specjalistyczna pracownia

regeneracji, naprawy wtryskiwaczy i pomp common rail

Serwis Pomp - Usługi wykonywane w ramach serwisu pomp

Serwisowanie pomp, wymiana, regeneracja oraz technologia Quality SCAN

Udostępnij
Zapraszamy do polubienia naszego kanału
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na instagramie
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na wykop.pl


Nim zdecydujemy się na wybór lekarza, czy budowlańca, zapoznajemy się najpierw z opiniami krążącymi o danym usługodawcy. Dawno odeszliśmy od panoramy firm, a anonse sprawdzamy częściej na forach internetowych niż w analogowej wersji gazety. Dewiza przyświecająca Robertowi Boschowi podczas pracy i funkcjonowania jego firmy brzmiała: „Wolę stracić pieniądze niż zaufanie klienta”. Do dziś to zdanie nie traci na wartości, a wydźwięk przybrało tym silniejszy, im łatwiejszy jest powszechny dostęp do informacji. Do końca 2020 roku cała Europa ma znaleźć się pod działaniem Internetu generacji 5G, ultraszybkiego pasma siedmiuset hercowej bezprzewodowej technologii łączącej świat. Dostęp do informacji ma stać się tak łatwy, jak to tylko możliwe, a Bosch zapewnia nam go już dziś. Zainteresowani? Zapraszam do treści artykułu.


Serwis Pomp
Serwis Pomp - Testowanie Pompy


Podstawowym czynnikiem wpływającym na podejmowane w autoryzowanych serwisach Boscha takich jak nasz, Bosch Service Pawlik w Stalowej Woli, działania, jest dbałość o ich jakość. Autoryzacja, której udzielił nam niemiecki potentat, jest efektem wieloletniego doświadczenia w kwestii naprawy, wymiany i regeneracji układów zasilania silnika spalinowego Rudolfa Diesla, oraz wielomilionowych inwestycji w sprzęt diagnostyczny porównywalny, bądź identyczny z tym wykorzystywanym przy produkcji podzespołów Bosch, w niemieckim Gerlingen. Granica błędu, dopuszczalna przez Bosch w procesie produkcji, to 1 mikrometr, wartość niezauważalna gołym okiem, dla nas nie stanowi większego wyzwania, ponieważ mikroskopy cyfrowe, którymi dysponujemy i które wykorzystujemy w codziennej pracy, nad przywróceniem do życia, Państwa samochodów, mają dużo większą dokładność. Specjalistyczne urządzenia, którymi dysponujemy i które wykorzystujemy do czyszczenia podzespołów Waszych aut, takie jak myjki ultradźwiękowe czy urządzenia do czyszczenia termochemicznego pod zwiększonym ciśnieniem umożliwia nam osiągnięcie wyników, które pozostają poza zasięgiem innych podobnych serwisów pomp. Stoły probiercze, stacje diagnostyczne, profesjonalny sprzęt Boscha uzupełniony przez regularnie doszkalanych mechaników i inżynierów stanowi gwarancję, którą z przyjemnością potwierdzamy Państwu na piśmie, na 12 miesięcy, bez limitów dotyczących przejechanych kilometrów. Ufamy naszym umiejętnościom, co pozwala nam mieć szczerą nadzieję, że zaufacie im również Państwo.


Pompa Bosch
Pompa Bosch


Najlepszym potwierdzeniem technologicznego zaawansowania oferowanych przez nas usług jest fakt, iż możecie Państwo każdą wykonaną przez nas usługę sprawdzić za pomocą mobilnej aplikacji BOSCH QUALITY SCAN, dającej dostęp do baz danych Boscha, dzięki czemu w każdej chwili poprzez zeskanowanie kodu QR dołączonego do każdej części sygnowanej znakiem gwarancji Bosch, możecie Państwo sprawdzić parametry dokonanej usługi, numer identyfikacyjny części, by porównać go z rzeczywistością bądź katalogiem Boscha, a także numer kontaktowy do serwisu, gdyby powstały jakiekolwiek jeszcze wątpliwości. Serwis pomp, wtryskiwaczy i turbosprężarek, które to mechanizmy są naszymi produktami flagowymi, łatwo odróżnić od innego serwisu samochodowego. Jak? Otóż taki serwis bardziej wyglądem przypomina laboratorium, niż warsztat samochodowy, spowodowane jest to wymaganiami, jakie przed nami stawiają wykonywane przez nas prace, gdzie konieczna jest nieskazitelna czystość i precyzja aptekarza. Zresztą, serdecznie zapraszamy do naszej siedziby, przekonacie się Państwo sami. Postawcie na profesjonalizm, na doświadczenie, na niemiecką jakość, w polskiej cenie.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

telefon: 601 856-277

ul. KEN 20
37-450 Stalowa Wola
województwo podkarpackie

pompy common rail

Roczna gwarancja
bez limitu kilometrów