25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Katowice - śląskie

Regeneracja wtryskiwaczy w Katowicach w województwie śląskim.

Katowice, na szczęście już nie Stalinogród, to posiadające prawa powiatu miasto usytuowane w południowej części naszego kraju. Jest jednocześnie siedzibą władz województwa śląskiego, posiada także identyczne barwy. Miasto znane jest z bardzo dobrze rozwiniętego przemysłu. Założone jeszcze w XVI wieku, otrzymało prawa miejskie w 1865 roku za sprawą decyzji króla Prus Wilhelma I Hohenzollerna. Katowice leżą na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim a przez miasto płyną rzeki Mleczna i Kłodnica. Najbardziej rozpoznawalną cechą miasta jest bardzo dobrze rozwinięty przemysł górniczo-hutniczy, który najlepszą koniunkturę posiadał w czasie I wojny światowej, a rozwój przemysłu w tym czasie dał podwaliny pod błyskawiczny późniejszy rozwój miasta. Podczas powstań śląskich bojówki wywalczyły przyłączenie Katowic wraz z okolicznymi gminami do Polski. W czasie drugiej Wojny Światowej miasto zostało zajęte przez wojska nazistowskie, które dołożyły wszelkich starań, aby wytrzebić wszystkie oznaki polskości i kultury śląskiej. Oczywiście represjonowano także ludność pochodzenia żydowskiego. Okres powojenny to dla Katowic trudne chwile, a zwłaszcza okres stanu wojennego wprowadzonego przez będącego na służbie związku radzieckiego generała Jaruzelskiego. Z tego właśnie powodu na Śląsku wybuchły liczne strajki w hutach i kopalniach, a w wyniku pacyfikacji z użyciem ostrej broni w Kopalni Wujek zginęło 9 górników. Dziś w Katowicach funkcjonują duże kompleksy przemysłowe takie jak GOP (Górnośląski Okręg Przemysłowy) czy Euro-Park. Jednak największe znaczenie mają w Katowicach kopalnie i huty, ale także fabryki Sprzętów Górniczych i Urządzeń Górniczych.

Będąc w Katowicach warto zahaczyć o ulicę Paderewskiego z racji wyjątkowej architektury, oraz Rudę Śląską i Sosnowiec, pobliskie miasta o niemal równie bogatej jak katowicka historii.

Miasto nierozerwalnie związane jest z przemysłem, więc mamy przyjemność serdecznie zaprosić do zapoznania się i skorzystania z szerokiego spektrum usług świadczonych przez specjalistyczną pracownię regeneracji i naprawy wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy, pomp wysokiego ciśnienia i turbosprężarek. Dzięki najnowocześniejszej pracowni, sprzętowi dedykowanemu przez producentów, mechanikom, którzy dumnie szczycą się kilkukrotnie bronionym tytułem Mistrzów Polski Mechaniki Samochodowej oraz 25-letniemu doświadczeniu w pracy z silnikami diesla mamy możliwość gwarantować naszym Klientom najwyższą jakość świadczonych usług. Gwarancję taką wydajemy oczywiście na piśmie, na okres 12 miesięcy, bez limitu przejechanych kilometrów. Jest to gwarancja identyczna z gwarancją obejmującą nowe podzespoły. Posiadane przez nas autoryzacje Bosch i Melett – uznanych na całym świecie producentów osprzętu silnika diesla – są zapewnieniem, że wszystkie przeprowadzone przez nas naprawy odbywają się z zachowaniem zasad producenta, a wykorzystuje się jedynie oryginalne części i podzespoły. Maszyny, na których świadczymy nasze usługi (stoły probiercze, myjki ultradźwiękowe, wyważarki) to najnowocześniejszy sprzęt, a każda przeprowadzana przez nas naprawa rejestrowana jest w bazach danych Bosch, do których każdy nasz Klient ma mobilny dostęp – za pomocą aplikacji Bosch Quality Scan. Oprócz tego, w procesie regeneracji wtryskiwaczy wykorzystywane są urządzenia Zapp Diesel Tech oraz CRU2, służące do badania jakości rozpylenia końcówki wtrysku. Tak zregenerowane wtryskiwacze przez naszą pracownię, podlegają 12 - miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Klientom z Katowic polecamy wysłanie wymontowanych wtryskiwaczy lub pompowtrysków kurierem, po uprzednim kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Katowice - śląskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Pocztowa 9
Kod pocztowy: 40-001 Katowice
Współrzędne GPS:
N 50° 15' 29.329'' E 19° 1' 13.447''

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.