25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

NAPRAWA POMPOWTRYSKIWACZY WARSZAWA | Pracownia Bosch

REGENERACJA POMPOWTRYSKIWACZY WARSZAWA | Pracownia Bosch – regenerujemy pompowtryski w Warszawie

Warszawa jest piętnastym pod względem liczby ludności w Europie i zarazem największym miastem w Polsce, jest także stolicą tego kraju oraz ważnym węzłem komunikacyjnym, przez który codziennie przejeżdża wiele samochodów zasilanych pompowtryskiwaczami.

Miejscowość powstała w drugiej połowie XIII wieku z polecenia księcia płockiego Bolesława II mazowieckiego, na Nizinie Środkowomazowieckiej, nad Wisłą w centralnym odcinku jej biegu. W 1323 roku Warszawa uzyskała prawa miejskie, stając się także siedzibą książąt mazowieckich, by w 1413 roku stać się stolicą Księstwa Mazowieckiego, anektowanego przez Koronę Królestwa Polskiego w roku 1526. Aktualnie do Warszawy należy miano największego miasta w Polsce, zajmującego obszar 517,22 kilometrów kwadratowych, na którym żyje około 1 735 440 mieszkańców. Jest to także miasto stołeczne Rzeczypospolitej i ważny ośrodek naukowy, kulturowy, przemysłowy, medyczny oraz usługowy, zaś lokalizacja miasta i jego wysoko rozwinięta infrastruktura komunikacyjna sprawia, że Warszawa jest też ważnym dla tranzytu międzynarodowego węzłem komunikacyjnym.

W Warszawie zainwestowały takie firmy jak ArcelorMittal, Wedel czy Procter

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Dodaj komentarz

Loader
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.