25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

REGENERACJA POMPOWTRYSKIWACZY RZESZÓW | Specjalizacja Bosch

Autor: Kamila Mila
Czas przeczytania tekstu: 1 minuta
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.71

NAPRAWA POMPOWTRYSKIWACZY RZESZÓW | Specjalizacja – regeneracja pompowtrysków Bosch w Rzeszowie (vw, audi, seat, skoda, ford)

Rzeszów jest miastem królewskim pochodzącym z XI wieku i zarazem stolicą województwa podkarpackiego oraz miastem centralnym aglomeracji rzeszowskiej i Rzeszowskiego Obszaru Metropolitarnego, jest to także miasto silnie rozwijające się i oparte o transport drogowy.

Miasto Królewskie Rzeszów ulokowane zostało na obszarze wykorzystywanym do osadnictwa już w neolicie, jednak prawa miejskie i przywilej lokacyjny uzyskało od Kazimierza III Wielkiego w dniu 19 stycznia 1354 roku. Rzeszów znajduje się na granicy Kotliny Sandomierskiej i Pogórza Środkowobeskidzkiego, nad rzeką Wisłokiem, Strugiem, Mikośką, Młynówką, Czekajem, Paryją i kilkoma innymi ciekami wodnymi. W 1973 roku na terenie miasta utworzony został Zbiornik Rzeszowski, którego pierwotnym celem było pełnienie funkcji retencyjnej oraz rekreacyjnej, zaś obecnie nad zbiornikiem znajduje się rezerwat przyrody Lisia Góra. Miasto królewskie Rzeszów obejmuje powierzchnię 116,32 kilometrów kwadratowych, na którym żyje 186 770 mieszkańców, co daje gęstość zaludnienia około 1606os./km2.

W Rzeszowie funkcjonuje 10 parków i ogrodów miejskich, Filharmonia Podkarpacka imienia Artura Malawskiego, 8 teatrów, 7 kin i 11 muzeów, miasto jest także gospodarzem dużej ilości festiwali i wydarzeń kulturalnych. Rzeszów rozwija się głównie w kierunku przemysłu lotniczego, farmaceutycznego i branży IT, prężnie działają tu przedsiębiorstwa z gałęzi spożywczej. Na terenie miasta znajduje się Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny, Specjalna Strefa Ekonomiczna Rzeszów-Dworzysko oraz kilka mniejszych Specjalnych Stref Ekonomicznych, na obszarze, których znaleźć można zakłady oraz siedziby przedsiębiorstw z wielu dziedzin przemysłowych, należących do takich firm jak Zelmer SA, Pratt

Komentarze

Paweł 2020-03-06 09:51:16

Bardzo polecam serwis, profesjonalna regeneracja wtryskiwaczy w bosch.

xmask 2019-08-29 09:04:51

Mieszkam w Rzeszowie i chętnie skorzystam z waszych usług, bo właśnie moje pompowtryski się zepsuły ;c

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO