25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Żory - śląskie

Regeneracja wtryskiwaczy w Żorach w województwie śląskim

Zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta Żory oraz okolicznych miejscowości do zapoznania się oraz skorzystania z usług naszej pracowni. Bosch Service Pawlik od wielu lat obecny jest w tej branży, oferując Państwu profesjonalną naprawę wtryskiwaczy Common Rail takich firm, jak: Bosch, Delphi, Denso i Siemens, a także w regenerację pompowtryskiwaczy znajdujących się w samochodach osobowych grupy VAG (Volkswagen, Audi, Seat i Skoda), pompowtrysków pojazdów ciężarowych oraz pomp PLD firmy Bosch. Do każdego wtryskiwacza, nasi specjaliści podchodzą jak do indywidualnego przypadku. Rozebrane na części wtryski są czyszczone w myjkach ultradźwiękowych, wszystkie uszczelnienia są wymieniane na fabrycznie nowe, natomiast końcówka oraz gniazdo wtrysku są dokładnie badane pod cyfrowym mikroskopem. Oferujemy trzecią fazę regeneracji wtryskiwaczy, gdzie wymianie podlega także gniazdo wtryskiwacza. Wszystkie naprawy, testy oraz regulacje przeprowadzane są na nowoczesnych i profesjonalnych maszynach EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox. Po wykonanym pomiarze dawki, wtryskiwacz trafia na urządzenie Zapp Diesel Tech lub CRU2, na których sprawdzany jest pod kątem jakości rozpylenia końcówki wtrysku. Nasza firma, na tak naprawione wtryskiwacze, udziela 12 - miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Zachęcamy mieszkańców miasta Żory do wysłania wtryskiwaczy do naszej pracowni za pomocą kuriera po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Żory - śląskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Osiedle Generała Władysława Sikorskiego 15
Kod pocztowy: 44-240 Żory
Współrzędne GPS:
N 50° 1' 49.071'' E 18° 41' 35.377''

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.