymiany wtrysku. Jazda z uszkodzonym wtryskiem może prowadzić do poważniejszych i droższych problemów z silnikiem, dlatego lepiej unikać jazdy z uszkodzonym wtryskiem.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki